reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ejjj nic mu nei dosypałam :cool2: to moja kuchnia w taki błogi stan wprowadza :-D:-D:-D:-D Zuza jak cały dzień spała to teraz jak chce jechac do tesco to nie chce zasnąć:no:
Madbebe ja też poproszę directions :tak: i w końcu środa czy czwartek bo Ty piszesz że czwartek a kamcia że środa :confused::dry:
 
Ejjj nic mu nei dosypałam :cool2: to moja kuchnia w taki błogi stan wprowadza :-D:-D:-D:-D Zuza jak cały dzień spała to teraz jak chce jechac do tesco to nie chce zasnąć:no:
Madbebe ja też poproszę directions :tak: i w końcu środa czy czwartek bo Ty piszesz że czwartek a kamcia że środa :confused::dry:
a u kogo sie spotykamy?u mnie,czy u kamci?;-):-DCaly czas pisze ze w czwartek,nie wiem skad Wam ta sroda:confused::sorry2:
A nie mozesz pod Larcie sie 'podpiac'?;-)Czemu BB nie zapisuje wyslanych wiadomosci:dry::confused:Ok,jeszcze raz sie wyprodukuje..;-)
 
witam wieczorkowa pora!

Monia autocook to nie to, ja mam w mikrofali defrost, to jest wlasnie rozmrazanie. Ale jak za dlugo zostawisz w tym,to filety takie podpieczone beda juz w rogach, mi najlepiej wychodzi do wody wrzucic,ale byleby nie byla goraca, taka cieploletnia.

Wczoraj ogladnelam film the book of eli i polecam, z denzel washington, dosyc ciekawy film. A dzis zebralam sie wkoncu,zeby ogladnac sex and the city, bo juz chyba ze 2 lata ma i jakos nie chcialo mi sie. Ale jestem mile zaskoczona, typowo babski film, ale spoko. Teraz bedzie druga czesc w maju.

madbebe kamcia pisze o srodzie, ze spotkanie u ciebie, a ja myslalam, ze pisalas o czwartku? W kazdym razie ja jestem 50 na 50. Tak jak wspomnialam- chce, ale nie wiem czy bede miala auto, ze mna okaze sie na ostatnia chwile. Auto zawsze mialam, ale M je teraz zabiera ze wzgledu na ta cala sytuacje o ktorej pisalam...I spoko, bo wyjezdza o 8 i wraca o 5 do domu. No ale cos za cos, bo ja uziemiona przez to jestem. Ale kupi sobie swoje auto juz niebawem, wiec bedziemy mieli dwa. Ja odpowiem dopiero jutro wieczorkiem lub w czwartek rano czy uda mi sie dojechac. Niestety nie mam wyjscia inaczej. A czy jest jakis widoczny zjazd na twoje miasteczko? Bo tak patrzac na mapke to malenstwo. Odbic w prawo jadac do tuam, to spoko, ale mozesz przyblizyc w jakim momencie?czy jest jakas tablica itp?rozumiem ze to jeszcze wyzej niz claregalway.
 
Ostatnia edycja:
Hej
Ostatnio coś Was zaniedbałam ale nadrobie promisss:-D
Od paru dni mam teściową więc mam i pełny luz spanie do późna posprzatane, ugotowane tylko pozazdrościć gorzej z moim stanem zdrowia. Rana się zagoiła; chodzić lepiej chodzę tylko tak mi brzuch wywaliło jakbym była w 3 m-cu ciąży. Samochody mnie przepuszczaja w sklepie kobiety się uśmiechają do mojego brzucha normalnie masakra jakaś. Mam nadzieje ze to tylko opuchlizna i ze zejdzie szybko normalnie czuje się jak taka kulka.:-D:-D
kamcia, gastone zazdroszcze że przed Wami takie leniwe chwile bo umnie to już niebawem się skróci a i nie ma to jak własna mamcia.
 
