reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hi!;-)
A poszedl z Antośkiem do lekarza znowu bo mały ma katar juz 3 tygodnie antybiotyk nie pomogl:dry: ciekawe co teraz dostanie i oby sie wyleczyl:sorry2: tak mi go zal tyle sie meczyc:-(
gastone to moje ulubione imiona dla dziewczynek cudowne!:tak:
lubiczanko super , że fajnie wypoczelas:tak:
miłego! ide obiad robic i czekac na chlopakow:sorry2:
 
Ja juz mowilam kamci przez tel, ze wypadam z dzisiejszego spotkania. Wlasnie wypilam obrzydliwe theraflu i ide pod koc, zatoki mnie chyba wziely dzisiaj :-( Ledwo oczy utrzymuje, takie cieeeeezkie powieki mam. Bawcie sie dobrze dzis.
 
Anineczko, jak dugo dziecko chore na szkarlatyne zaraża innych??
w zasadzie to nie wiem,bo Antek nie zaraził nikogo.Ale doczytałam coś takiego:

"Pani Doktor, nurtuje mnie jedno pytanie, odnosnie szkarlatyny. Jak dlugo chore dziecko zaraza? Pytam, bo do przedszkola mojego syna chodzi chlopczyk, ktory ma wlasnie szkarlatyne, bierze 3 dzien antybiotyk. Czy on juz nie zaraza?"

Odpowiedź lekarza:

"Witam! Przyjmuje się, że największa zakaźność mija 24 godz. po włączeniu antybiotyku, ale jednocześnie zaleca się izolację chorego przez 7 dni, a antybiotykoterapię przez 10. Reasumując, uważam, że ten chłopiec nie powinien chodzić obecnie do przedszkola. Pozdrawiam serdecznie! Dorota Goszczyńska, lekarz rodzinny"


Witam się z Wami :-)
 
Mnie pogoda wlasnie dobila...amen..ide spac! jutro mam wielkie malowanie w domu.Trzeba pomalowacmoj ogromny przedpokoj i zmienic kolor w Maxa pokoju.
 
reklama
Witam!
Anineczko dzieki, w takim razie Eryk pójdzie jutro na picnik do szkoły :-)

Ja właśnie gotuje kapuśniaczek, Emcia spi, a Eryk bawi sie zwierzakami z klopków duplo, i własnie oznajmił ze chce zostać farmerem :-D

Kamcia, byla wczoraj zobaczyc ten foterał co ty masz, ale nie mieli nic na iphona, gdybys widziała kiedys takie to daj mi znac
 
Do góry