reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień dobry

Ania obudziła się przed szóstą z płaczem, poszłam szykować mleko a ona tak za mną płakała:szok::szok::szok:, M ją posadził, żeby mnie widziała. Wypiła mleko i do 8 pospała. Już wszędzie wchodzi, zaczyna z wyższych półek rzeczy ściągać.:-D:-D:-D. Dzisiaj nawet udało jej się klucz z drzwi wyciągnąć:szok::szok::szok::szok::sorry2::dry::confused::eek:
 
reklama
Witam!
Widze ze humorki od rana dopisuja...oby tak dalej...
Zreszta czemu mialyby nie dopisywac jak na dworze znow slonko:-)

Wczoraj wieczorem juz nie udalo mi sie Was poczytac....
Siedzialam na allegro...

Wiecie co wplacilam kase przez "place zallegro" bo zamowilam lozeczko dla Szymka,materac i przescieradla....myslalam ze gosc mi nie wyslal tego przez te powodzie,ale wczoraj przyslali mi emaila ze moja wplata zostala anulowana:eek:
Czytalam te badziewie na allegro jak ta kase mozna odzyskac ,ale stwierdzilam ze najpierw napisze maila do allegro ......
Sprzedajacy czeka na kase,ja wplacilam i kasa przepadla:confused::confused::confused:
Napisalam do niego ze jak odzyskam to wplace bezposrednio na jego konto......

Mam nadzieje ze wsio sie rozwiaze bo to prawie 550zl ktore droga nie chodzi....

Ech powprowadzali jakies dziwne zmiany na allegro ....a ze ja rzadko kupuje to sie zamotalam....w ogole to myslalam ze ja przelew zrobilam do sprzedajacego.....
Puscic babe w maliny to kapyste przyniesie:-D;-)
 
hej laseczki.

W stolycy poki co słonko.Zapewne nie rozpieści nas na cały dzien.No i ten wiaterek zimny taki :dry:

Tichonek przełozona szczeka ma na srodę:sorry2: sie mi pani pochorowała. I wiesz co... dostalam wlasnie przed paroma minutami papiery na MC :sorry: ale juz Cię nie wkurzam..

Zgaguś Ty "latawico":-D moj tato tak na mnie wołał jak miałam "naście" i gościem w domu byłam:dry::-D i własnie tak tu troche tam troche :sorry2: A co Adusi to myślę,ze śmiało przed 5 latkami opanuje nocnikowanie;-) joke- da rade duzo wczeniej-no Ci mowie. Bo podwójne pampki kupowac :shocked2:

asienko się zaczyna widze:-D ale w sumie czemu masz mieć lepiej niz te co juz to przeszły:-D:-p

lubiczanko zaje***tego zlotu czarownic zycze. I tak wiem,ze inny być nie moze:cool2: Big hug :*

ewelcia ja w zyciu nic na allegro nie kupiłam:zawstydzona/y: Bo ja z tych co to pomacac i dotknąc muszą:zawstydzona/y::-D oby wsio zakonczylo się pomyślnie:tak:

No to do następnego:-)
 
Hejoo :-) co do spotkan to ja neistety nie mobilna jestem więc mi ciężko cokolwiek powiedzieć chciałabym ale siła wyższa :sorry2: do Monkey Business może i bym się doczłapała ale już w powrotną drogę z Witią ciężko to widze właściwie w obie strony ciężko to widze :no: dobra lecę się pobawić ze starszym szczęściem póki mam okazje bo Zuza właśnie ucina poranną drzemkę ;-)
Miłego dnia all :-)
Ewelcia ale to tak dziwnie z tą kasą:confused: trzymam kciuki aby wszystko się rozwiązało po Twojej myśli :tak:
Asienka Ania rośnie i będzie co raz sprytniejsza taka już reguła rzeczy :-) Wiktor czasem mnie też zadziwia ze swoimi wyczynami :sorry2:
 
dobry!
ja sie tylko witam bo nastroje jakies lewe mam od wczoraj i nie bede smecic..;-)
ewelcia-z tego co pamietam to w allegro ustawiasz konfiguracje ze swoim kontem bankowym czy jakos tak;ale to chyba tylko PL konta obsluguje :confused::sorry2::dry:
Ja zawsze robie przelew na konto bezposrednio i tyle..Nie ma to jak ebay..;-)
Milego dzionka Wam!
 
Nie wiem jak tam jest na dworze ,ale zeby mobilnym z Knockanary pasowalo to móze wybierzemy sie do Monkey business lub park w waszym rejonie a potem porozwozimy laski do domu...??
Ja sobie dzis pospalam i leniu****e czytałam ksiązke do północy:) Nie chwaląc sie jak sie wciagnełam z czytaniem ze hej łyknęłam 3 ksiażki w ciagu tygodnia:)
L robi jajecznice zjem i jestem gotowa do akcji wiec piszcie lub ja zaraz Was obdzwonie i cos ustalimy:)
 
reklama
Dzien dobry.Dzis pierwszy dzien bez tesciowej, w sumie pusto w domciu.ale juz niedlugo znow bedzie gwarno.Mam troche sprztania,bo powakacjowalm ten tydzien.Ale powoli i dojde doladu i skladu.
Zmienilam dzis suwaczek hih znaczy dopisalam imiona.A co tam najwyzej bede zmieniac za kazdym razem po usg hihih
 
Do góry