reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzięwczeta dziękuje w imieniu mojej solenizantki za życzenia i za to że tak wierzyłyście w poprawę moich wyników. Bardzo się cieszę że Was mam tu na bb szkoda że nie mieszkamy blisko:tak::tak:siebie.
Dzień minął rewelacyjnie jestem taka przejedzona z tego czczenia i dnia mojej perełki i dobrych wyników pewnie będzie 2 kg do przodu. Co prawda nie wyprawialiśmy Agutce roczku ale w czwartek mają nas odwiedzić znajomi i przygotuje małe co nieco nawet torcik będzie więc świętowanie w domowym zaciszu nie udało się ale co malutkiej też się coś należy a i z dziećmi się pobawi i tez kolejne kg w góre.
Tak sobie myśle skoro lubiczanka lodziki zajada i taka laska to ja nie bede sie cackac i tez sobie pozwole.:-D:-D
Reni pewnie że piszę się na spotkanko nawet nie wiesz jak się ciesze że odwiedzisz nasze skromne progi ;-);-)
crazy girl no dzien widzę ze napięty ach te nasze urwisy jutro bedzie lepiej:tak:
tichonku dziś zrobiłam sos czosnkowy wdłg Twojego autorstwa mmmmm pycha choć odbiega od Twojego:-D
No to już mykam do mężusia bo stęskniony a i bał się że zostawią mnie dzisiaj. Dobranoc ****
 
reklama
i ja też się melduję :tak:
grill zaliczony - było wesoło;-) Kamcia - ty nie opóźniaj się ze zdjęciami - na priva dostaniesz mojego e-maila... i wiesz, co robić...;-)
Karolinanicola - fajnie, że wyniki są dobre - to nasze fluidy tak podziałały:tak:
Blueeyes - witam w naszym gronie i gratuluję Fasolki:-) co do palenia, to nie pomogę, bo nigdy nie paliłam:sorry: szpital w Dublinie też nie polecę, bo akurat z drugiej strony wyspy jestem, a jeśli chodzi o pracę, to może powiedz pracodawcy - oni mają obowiązek przenieść cię na tzw lekkie stanowisko. i chyba praca na nocki nie będzie dobrym rozwiązaniem... musisz teraz dbać o siebie i Fasolkę, a nie zarywać nocki. i dużo odpoczynku będziesz potrzebować. ale to tylko moje zdanie:tak:
Larcia - boszzz...:szok: może ten olej gdzieś po patelni pociekł? to się stresu najadłaś i jeszcze biedna Amanda:-(
dobra - ja uciekam, bo padam na twarz. moje dziecię padło już przy butelce, ale miał trochę ciężki dzień, bo 3 zęby na raz wyszły...:baffled: ale w końcu będzie trochę spokoju i przestanie gryźć wszystko, co popadnie;-)
spokojnej nocki :-)
 
Hejka
hej
Ja dziś tylko na chwilkę a więc....
Wizyta w szpitalu od niepamiętnych czasów przyniosła mi taką radość białe ciałka wróciły do normy a nawet wzrosły i to sporo :-D:-D:-D tak się cieszę :-):-):-)
Dziękuje Wam widzę że trzymałyscie kciuki:-):-):-):tak:
A teraz musicie mi wybaczyć bo idę poświęcic mojej solenizantce czas, tak to zlecialo szybko dziś odtworzylam sobie wizje jak dali mi na rece taka perelke oseska jakaż ona byla piękna i jest.
Ok lecę uczcić z moim J dzien Agutki i dobre wyniki. Buziaki rozdaje dla Wszystkich
Sto lat dla córeczki i duzo zdrówka dla Ciebie - byś już nie miała problemów z białymi..:happy:
Udanej imprezy :-)

