reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!

Pauletta u mnie tak samo, ja zawsze sprzatam w niedziele, ale wczoraj szkoa pogody na sprzatanie i dzis mamy taki bajzel ze szok, ale przy dzieciach nic nie zrobie za bardzo :no:

mam zamiar wziac sie za to wieczorem

Emka mi kaszle, :-( nie umie przez to spac, budzi sie co chwile ma tez katar okropny, ja ją zaraziłam

zaraz mnie kur... weźmie, od soboty nie mam zasiegu w tym cholernym O2 czy ktoras z was ma problem z ta siecia??

Larcia ty masz zasieg u siebie??
 
reklama
No ja już kuchnie i living room wysprzątałam tylko odkurzyć zostało ale to później Zuzia śpi i nie chcę jej obudzić Witia bawi się w pokoju lub na balkonie bo pogoda znowu jest cacy :-) zaraz wywieszę jedno pranko wstawię drugię niech się suszą ;-) a ja chyba upiekę jabłecznik ;-) no i obiadek musze wstawić :-) zmykam do później laski :tak:
 
Dzień dobry:happy2:

Od soboty jesteśmy już w IE. Weekend trafił nam się bardzo ciepły i musiałam wyciągnąć z szafy letnie rzeczy dla dzieciaków czyt. spodenki i koszulki z krótkim rękawkiem;-) Dzisiaj za to już sporo chłodniej i częściowo pochmurnie:sorry2: Prania już za mną, wczoraj doprowadzaliśmy ogródek do porządku, bo trawa do kolana urosła pod naszą nieobecność:-p Pora się w tym tygodniu za sprzątanie wziąć, bo trochę kurzu jest, ale przynajmniej dywany mam czyste, bo przed wyjazdem prałam na górze, a O. na dole jak nas nie było:tak: Zresztą muszę powiedzieć, że zastałam naprawdę czysty dom, po moich 3 miesiącach nieobecności, więc z moim mężem nie jest jeszcze tak źle:-D Nawet lodówkę umył:biggrin2:


Pora się za obiad wziąć... odezwę się jeszcze później. Teraz może uda mi się być już na bieżąco:happy2:

Miłego dnia Dziewczyny:tak:
 
Witam i ja:-) pogoda super - trzeba by gdzieś wyjść;-)
Wolfia - welcome back:-) i jak widać czasami faceci potrafią nas miło zaskoczyć;-)
 
Normalnie w szoku jestem ...karmiłam małą i coś mi za cicho było więc ide do pokoju Wiktora a ten zakopany pod kołdrą i śpi :szok::-) normalnie pierwszy raz coś takiego zrobił że zasnął w cywilizowany sposób w dzień :-D a zaraz przychodzi terapeutka mowy a tu zonk pacjent niedysponowany :-D:eek:
 
Witam

no widzę,że weekendzik u każdego udany.My grillowaliśmy,basen obowiązkowy.Był brat z rodzinką tak więc wesoło było :tak:
Dzieci me a zwłaszcza Matt to się opaliły mocno,śmiejemy się,ale Matt ma tylko rowek w tyłku biały pomimo smarowania kremami :-D
na szczęście jest brązowy jak czekoladka a nie czerwony jak raczek ;-)


Wolfia welcome back :-):-):-)


w każdej chwili mogę stracic kontakt z wami bo mi laptop szwankuje,muszę wymienic tą klawiaturę :wściekła/y:

moniadan mój brat z bratową nie mają zasięgu wogóle w mojej chacie a mają z O2 telefony,ale ja mieszkam dalej od centrum,może dlatego? :dry:
 
Wolfia, no nareszcie:-)
To kiedy wsiadasz w autko i zaczynasz odwiedzinki?:-)

A my dzisiaj znowu dzien domowo-ogrodowy:baffled:
Przez nasza dziure budzetowa (czyt. totalny brak kasy) w tym tyg. nigdzie dzisiaj nie pojechalismy:wściekła/y: Ale cale szczescie, ze przynajmniej ten ogrod jest, to zawsze cos.

Pauletta, narobilas mi smaka. Chyba jakies ciasto upieke (ja i ciasto-:-D:-D:-D:-D). Mam dzisiaj taki dzien, ze strasznie mi sie czegos chce (w sensie do jedzenia) a nie wiem czego:eek: Zreszta nie mam duzego wyboru, bo w lodowce i szafkach nic ciekawego dla mnie nie ma:sorry2:
 
Witam/

Jestem i ja...heh z doskoku...my ciagle na dworze...korzystamy ze sloneczka...alez mnie ramiona pieka...m bedzie musial smarowac:-D:-D

anineczka kup sobie taka doczepiana na usb klawiature:tak:
 
Asienka z Anią były,posiedziały i pojechały:sorry:Margaritta nie dotarła,ale została rozgrzeszona:-DSiła wyższa:tak:
A mój Radek,wrócił z przedszkola,puścił 3pawie i zasnął:eek:Taki był gościnny:baffled:Ania spała,Radek spał to myśmy sobie chwilę pogawędziły:tak:
Na szczęście mój syn wstał w dużo lepszej formie (tak sądzę:eek:).Leży i bajki ogląda,ale przynajmniej nie haftuje:sorry:
 
reklama
Witam/

Jestem i ja...heh z doskoku...my ciagle na dworze...korzystamy ze sloneczka...alez mnie ramiona pieka...m bedzie musial smarowac:-D:-D
ja to samo:eek:a nawet za specjalnie sie nie wystawialam na slonce.Z tym ze mi duzo nie trzeba z czego sie ciesze:tak:;-)Slonce to to,co tygryski lubia najbardziej:-D
Wolfia-witamy z powrotem ;-):tak:
 
Do góry