reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczka wczoraj mi pan od pralki powiedział że moja będzie działać przy dobrych wiatrach za tydzień:eek: bo części z anglii sprowadzają :confused2: a moja pralka to nówka funkiel ma chyba z dwa miesiąca a już komputerek siadł:eek::sorry:
 
reklama
Witam mamunie.Przyznam sie sie ze dopiero doczytaam wszystko.Mam takiego lenia,przed kompem nie chce mi sie siedzec..Nie gniewajcie sie kochane ze nie komentuje niektorych waszych wypowiedzi..No i uciekam bo mnie chyba migrena lapie...
 
Madbebe-widzę,że się na sprzęcie znasz:)
Anineczko,Asieńko,MamoAdy-zdrówka dla pociech
Pauletta-ostrożnie kobieto!Zwłaszcza za kierownicą!!!
Marta-i chyba to by było na tyle jeśli o grillka chodzi-u nas też chmury-a jeszcze do polskiego sklepu muszę pędzić:/
Dziś wreszcie idę Dadzię do szkoły zapisać:)a zbieram się od lutego:(Znając życie jak tylko dostanę listę potrzebnych rzeczy zacznę kolekcjonować...
 
Czemu moja pralka sie nie chce zepsuc:baffled::angry:
Jak sie wprowadzilismy, to byla tak zapuszczona, ze na sam widok niedobrze sie robilo. Nie wspomne o zapachu. Zakisili ja Ci przed nami... Ale nasz oszczedny landlord siedzial nad nia chyba 2 dni i skubaniec ja doprowadzil do porzadku:wściekła/y: Wyczyscil ta smierdzaca gume w srodku- miedzy bebnem i drzwiczkami- odkamienil i oczyscil w srodku i filtry poodpychal. I jeszcze jak sie z tego cieszyl!!!:wściekła/y: A ja chcialam nowa:-(
Ta moze juz nie smierdzi i pierze bez zarzutow (ponoc miala tylko 3 lata jak sie wprowadzilismy) ale ma pozdzierane kolko od programatora i widac tylko te programy do 5. Reszta jest tak zdarta, ze nie ma po nich sladu. I jak chce pokombinowac np. z jakims delikatnym praniem, to moge zapomniec albo wlaczyc na chybil-trafil...
 
Pauletta Ty dopiero miesiąc po porodzie i prawdopodobnie jeszcze osłabiona jesteś.. Uważaj na siebie! Zawsze podziwiałam Cię jak pisałaś kilka dni po że sprzatalas gotowałaś czy coś tam jeszcze.. Myślałam sobie skąd ta kobieta siłę bierze ?? Pamiętam że jak miesiąc po porodzie byłam jeszcze tak słaba że sama nigdzie nie wybywałam.. Może jakieś witaminki zażywaj;-)

mamo Ady zdrówka dla małej i udanej jutrzejszej imprezki;-)

A u nas jak stad do Polski katarzysko dopadł Emilkę...:baffled:... Można z zakatarzonym dzieckiem na dwór wychodzić?? Chyba tak, nie?
 
Hej
No właśnie tichonku tak to jest; zemna dobrze a teraz małą roskłada. Zreszta wczoraj Agutka była taka niewyraźna a dziś leci z noska jak z kranu oddychac nie moze, jutro do lekarza idziemy bo tez cos mi pokasłuje mam nadzieje że w tym szpitalu niczego nie złapała. Nocy z moim J nie przespaliśmy bo biedactwo się budziło:-:)-( wszystko jej ściekało do gardełka. Widzisz wszystko ch...a wskazuje na to że impreza mnie ominie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w tamtym tyg Wy a i śmierć dziadka w tym Agatka i odpukać oby nie ja.
Imprezy jak mówiłam roczkowej nie robię ale skoro nasi znajomi chcą wpaść na kawę a ja wiem co się za tym kryje to coś przyrządze. Z tego co wiem to dzieci ich też są pociągający więc myśle że gorzej być nie może.
Kórcze coś mnie w gardle drypie idę kanapke z czosnkiem zjeść:wściekła/y::wściekła/y:
 
mamo Ady zdrówka dla małej i udanej jutrzejszej imprezki;-)

