reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Oj cichutko tu cichutko ...ale mnie wszystko piecze :eek: na wieczór mi się pizzy zachciało więc upiekłam taką domową mniam mniam :tak: zapomniałam jak to się szybko robi :blink: Witia drugą część popołudnia przesiedział w basenikku na balkonie dwie godziny w wodzie i skubany nie chcial wychodzić a był tak pomarszczony że hej :-D ale Zuza już nei chciała spać na balkonie za gorąco jej było :sorry2:Ale powiem Wam że po tym dniu jestem zmęczona przeokrutnie ale tak przyjemnie zmęczona :tak: tak mi błogo teraz cudowny dzień całą rodzinką spędziłam już nie pamiętam kiedy taki fajny dzień mieliśmy :tak:
Kamcia super fotki :-) a czy ja mogłabym prosić je na maila i też te z grilla u aani:tak: pauletta82@gmail.com
 
witam laski

ja jz ostatki dopakowuje sprawdzami gotowi..jeszcze tylko jakies bulki nadroge i heja...o 11;15 mamy autobus do Dublina...pogoda dzisia chyba lekko chlodniejsza chociaz nie wiadomo ale jak dlamnie wole taka niz slonko mialoby mnie prazyc przez szybe...

milego dnia..odezwe sie juz z Pl

Kamcia ...fotki super..widze ze OLivier podrywa dziewczyne mojego Alberta..hahaha
 
Witam i ja!
Slicznie bylo wczoraj!:tak::-)Caly dzionek na zewnetrznej...,dzieki czemu nie wygladam juz jak corka mlynarza;-)Wika pospala na podworku,pogrillowalismy.Mmmiodzio;-):-)Dzis juz brzydalsko sie zrobilo,ale chyba nie jest zimno no i nie pada,co najwazniejsze:tak:

witam laski
Kolejny piekny dzien, ja po pracy smazyłam sie na ogródku i nawet sie opaliłam juuupi, L robil grilla, do tego koktajl truskawkowy mniammm, wybylismy na plac zabaw i teraz relasik moja ksiazeczka na mnie czeka:)
Mały tu ruch ale nie dziwie sie:)))
I wklejam zaległe zdjecia ze spotkania u Madbebe kilka z nich robił Oli:)
A jedno dzisiejsze z jazdy rowerkiem Olivierowi idzie coraz lepiej chociaz lekka boidupa z niego hihi
kamcia ja tez poprosze zdjatka :tak: madbebe@gmail.com
A Oli, jak juz mowilam,lepiej niech bedzie ostrozny niz mialby gnac,nie patrzac na nic;-):tak:Slodziak jest i tak:tak::-)
Milego dnia!
edit: ale tu puchy ;) dziewczyny wiecie moze czy w Galway przyjmuje jeszcze P. Sempka-ginekolog?
 
Ostatnia edycja:
Cześć to Ja Kłapouchy :-D kurde po tak beztroskim weekendzie normalnie chata wygląda jakby bomba wybuchła :eek: teraz mam tyle sprzątania że mam nadzieję się wyrobić tak do obiadu ale wątpie w to :sorry2: jeszcze cały kosz prasowania pełno prania a tu pogody nie ma żeby wyschło szybko ...szkoda że się tak skopało ale i tak miło że przez weekend kiedy można było rodzinnie spędzić było słonko i cieplutko :-) dobra zmykam ogarniać to pobojowisko :-D miłego dnia wszystkim życzę :tak:
 
Hejka dziewczyny
No weekend byl super wiekszosc czasu spedzilysmy na dworze , buzka mi sie ciutke opalila i dekolt no i rece sie troszke zjaraly ale nie jest xle najwazniejsze ze nie pieká teraz tylko kremowac zeby skóra nie zeszla;-).Nie sadzilam ze mnie tak szybko zlapie dobrze ze Olive wysmarowalam kremikiem z duzym filtrem bo by bylo nie zaciekawie. Dzis u nas tez od rana pogoda nie zaciekawa ale widze wlasnie ze sloneczko sie przebija jupiii:tak::tak:

<B>
MartaF
,kurcze wyglądam tragicznie:((((nie pomyślalam ze tak sie stanie ale spaliłam sobie tylko czoło i nos,padly byście ze śmiechu mówie wam:/:/ K ciągle sie zbija:((((wstyd ludziom sie pokazac:/:/

</B>
Aj jaj jaj Marto F tez sie tak zjaralam w zeszlym roku czolo, nos i poliki - ha ha znajomi sie smiali ze mi M podbil oczy albo ze nalogowá alkoholiczká jestem:eek::eek::eek: . No i do tego dlonie mi sie zjaraly ze musialam sie kápac w zimnej wodzie brrr bo w cieplejszej mnie az parzyly:no:



Milego dzionka Kobietki
 
Hej dziewczynki
Ja nie wiem, co Wy na pogode narzekacie:eek: U nas z rana moze i bylo jakos szaro i mgliscie ale juz znowu slonce daje czadu. Szkoda, ze nie mam co prac, bo by mi schlo na ogrodku:-)
Zycze udanego urlopu tym, co wyjechaly i tym, co wyjezdzaja:cool2: Mam nadzieje, ze Was tam nie zaleje i wrocicie zadowolone i wypoczete:tak:
Ide na ogrodek, to moze sie troche opale, bo wczoraj jakos tylko lewa reke mi strzaskalo, lewy policzek i nos:-D
Milego dnia

Zapomnialam: Kamcia, boj sie Boga dziewczyno:szok: Wez pousuwaj te foty, gdzie ja jestem!!!
Ja juz wiecej do zdjec nie pozuje, bo ciezko mi to pozniej ogladac:eek:
 
reklama
u nas wlasnie tez juz slonce prazy,ale ja w domu musze,bo Wikcie za wczesnie na slonce wychodzic.Moze po poludniu sie wynurzymy:tak:
 
Do góry