reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonek powiesz mi który chcesz to prawdopodobnie mój szwagier wróci po świętach to przywiezie:tak:
A,no właśnie,zapomniałam,że Darek w Polsce!To skoro Marta tak poleca,jeśli mógłby mi przywieźć krem 75 ml.Emolium,tu jest link do niego:
Emolium :: Krem

Kurde nie moge sie odlepic od mojej farmy i ojego zwierzaka na facebooku! Takie to durne,a tak wciaga!!!!:-D:-D:-D:-D:zawstydzona/y:
:-D:-D:-DZgadzam się z Tobą:tak:Na początku też jakoś mi to nie podchodziło a teraz non stop coś tam muszę grzebać:tak:Takie to durne a takie fajne:-D
Dziewczynki,która jeszcze reflektuje?Dawajcie na FB i na farmę zapierniczać w polu:-D
A Al jest taki słodki jak pączuś,tylko go zjeść:tak:
Mój syn od paru dni normalnie jakby tasiemca miał,zje,odchodzi od stołu i za 15 minut już znów woła jeść:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
tichonek ja mam cały zestaw,do kąpieli,szampon do włosów i krem :) jestem bardzo zadowolona i jak lubiczanka będzie jechała to sie do niej uśmiechne bo niestety ja smaruje całego Szymka i juz mało zostało :(
 
Misia brawa dla Ala...super wyglada na tym sprzecie:tak:;-)

Tichonek a tutaj jest plyn do kapieli Oiliatum..moze i krem tez jest?
Musiala bys spradzic w aptece:tak:
 
ello z wieczora!
musialam sie w koncu wziac w garsc bo albumy robie dziadkom i chrzestnym na pamiatke chrztu malej.Ciezko mi sie zabrac ze hej;-)Ciagle cos,a przy kompie wsiakam masakrycznie (o farmie nie wspomne-ostatnio tylko prace konieczne wykonuje zaniedbujac kury i uprawy sasiadow;-))Tak wiec pracowalam dzielnie podgladajac 1sze odcinki KSD jednym okiem i 2ma uchami:-)

haha super jest Twoja mala...jeny a ja pamietam jak chodzilam w szpilkach mojej mamy ( jakby bylo to wczoraj ) o 4 numery wiekszych..haha a dzisiaj mam wieksza nozke od mamy :)
ja tez zasuwalam w 'stukaczkach' jak je nazywalam.Zwiewalam z domu i wdrapywalam sie na schody prowadzace do banku,z ktorych oczywiscie w tych stukaczkach spadlam;-)
Ciao!

Didi- a nie boisz sie tutaj robic Tattoo? Masz sprawdzonego tatuazyste...? Ja jakos nie ufam tym tutaj.....najlepsi sie utrzymuja w Polsce,majac swoje studia...nie musza wyjezdzac. Cos jak z lekarzami...hehehe....Ja mojego tattoo mistrza nie zamienilabym na zadnego innego! Wlasnie mi sie szykuje kolejna sesja w kwietniu w Pl. Az sie trzese z radosci!! Moje dzielo zostanie ukonczone i bedzie mozna myslec o nastepnym!
ja tam nie sadze ze Ci najlepsi siedza w PL.Za granica jest duuuzo lepsze siano za takie uslugi.Brat mego A. jest zajebisty w tej dziedzinie i pracuje w salonie w Anglii za ciezkie pieniadze.Ale fakt-isc tutaj do kogos-trzeba byc odwaznym.Masakra z tym szczepanem:szok:ja to zawsze sie boje szczegolowych badan.Nigdy nie wiadomo co tam w srodku siedzi:no:

Dzieńdoberek :-) ja od godzinki na nogach Wiktor dzisiaj lewą nogą wstał strasznie marudny co chwile placze i wszystko mu nie pasi :-(a ja nei wiem o co kaman :dry:A Zuzka od cyca się nie odkleja one mi się napełniać nie nadążają:sorry2: znacie jakieś dobre herbatki na poprawienie laktacji??
moniadan nic nie doszło :/
czemu myslisz ze Ci sie nie nadarzaja napelniac?ja mysle ze jednak jest OK.Mala wisi przy cycu bo jest wtedy blisko Ciebie:tak:,czego najbardziej teraz potrzebuje.A te bawarki to pic na wode:no:

Ona tylko tak je:-), ewentualnie kaszkę łyżeczką, ale mleko tylko mi wyłącznie wtedy kiedy spi lub przysypia. Niby zjada te normy, które obowiązują przy podawaniu stałych posiłków. Już sama nie wiem, co myśleć. W ogóle to dzisiaj mnie jakoś nieuważnie słuchała nurse
ja tez mysle ze Ania ma taka urode i skoro jest zdrowa i szczesliwa nie masz sie czym martwic.Przeciez je, glodzic sie nie glodzi,wiecej nie zmiesci,ani nie potrzebuje i tyle:tak:
karolinanicola - widzialas linka z tym preparatem na zwiekszenie ilosci bialych krwinek?Wkleilam Ci kilkanascie postow temu..
Mialam wieczorami nie wchodzic,ale musialam,skoro za dnia mnie tu nie bylo.Min raz dziennie byc musi:tak::-)
Dobrej nocki!
zapomnialam-julia-sklep z tymi ciuchami,do ktorych podalas linka jest w Galway-a nawet dwa chyba.-Mehan's Fashion Studio czy jakos tak.A ja sie zastanawiala skad oni maja takie modelki i zdjecia na NK,teraz juz wiem
;-)
edit:pauletta-flakowate dlatego ze mala Ci je non stop oproznia!ja tez tak mialam i to tylko sie cieszyc bo nie bedziesz miala nawalow pokarmu!
 
Ostatnia edycja:
Wilwia nie zadawaj glupich pytan :sorry2: pewnie że możesz wpaść :tak:
Już mi się przypomniało co miałam wcześniej napisać :-D więc ja mimo moich dwóch niezbyt udanych porodów:baffled::sorry2: bez żadnego zająknięcia zgodziłabym sie na kolejne wyzwanie :tak: ja zawsze chciałam mieć trójkę dzieci ale jest pewein problem bo P nie chce :-( a te kilkanaście godzin męczarni się szybko zapomina :tak: teraz tylko mnie troszkę rana piecze ale to pani doktor mówiła że jak ciągnie i piecze znaczy że sie goi :sorry2: no to mnie pocieszyła heh ;-)

A co do farmy na FB to potwierdzam wciągające na maksa choć teraz troszkę mniej czasu ale wcześniej to nawet wchodziłam na taty konto i mu farmę założyłam ale zmuszona byłam jemu ją przekazać ku niezadowoleniu mojej mamy :-D:-D:-D:-D bo ona teraz biedna w ogóle się nie może doprosić o komputer :-D a ja jeszcze oprócz farmy gram w mafię i wyspę skarbów do reszty gier nawet nie zaglądam bo wiem że też by mnie wciągnęły ;-)
madbebe bo one takie flakowate cały czas jakby puste :-( ale mała jakoś z głodu nie krzyczy i czuję że mi mleko nachodzi ale pamiętam że z Wiktorem jakoś tego więcej było że nie mogłam tych moich cycków ogarnąć :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Madbebe musiałam przeoczyć tego linka proszę wklej go jeszcze raz, ciekawa jestem co to za preparat w szpitalu podawali mi zastrzyki po których wszystkie kosci mnie bolały nie mogłam nawet z łóżka wstać co dopiero siku zrobić.
misia83_83 All jest super, a jaki dumny na zdjęciu fajny szkrabik.
Z ząbka agutki mojej ogromnie się cieszę:-):-):-) tak nie mogłam się doczekać tego jednego jedynego i jest chyba zaraz drinka sobie z tej radości zrobię. Jednak nie warto panikować na zapas tak cichutko sobie wyszedł a tu cała altyrelia się rysuje.
OOOoo mąż wzywa lecę film jeszcze oglądnąc i spać. Dobranoc dziewczęta do juterka
 
Misia brawa dla Ala...super wyglada na tym sprzecie:tak:;-)

Tichonek a tutaj jest plyn do kapieli Oiliatum..moze i krem tez jest?
Musiala bys spradzic w aptece:tak:
Oilatum szampon używam,płyn kiedyś używałam:tak:Ale najbardziej mi na kremie do buzi zależy bo reszta ciała ok,tylko buźkę ma taką suchą:blink:
 
reklama
Witam dziewczynki! Melduje że żyje, staram się was podczytywać ale na pisanie czasu brak:-(
Pauletta Zuzia jest śliczniusia (podglądałam fotki na nk)
Misia gratulacje dla Ala, a jak już zasuwa na rowerku
Karolinanicola no pewnie pierwszego zębulca u niuni trzeba uczcić:tak:
Niestety nie doczyta łam wszystkiego a tu już trzeba zmykać do łózia bo rano trzeba wstawać Niestety skończyło się siedzenie do 2-3 w nocy przed kompem;-)
Ale na szczęście to już piątek:-) i od 13 weekend:-):-)
Dobrej nocki
 
Do góry