A u nas jak stad do Polski katarzysko dopadł Emilkę...:baffled:... Można z zakatarzonym dzieckiem na dwór wychodzić?? Chyba tak, nie?
Dzieki, mam nadzieje, ze szybko wydobrzeje ale poki co zaczyna sie pokladac. Ze zmeczenia i przez powoli zblizajaca sie temperature :-( A z ta imprezka, to chyba mnie pomylilas z Karolinanicola ;-) U nas najblizsza impreza (pomijajac majowke) 2. czerwaca pozniej kolejno 18. i 21. :-D Ale z tych 2 ostatnich, to sie chyba 1 wspolna, jak co roku, zrobi ;-)

A z katarkiem mozna, jak najbardziej, wychodzic.
 
Pauletta Ty dopiero miesiąc po porodzie i prawdopodobnie jeszcze osłabiona jesteś.. Uważaj na siebie! Zawsze podziwiałam Cię jak pisałaś kilka dni po że sprzatalas gotowałaś czy coś tam jeszcze.. Myślałam sobie skąd ta kobieta siłę bierze ?? Pamiętam że jak miesiąc po porodzie byłam jeszcze tak słaba że sama nigdzie nie wybywałam.. Może jakieś witaminki zażywaj;-)
No z tym podziwianiem to poleciałaś :-D bo nie ma czego...przy dwójce małych dzieci i jednym dużym dzieckiem (czyt. mąż:sorry:) odpoczynek jest stanem a wykonalnym :no: trzeba posprzątać ugotować itp. niestety samo się nie chce zrobić :confused2::sorry: a w krasnoludki nie wierzę :-D
Edit: zdrówka dla wszystkich chorowitków :tak:
 
Ostatnia edycja:
Antkowi wylała się ropka z ucha czyli wraca do zdrowia :sorry:

Pan od alarmu zrobił sobie przerwę na lunch i zniknął :eek:
Dziwi mnie,że nie zakłada alarmu na małe okna :baffled::crazy:

Karolinanicola oj zdrowiejcie,zdrowiejcie bo jak widzę każda impreza was omija :sorry::baffled:

madbebe filtr jest oczyszczony :tak:

Pauletta nie zazdroszczę tyle czekania na pralkę,choc sama nie wiem jak długo ja będę czekała na naprawę swojej.Zgłoszone zostało przedwczoraj,ale jak długo będę czekac na kogoś,nikt nie wie :wściekła/y:
No i jak tutaj prac? W sumie pierze,ale pranie jest tak mokre,że tylko wykręcac w zlewie :confused2::confused2:

Mamo_ady faktycznie nieciekawie z tymi programami.Idź do sklepu,wypatrz taką samą i pospisuj sobie programy a później markerem zaznacz na pralce :eek::laugh2:

Marta trzymaj się no!

jeszcze apropo wczorajszych bodajże rozmów na temat lotu samolotem z rodziną.
Never,ever nie chciałabym leciec na śmierc z moją rodziną.Nie jestem Bogiem i to nie ja powinnam decydowac o śmierci moich najbliższych,dlatego nie chciałabym by zginęli ze mną. :no:
 
reklama
Witam sie

Ale dzis zimno!! brrrrrr

Larcia keidys mialam tak samo! na staym mieszkaniu. patelnia mi sie zapalila buuu wystarszyłam sie jak nie wiem co a bylam w Sofijka w ciazy!! potem bałam sie uzywac oliwy wogole!!

Pauletta napewno jestes osłabiona! uwazaj na siebie i wczesnije musisz sniadano jesc :) wiem cos o Tym bo po porodzie z Sofijka tez sie tak zle czułam...

Kamcia udanego spotkania w Limericku!!

Karolinanicola ciesze sie ze wyniki sa dobre!!!
Wszytskiego najlepszego dla Twojej Ksiezniczki!!
a122.gif


Gastane znam te migreny buuuuu

Marta Ty bidulko moja!!

Wszystkim chorowitka zycze ZDRÓWKA!!! (ps. u nas juz troszke lepiej)

Wogole pochwale moja Sofijke wczoraj nauczyła sie jezdzic na 2-kołowym rowerku!!:zawstydzona/y:

tyle pamitam, ciezko mi nadrobic wszystko!!:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Do góry