reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Helloł helloł
Malduje, ze zyje (Margarittko):-) Weny cos tylko dzisiaj nie mialam, bo spac mi sie jak diabli chcialo:baffled: Poza tym, srednio mialam o czym dzisiaj pisac;-) Nie chce byc monotematyczna...
No i zaliczylam drzemke poltoragodzinna. Moze udaloby sie dluzej ale jak Ade o 13. polozylam, to o 14. dopiero zasnela:szok: Jak nigdy!!!!! Myslalam, ze mnie cos (wiecie, co) strzeli:wściekła/y:
No
A teraz ide cos na obiad zaserwowac, bo obie glodne jestesmy

EDIT: Pauletta, zapomnialam napisac, ze fota Wiktora powinno chyba zostac forumowym zdjeciem miesiaca :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam

ja też żyję,ale co to za życie? :-D:-D:-D
Nie no,żartuję ;-):-D:-D

Ja właściwie też nie mam co pisac.Nudy na pudy.
Podrukowałam Antkowi zadania do robienia,ślaczki,literki,cyferki bo siem wystrachała.Mojej kuzynki córa w klasie infant (junior) uczy się dodawac i odejmowac :szok:A moje dziecko sto lat za murzy... :-p
No i trza go podciągnąc w tym temacie,tak więc siedzimy i się uczymy.

Aaaa drogę pokonałam bez problemów....nooo może poza wyprzedzaniem traktora :szok::-D:-D
Tak się skubańca przestraszyłam,że zamiast wyprzedzac to na równi z nim jechałam,a droga się zwężała :-D:-D
Ale wyszłam z opresji cało i tak przemykałam ponad 400km w dwa dni :-)

Zgaguś sorki,że nie odpisałam,ale musiałam pozmieniac ustawienia w fonie bo za cholerę nic nie słyszałam,a dzwoniło do mnie kilka osób i smsy a ja wszystkich bez odpowiedzi zostawiłam :zawstydzona/y:
A teraz już mnie woła Marek Grechuta z telefonu tak więc zawsze usłyszę ;-):-):-)
Próbuję sobie ściągnąc The Pouges na telefon,ale chyba nie umim tego :baffled:

Myślę,że jak położę młodzieży to wpadnę po M jak miłośc.
Teraz idę ich dopilnowac co oni tam kreślą na kartkach.Matt oczywiście dzielnie nam towarzyszy w nauce :-D
 
Witam sie i ja, wpadłam na kawe do Didi :)
Misia ja z Olivierem tez tak zrobiłam polozylam go bajke przeczytalam, buziaka dostal i wyllchodzilam , no i oczywiscie byl ryk ale nic mu sie niedzialo. Tak przez ok 7 dni ryczal ale ja twardo az w koncu spokój i sam usypia do tej pory:)
Anieczka hellouu:)
Madbebe jutro podono ma byc piekny dzien, to umawiamy na 11? Napisz jak dojechac do Ciebie?
Ja dzis ide z kolezankami do Salthil hotel i bedzie tam show irish dance and music, mamy wstep za darmo plus wino:)
buziaki
 
Anulka jeszcze usnęła, więc pewnie 21.30 nas czeka:-p:confused::dry:. Poszłyśmy troszkę na spacerek, chociaż chmury wisiały cały dzień. Zaraz muszę poprasować, M w robocie.


Pauletta Ty się przyznaj, co nasypałaś dziecku do obiadku:-p:cool2:
Anineczko nie tylko u Ciebie nudy:baffled::tak:;-), ale za to jutro spotkanko z Tichonkiem, Margarittą i Renni to na pewno nudno nie będzie:-D
 
a ja głos straciłam:/ stary sie śmieje z tego jak gadam:/:/ poszedł kąpac małego i mam nadzieje ze niedlugo zaśnie bo nie mam na nic siły:(((
a K nakarmił Szymka pyzami dał fante do popicia i mały happy:/gorzej ze mną bo nie moge mu przetłumaczyc ze to za szybko:/:/
 
Hejoo
Ale jestem happy szukalam i czekalam na tanie loty dla mamy i udalo sie wlasnie kupilam na 24 czerwca do 8 lipca za 60 euro, taniej juz chyba nie bedzie.
Na 2 tygodnie przyjedzie( a mówila ze na tydzien tylko ale przekabacilam ja).
Ciesze sie jak nic i ja mam wolne juuupppiiii jeszcze miesiac:)
buziaki
 
anineczko-ja zawsze przerabiam sobie kawalki na dzwonki-ucinam co mi nie pasuje,coby krotsze byly i gra;-):-)
kamcia-to tym bardziej korzystajcie z pogody jutro,bo u mnie nawet nie ma gzie posiedziec na zewnetrznej,poki sie nie dorobimy stolu i krzesel.Poza tym burdel-lanlord obiecal szope i na obietnicach sie konczy:dry::wściekła/y:
zaraz wysylam Ci directions
;-)
 
reklama
A moja mamusia przylatuje za trzy tygodnie juz,jupppi!a tesciowa za dwa dni..ale juz tak sie nie ciesze hehe