podpisuje liste obecnosci wieczorowa pora


Moniadan..:) nie ma sprawy... aEmcia...z kazdym dniem jest fajniejsza i ta jej minka..super..a Albert kolo samochodu mowi mi" a Eryk dzisiaj na mnie nie krzyczal..fajny byl " haha


co do Egzaminu z pawka..a wiec..kazdy kto umawial sie na egzamin po 1 maja musi miec wyjezdzone obowiazkowo 10 h z instruktorem..z tego co mi wiadomo... a ja farciara zaplacilam za egzamin 12 kwietnia wiec upieko mi sie hahaha fuksem oczywiscie... i tylko wykupie 2 h pretestu .. i bede zdawala jakos w polowie lipca bo tak wysylam aplikacje o ponowny termin..

Pauletta..Wiki jest niezly i ta poza..haha musialo mu baaardzo smakowac
 
:-(Dziewczyny,a ja dziś od południa cały czas haftuję:baffled:Już ledwo żywa jestem:-(Nie wiem czemu:sorry2:Do tego teraz jeszcze mnie gorączka dopadła,38st.:wściekła/y:A tu jutro spotkanie się nam szykuje,ciacho z rabarbarem upiekłam:-(Asienka,Margaritta,Renni mam nadzieję,że mi przejdzie po nocy i nie będziemy musiały przełożyć naszego mittingu na inny termin:-(Idę zaraz spać,ale najpierw jeszcze chyba pawik:baffled:Jutro rano dam znać co i jak:-(
 
madbebe kamcia pisze o srodzie, ze spotkanie u ciebie, a ja myslalam, ze pisalas o czwartku? W kazdym razie ja jestem 50 na 50. Tak jak wspomnialam- chce, ale nie wiem czy bede miala auto, ze mna okaze sie na ostatnia chwile. Auto zawsze mialam, ale M je teraz zabiera ze wzgledu na ta cala sytuacje o ktorej pisalam...I spoko, bo wyjezdza o 8 i wraca o 5 do domu. No ale cos za cos, bo ja uziemiona przez to jestem. Ale kupi sobie swoje auto juz niebawem, wiec bedziemy mieli dwa. Ja odpowiem dopiero jutro wieczorkiem lub w czwartek rano czy uda mi sie dojechac. Niestety nie mam wyjscia inaczej. A czy jest jakis widoczny zjazd na twoje miasteczko? Bo tak patrzac na mapke to malenstwo. Odbic w prawo jadac do tuam, to spoko, ale mozesz przyblizyc w jakim momencie?czy jest jakas tablica itp?rozumiem ze to jeszcze wyzej niz claregalway.
yyyyyyyy..ja juz nie wiem jak pisac,czy moich postwo nie widac?:shocked2::sorry2:;-)
Czwartek:tak:kilne kamcie ze ta srode!:-D
Jest tablica po lewej stronie drogi,ale przyblizyc moment..ciezko :dry:Maz mi podpowiada ze zawsze przed lukiem,za ktorym jest skret na Corofin stoi niebieska BMW na angielskich blachach:-p-ja jej nigdy nie widzialam:zawstydzona/y::baffled:
Tak,to wyzej niz claregalway:tak:
Tichonek-czyzby czyzyk?czy prima aprilis..:sorry2:;-)
 
Ostatnia edycja:
Tichonku- a ja chyba wiem dlaczego sie tak czujesz;-):-), tak wiec odpoczywaj sobie i nie denerwuj sie!:tak:

A teraz powaznie, mam nadzieje, ze nie dopadl Cie jakis wirus i ze jutro poczujesz sie lepiej!



Dobranoc!
 
reklama
Prosze nikogo nie zabijac:) Pomyłka sie zrobila. Czwartek jak nic spotkamy sie u madbebe
Ja juz po koncercie irlandzkiej muzyki i tańców , było bardzo miło i mi wesolo ogólnie:)
Dobranoc
 
Do góry