reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Bry:-)
Jestem i ja (jakby ktoś na mnie czekał:dry:).Ja dziś z przedszkola do domu nie wracałam tylko poszłam do Dyty zobaczyc czy jej chata jeszcze stoi:-DWsio w porządeczku:-)Stamtąd po Radka i do Dylana:tak:
Sandrulińska,biedny Antoś:-(Mój Radek za to 5 tydzień:szok:kaszle i dziś na 17-tą z tatą do lekarza idzie,na bank bez antybiotyku się nie obędzie:sorry2:
P wczoraj był very proud z Radka bo się wypytał w przedszkolu jak ten sobie radę daje i pani bardzo nam syna chwaliła,że bardzo grzeczny,przyjacielski i ciągle uśmiechnięty:tak:Słucha jej,na tyle ile rozumie oczywiście:-)
Margaritta deal dojdzie do skutku?
Aaa...po spotkaniu we wtorek w szkole P przyniósł oferty sklepów z mundurkami...Boszsz!Jakie to wszystko drogie a trzeba mieć 2-3 komplety:wściekła/y:Jak nie dostanę back to school to masakra:wściekła/y:
Margaritta ja sie nie martwię,że przyjdzie na MC forma do wypełnienia znów,tylko się martwię,żeby w ogóle przyszła i potem przeszła bo słyszałam,że zabierają nawet tym osobom,które do tej pory dostawały:wściekła/y:
Moniadan jak Wy z klopków układacie farmę to muszą byc swojskie klimaty(czyt.zapachy):-D:-D:-D
Gastone,a ja myślę,że będzie Hania i jej brat,a propos masz imię dla chłopczyka?
 
Ostatnia edycja:
dobry!
ja sie tylko witam bo nastroje jakies lewe mam od wczoraj i nie bede smecic..;-)
ewelcia-z tego co pamietam to w allegro ustawiasz konfiguracje ze swoim kontem bankowym czy jakos tak;ale to chyba tylko PL konta obsluguje :confused::sorry2::dry:
Ja zawsze robie przelew na konto bezposrednio i tyle..Nie ma to jak ebay..;-)
Milego dzionka Wam!
no ja niby z PL konta placilam:sorry2:
Bo mam w Pl konto normalne w Pko...

SZym padl po obiadku,a ja chyba zaraz lece lazienke sprzatac bo jutro nie bede miec raczej czasu a wieczorem pewnie znajomi zajrza;-).

Jestem jakas strasznie zmeczona...tylko czym:eek:
 
Wiecie co?
Przedwczoraj na ogrodku ptak mi nasral na suszace sie bordowe przescieradlo (patrzac na ilosc ptasich gowien na moich meblach ogrodowych, piaskownicy i basenie Ady musimy chyba mieszkac na ich trasie przelotowej). No i wrzucilam to przescieradlo jeszcze raz do prania. Teraz juz nie jest osrane ale w tym miejscu ma jasna plame:eek: Sie kolor wyzarl...:eek:

Margaritta, zapomnialam... Moja ciocia (jak spedzalam jeszcze u niej cale wakacje i ferie) tez tak na mnie 100 lat temu mowila:-D Ale bynajmniej to slowo srednio mi sie kojarzylo z taka, co to w domu nie usiedzi:eek::-D:-D
A teraz to ja zdecydowanie domatorka jestem (albo leń jak kto woli) i takie dni jak wczorajszy zdarzaja mi sie tylko czasami;-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie:-)
Troche mnie tu nie było wiec nawet nie potrafie nadrabiac. Melduje tylko ze zyjemy i mamy sie dobrze. Zagladam prawdzic czy moze jakas mamcia z Tralee ie ujawnila ale nis:sorry2:
Życze wzytkim milego dzionka:-)
 
Kasiuleńko-no truskawki wprawdzie są,ale jak na razie tylko szklarniowe-o cenie nie wspomnę...ale u moich rodziców już widać co nieco-niestety ja się już nie załapię:(
Margaritta-pewnie,że inaczej być nie może-ściskam Cię;)
Ewelcia-no to zonk...ja też mam kłopoty z tym alllegro,ale dziwnie moje wiadomości nie dochodzą-gdy zaznaczam formę płatności:/
Sandrulińska-zdrówka Antosiowi...Namęczy się biedaczek:(((Tulkam słonecznie:)
LadyZgaga-zuch Dziewczynka-wiedziałam,że świetnie sobie poradzisz:)
Anineczko-witam;)
 
witam laski
Ja juz po spotkanku w Monkey bussines Oli zapoznał nowego kolege, fajnie bylo:)
Moniad jak bede widziala to dam ci znac:)
Teraz chwila odpoczynku i lece znow na Knocnakare do koleżanki:)
Zgaga nawet mi nie mów o ptasich kupach masakra umyje sobie auto a tu na parkinku w pracy kupe plam bialycz szlag mnie trafia, a jak nie zmyjesz to sie wzera w maske:/
Milego dnia
 
