reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc dziewczyny bardzo zadko tu zagladam wiem wiec nie wiem jak zareagujecie, chcialam otworzyc nowy watek ale stwierdzilam ze nie bede "smiecic" wiec pisze po prostu posta.
kuzynka pisze prace magisterska na temat zywienia kobie w ciazy i potrzebuje 50 mam z PL i z Irlandii.

W związku z tym, iż pisze pracę mgr na temat żywienia kobiet w ciąży bardzo bym prosiła przyszłe mamy mieszkające w Irlandii o podanie swoich mailów na które wyśle ankiety do wypełnienia oraz szczegółowe informacje dotyczące spisania co jadły w ciągu 2 dni (wszystko będzie wyjaśnione w mailu). Badania oczywiście są anonimowe. Z góry bardzo dziękuje za pomoc.
chmurkaa@o2.pl


i ja takze z gory dziekuje
 
reklama
Pauletta nie masz za co dziękować;-) a ten dupek to na pewno specjalnie to zrobił bo pewnie wjechałaś na jego miejsce.jakby nie mógł przyjść powiedzieć żeby przestawić auto albo po prostu poczekać aż odjedziesz i stanąć gdzieś z boku.ale on złośliwie cię przyblokował:crazy:
 
A tam narazisz.
Każdy ma swoje zdanie.
Ale sądzę,że to jest nie fair.Przecież więcej dla kraju zrobił Prezydent Kaczorowski niż on.
Jak dla mnie za wysokie progi dla niego :sorry:
Masz racje, ze KAczorowski niemalo zrobil:tak:
Ale tak juz jest, ze prezydent kraju jest wazniejsza postacia niz prezydent na uchodzctwie.
Podejrzewam, ze polowa Polakow nawet nie wiedzialaby, kto to taki, jak by sie nazwiskiem KACZOROWSKI rzucilo...:-(
Druga sprawa, ze na Wawelu lezy duzo osobistosci, ktore sa nam swietnie znane z podrecznikow a niekoniecznie jakies wysokie zaslugi maja. Leza tam poprostu ze wzgledu na owczesna tradycje.
Wawel jest nie tylko "cmentarzem" ale tez historia Polakow. A tragiczna smierc naszego prezydenta tez stala sie jej czescia. Bardzo wazna czescia.
I wlasnie dlatego uwazam, ze nie ma nic zlego w pochowaniu go wlasnie na Wawelu;-)
 
No tak mamo_ady coś w tym jest.
Z drugiej strony czy córka Pary Prezydenckiej będzie miała bilety ulgowe by odwiedzic swoich rodziców:baffled:
.Wiem w tym momencie może nie jestem zbytnio kulturalna,ale wejście do skrypt kosztuje 12 zł a ulgowy 7zł.Czynne są one od 9-17 w dni powszednie :eek: zresztą reszta tutaj:
Na Wawel żywym daleko
 
jak z nia rozmawialam ta kuzynka to ona mowila ze potrzeba jej wiedziec co w ciagu dnia jadly ciezarne i z tych wiadomosci wylliczyc ile zjadly np bialka weglowodanow kcal itp i jej praca polega na tym aby przedstawic jak kobiety ciezarne powinny sie odzywiac a jak w rzeczywistosci sie odzywiaja, wiecie ksiazkowo powinno byc tylke i tyle a w zyciu jest tyle i tyle i jaka jest roznica miedzy polskimi mamami i mamami z irlandii.

widze ze i u was dyskusja na temat miejsca pochowku kaczynskiego
moim zdaniem wawel to miejsce dla zasluzonych a on niestety niczym nie zasluzyl aby byc pochowanym posrod kroli.
 
Ostatnia edycja:
No tak mamo_ady coś w tym jest.
Z drugiej strony czy córka Pary Prezydenckiej będzie miała bilety ulgowe by odwiedzic swoich rodziców:baffled:
.Wiem w tym momencie może nie jestem zbytnio kulturalna,ale wejście do skrypt kosztuje 12 zł a ulgowy 7zł.Czynne są one od 9-17 w dni powszednie :eek: zresztą reszta tutaj:
Na Wawel żywym daleko
No o tym nie pomyslalam:-)
Nie, no mysle, ze na pewno bedzie miala nieograniczony dostep do grobu rodzicow. Sama przeciez anonimowa postacia nie jest, pomimo, ze slychac o niej duuuuuzo mniej niz o innych prezydenckich corkach;-)
 
jak z nia rozmawialam ta kuzynka to ona mowila ze potrzeba jej wiedziec co w ciagu dnia jadly ciezarne i z tych wiadomosci wylliczyc ile zjadly np bialka weglowodanow kcal itp i jej praca polega na tym aby przedstawic jak kobiety ciezarne powinny sie odzywiac a jak w rzeczywistosci sie odzywiaja, wiecie ksiazkowo powinno byc tylke i tyle a w zyciu jest tyle i tyle i jaka jest roznica miedzy polskimi mamami i mamami z irlandii.

widze ze i u was dyskusja na temat miejsca pochowku kaczynskiego
moim zdaniem wawel to miejsce dla zasluzonych a on niestety niczym nie zasluzyl aby byc pochowanym posrod kroli.
Pisalam juz ale sie powtorze...
A czy wszyscy krolowie, poza tym, ze krolami byli, zasluzyli sobie na kwatery na Wawelu...?
 
no moze i masz racje ale w tamtych czasach to bylo "normalne" aby pochowac krola na wawelu w tych czasach dolanczaja do nich zasluzeni.

co do wejciowek na wawel do grobow rodzicow po tym jak podniosa podatki aby im wyplacic renty na pewno bedzie ich stac i na normalny bilet. bo ich renty na pewno nie beda w wysokosci 600zl.

dobra ja lece dac deserek corce i szykuje sie do pracy, i postaram sie regularnie do was zagladac.
 
reklama
no moze i masz racje ale w tamtych czasach to bylo "normalne" aby pochowac krola na wawelu w tych czasach dolanczaja do nich zasluzeni.

co do wejciowek na wawel do grobow rodzicow po tym jak podniosa podatki aby im wyplacic renty na pewno bedzie ich stac i na normalny bilet. bo ich renty na pewno nie beda w wysokosci 600zl.

dobra ja lece dac deserek corce i szykuje sie do pracy, i postaram sie regularnie do was zagladac.
Mialabym duzo wiecej do powiedzenia/napisania na ten temat ale tak czy inaczej decyzja juz podjeta i swoimi "tak" czy "nie" nie mamy szans tego zmienic ;-)
Ja mam inne zdanie ale Wasze rowniez szanuje.
Konczac ten temat, corci zycze wiec smacznego a Tobie milej pracy i reszty dnia;-):-)
 
Do góry