reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Ja oczywiscie po pracy smażyłam sie na ogródku i zbrązowialam a co:)
Wolfia witaj!!
Pauletta jak wizyta?
Widze ze wszystkie spedzamy czas na dworze i bb idzie w odstawke hihi
 
reklama
Ciao!!

No puchy puchy...ale przynajmniej latwo mozna nadrobic!:-D

My tez na dworze..of course...ogrodeczek, smazonko! Jestem bordowiutka!!:-D Bedzie bolalo! Ale jak ja to kocham! Alencjusz tez sie opalil troche. nozki i raczki tylko kadlubek bialy:-D

mam ochote na ta kawe mrozona...(monia.....:cool2:)
 
zaraz mnie kur... weźmie, od soboty nie mam zasiegu w tym cholernym O2 czy ktoras z was ma problem z ta siecia??

??
ja mialam ponad miesiac temu problemy z zasiegiem i moj m dzwonil do biura obslugi ze jest cos nie halo...ale z nimi gadac to jakby Cie wcale nie sluchali...raczyli naprawic po 1,5tyg:wściekła/y:przez ten czas nigdzie sie dodzwonic nie moglam ani nikt do mnie...
Byl jakis nadajnik u nas zepsuty..
Zadzwon najleoiej i zglos:tak:...

Szym wreszcie spi.. a ja moge chwile odpoczac...jej ale on daje czadu...ja juz wysiadam...non-stop na dworze i biega a ja za nim:sorry2:
 
Ewelcia, M jutro tam zadzwoni

Dzis była Larcia i tez jej sie zasięg gubil pocieszające to ze to nei wina telefonu tylko tez podejrzewam ze jakis nadajnik sie popsul


Misia, co za problem, przychodź na kawke :-)
 
Hejo:)
Tichonek a co to wirus znowu jakiś??? Mam nadzieję że zwykła niestrawność...

Po pierwsze dziękuję :) bo lot był naprawdę spokojny.. Nie obeszło się jednak bez stresu pomimo leków... ale bylo lepiej..;) Emilka aniolek!!! 2.5 godz autobusem potem lotnisko potem 2,5 godz saolot i godzina jazdy autem...Wy się opalacie a ja tu czasu nie mam.. nie wiem za co się złapać tyle rzeczy do załatwienia a tylko 2,5 tyg..:/ Pogoda u nas jak narazie spoko ale bez rewelacji..
Uciekam bo mi m zaraz zaśnie ;D;D
Pozdrawiam i słonecznego jutrzejszego dnia życzę :)
 
MoniaD moja kolezanka ma O2 i mieszka rondo dalej od ciebie, tez ma masakre dodzwonic sie do niej to cud poczta łapie i gubi zasieg jak cholera, chce zmieniac siec bo juz ja to denerwuje i to tak od kilku miesiecy:/
 
Kobitki tylko sie witam.Nawet was nie doczytalam.U mnie tesciowa,ale to nieproblem.Od kilku dni duzo odpoczywam bo coraz mniej sily.Wiec wybaccie moja aktywnosc..Dzieciczkimaja sie dobrze,waza blisko kilogram,dalej nie znamy plci,lekarka dzispowiedzila ze moze dwie dziewczynki ale nawet nie wpisala do kompaboznowniejest pewna.No ale chyba pewne ze jedna jest.Pozdrawiam was goraco i nie gniewajcie sie ze mnie nie ma (a moze nie zauwazylyscie nawet ihih) aleostatnio marze ciegle o spaniu.Moze jak tesciowa w czwartek pojedzie to sie odezwe.Buziaki.
 
My tez busy busy przez ostatnie dni,korzystamy z pogody ile sie da!

Ja nie wiem co wy macie z tym o2:-) monia no gubil sie zasieg u Ciebie,ale potem normalnie dzwonilam. Pierwszy raz sie z tym spotkalam, bo ja u siebie mam zasieg,zawsze mialam, zawsze i wszedzie, nawet jak w headford mieszkalam,serio.
A i monia pisalam Ci smsy czy chcesz ze mna na zakupy jechac po 6, ale nic nie odpisalas(nie dostalas?) to pojechalam sama.

A za mna ta kawa mrozona tez chodzi(monia ja tez czekam na ta od Ciebie :-) ), nawet sobie przypomnialam jak ja kiedys robilam.Podam przepis na szybka i PYSZNA kawe mrozona:

Do wysokiej szklanki wsypujemy ok 2 lyzeczki kawy i cukier 2 lyzeczki, wlewamy 3 duze lyzki wody i miksujemy na piane, wsypujemy kostki lodu do polowy szklanki i dopełniamy do połowy szklanki zimna woda, resztę dopelniamy mlekiem. Mieszamy. Gotowe.


gastone wypoczywaj ile tylko sie da, bo niebawem bedziesz miala urwanie glowy :-) Oczywiscie pozytywne urwanie glowy :-)
 
reklama
Do góry