Blueeye25 - witamy w naszych progach :-) a papierochy..no cóż..są bleee:-p
Larcia - może spód patelni był mokry od oleju..czy sama nie wiem..w każdym razie całe szczęście, że się dobrze skończyło..uff :happy:
Crazy Girl - szerszeń...brr..sama bym wiała gdzie pieprz rośnie po spotkaniu nos w nos z takim robalem :eek:
MamoAdy zdrówka dla Adulinki :tak:
 
witam
lubiczanka Danielek tez grzeczniutki tylko musi mamusie widziec:))gorzej z naszymi starszakami:/ i tu sie sprawdza:małe dziecko mały kłopot,duże - duży:/

nie mam planów na dzisiaj bo nocka straszna,zapałki na oczach:/no i o 4 szymek stwierdził ze sie wyspał:///poza tym ból brzucha u mnie,Damiana i Oliwki:/
miłego dnia
 
Dzień dobry
Karolinanicola-hmmm czyżbyś nie pamiętała jak wyglądam?
Marta-współczuję nocki-kiedy Ty się wyśpisz?
A u mnie wojna na dzień dobry-Maluchy się ścigają,przekrzykują,hałasują...Przynajmniej humorki dopisują:)
Czego Wam również życzę.Miłego dzionka
 
dzień dobry Dziewczynki:-)
i znów kolejny słoneczny dzionek się zapowiada:tak: ale ponoć od jutra już wraca irlandzka pogoda:-(
Marta - bidulko ty - znów jakieś cholerstwo się przyczepiło??? dużo zdrówka życzę:tak:
lecę, bo coś mały mi piszczy:sorry:
 
lubiczanka chyba na starośc
andziulina mnie brzuch cały czas boli jak tylko coś zjem:/ ale dzieciaki cierpią od wczoraj,nie wiem może jakieś jedzonko im zaszkodziło??
 
D.dobry!
jak ja lubie sie budzic,jak slonce za oknem przygrzewa...:-)Ja z kolei slyszalam ze do piatku ma byc ladnie(wczoraj pisalam,ze do dzisiaj:-D).Oby jak najdluzej:tak:Ja tam pranie codziennie uskuteczniam:tak:Chcialam warzywa posiac,ale qrcze lanlord ziemie przygotuje dopiero w przyszlym tyg.Przekopal juz,tylko wyrownac musi..Trawke wczoraj skosil,od razu inaczej.Niech mi tylko kwiatki wzejda jeszcze i bedzie cool;-)Musze jakies sadzonki kupic.Wiecie moze czy juz sa te jak one tam..petunie?Chyba jeszcze deko za wczesnie..
larcia-dobrze ze do tragedii nie doszlo:szok:
Martus-moze masz nerwice zoladka?Mi zawsze niedobrze jak sie stresuje,az mi sie chaftac chce:-(Mniej stresu to podstawa!
Ja tez dzisiaj nie za bardzo spalam,wiec lacze sie w bolu;-)
karolinanicola-zapomnialam gratulowac wynikow badan!juz sie poprawiam;-)ciesze sie razem z Toba!
crazygirl-dobrze ze nie udziabal,szerszen jeden;-)
Pamietacie jak pisalam o wstretnym mechaniku?Glupia jestem ze sie ciesze,ale..ktos go ponoc polamal ze te jego matactwa:eek:Wiedzialam ze cos sie takiego stanie predzej czy pozniej..trafila kosa na kamien:cool:
Milego dnia!
 
reklama
madbebe ale juz sie nie denerwuje i dalej jem tylko po troszku bo zaraz brzuch mnie boli no i dzieciaki też:/ ja zaraz na odkurzaczu pojeżdze i sie rozbudze ale ciężko mi sie zebrac bo główka daje weznaki chyba od niewyspania:((

lubiczanka jakie plany na dzisiaj??szkoda ze kielbaski nie mamy bo byśmy jakiś grill wyprodukowały:))

a ja sprawdzałam to ma nie padac przez tydzień jeszcze tylko będzie troszke chłodniej:p
 
Do góry