Hejka
Trochę mnie tu nie było i widzę przegapiłam 9te urodziny Martynki, 18kę CrazyGirl i imieniny Ewelci! Chyba nikogo nie pominęłam? Dla wszystkich WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!
(...) Dzisiaj slicznie pospala :tak::-) z czego sie ciesze bo sie wyspalam:-)
Od pn. jest juz w swoim pokoju-nie zrobilo to na niej wiekszego wrazenia:blink::-)(...)
To tak jak na Patryku :-D chociaż początkowo przy karmieniu oglądał szafę ze zdziwienia ;-) a tak to wszystko git! A nasz pokój bez łóżeczka jest teraz jakiś mega duży i pustawy :dry: chyba muszę jakoś go przemeblować..hmm..
(...)Tak wogóle wpadłam na pomysł że jakby była pogoda na Dzień Dziecka wybrac sie do Limerick do Delty mozemy sie razem zorganizowac i zrobic dzieciecy dzien. Lub jesli dla Was za daleko moze gdzies w Galway monkey bussines czy cos??:))
Kamcia - ja jestem na TAK za Limerick, delta jak dla mnie była spoko - Patryk coraz większy i bardziej kumaty to myślę, że cosik skorzysta tym razem :tak:
Galway dla mnie odpada bo za daleko..:sorry:
Wiecie co?
Przedwczoraj na ogrodku ptak mi nasral na suszace sie bordowe przescieradlo (patrzac na ilosc ptasich gowien na moich meblach ogrodowych, piaskownicy i basenie Ady musimy chyba mieszkac na ich trasie przelotowej). No i wrzucilam to przescieradlo jeszcze raz do prania. Teraz juz nie jest osrane ale w tym miejscu ma jasna plame:eek: Sie kolor wyzarl...:eek:(...)
Lady - ja mam wrażenie, że teraz jest cała masa tych g... Ledwo umyłam wczoraj samochód a już ich pełno dziś na nim :eek: nawet na szybie mojej chałupki - i to w górnej części okna, które ma lekki daszek! Jakieś akrobacje musiał poczynić ten ptaszor :szok:
 
NIGDY WIĘCEJ!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-:)-:)-:)-( nie wybiorę się z Wiktorem na taką wyprawę bez samochodu albo chociaż transportu w drogę powrotną :no::no::no::no: Tak jak Witia całą drogę do MB się cieszył jakby mu kto w gacie narobił że on gdziekolwiek idzie tak powrotną drogę miałam masakryczną istna gehenna :szok::eek::wściekła/y: całą drogę nawet nie można tego płaczem nazwać on się darł rzucał na ziemię wyrywał i chciał na ręce albo sie do wóżka ładował nie chciał stanąć na podnóżku i jechać on chciał w środku :eek: :no: w końcu właściwie całą większość drogi niosłam go na barana co i tak mu się nie podobało i próbował się wyrywać cały czas się drąc :wściekła/y: wyglądam jakby mi kto tapir na głowie trzasnął :dry::eek::szok: dopiero przy rondzie koło mnie łaskawie dał się nieść na barana i na chwilę miałam błogą ciszę dopóki nie zobaczył że skręcamy w osiedle i znowu wrzask :eek: jak doszłam do domu położyłam na kanapie dałam gofra w rękę to nei skończył go jeść i zasnął :-) myślałam że odpocznę chwilę bo autentycznie suchego kawałka skóry na mnie nie było tak się spociłam to mała się obudziła :eek: właśnie mi się tu buntuje na kanapie:dry: LITOŚCI :-:)-:)-( mam tylko nadzieję że P wróci do domu normalnie :sorry2:
 
reklama
Ciao Dziewczynki!!

No my tez zaliczylismy Monkey Buissnes. Bylo fajnie:-) choc Alutek tylko mama i mama...i bicie dzieci i gryzienie.....:eek::-( Ale Dopiero jak wrocilismy doprowadzil mnie do bialej goraczki. Spiacy byl ale darl ryjca tak,ze szok! I ciagle na rece tylko...nic nie moglam zrobic. Tak sie trasznie wk....ze az bylam niedelikatna z nim troche i strasznie sie wydzieralam...:-( Ale naprawde....od kilku dni jakby diabel w niego wstapil. Jest taki strasznie niegrzeczny i placzliwy!:wściekła/y: Aaron wrocil to go na chwile zabral ale zasnal dopiero 5 minut temu...

Ja sie szykuje na jutrzejszy piknik w szkole. Zapowiada sie super zabawa!! Tylko sie stresuje,zebym niczego nie zapomniala!

Pauletta- no to ladnie...Juz cie widze z wozkiem i Wiktorem na barana!!:szok: Wspolczuje....Ale powiem ci,ze Anity Adrian tez plakal ala droge do domu...Juz chyba ze zmeczenia.

Teraz pije juz 3 kawe bo jestem mega spiaca!! I czekam na obiad...bo sie robi:-)
 
Do góry