reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
No to Witam sie i ja :-).
Jakis tu dzis ruch maly.......chyba wszystkie wywialo na zakupy albo sprzataja ;-).
Ja dzis umylam okno w salonie ale tylko od wewnatrz,a pozniej jak maly bedzie mial drzemke to umyje od zewnatrz tylko ciekawe czy nie bedzie padac:rofl2:.

Gastone moze Twoje problemy z nocnym spaniem wynikaja z tego ze w dzien spisz??
 
Witam laski
Rano pojechalam na spotkanie do pracy i manager powiedzial nam ze jutro nie dostaniemy wyplaty na konto jak co 2 tyg bo maja problem z bankiem i dopiero wyplata bedzie 17 grudnia po prostu zjebiscie przed swietami i kasy brak ale coz oby 17 zapalcili!!

Emili to masz opiekunke do malej?Jak sobie radzicie?

Laski jestem jak najbardziej za kawka i likierkiem:)

MAma Ady pakuj sie!!! Ale ci fajnie:)

Ja chyba sie nie chwalilam że wyczekalam(przez kilka tyg)
tanie loty w ryanie i kupilam dla nas troje na 3 tyg 19 stycznia i zaplacilam uwaga....60 euro:) Mega tanio:)
Wiec pojade zalatwie dentyste z Olivierem.
I takmi hotel zamykaja na styczen wiec co bym tu miala siedziec:(

Ok zmykam do pózniej
 
Zmobilizowalam sie i mam zdjecie z Haloowen hiih
 

Załączniki

  • PA15halowen0039.jpg
    PA15halowen0039.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 40
:-D:-D:-D:-Dhej kobitki...wlasnie przebrnelam do konca z czytaniem...normalnie usmialam sie niemilosiernie...chinki, hanki, pedy, itp...az oplulam monitor sobie w pracy...takze nirmalnie winowajce zwerbowac do czyszczenia musze:-D:-D:-D
kurcze w idze wpadlyscioe w wir przedswiateczny na maxa!!!moze i mnie sie udzieli cosik, ale choinka bedzie zywa wiec trzeba by jeszcze troszke poczekac..moje dziecie na mikolaja dostalo juz fotelik nowy do autka i wozek parasolke na nasze zakupy w Dublinie po swietach wiec cos tam pod choinke trzeba bedzie jeszcze wymyslec...bo my sobie pokupujemy to co kto bedzie chcial po swietach takze uzgodnilismy ze pod choinke jakis mini drobiazg tak tylko symbolicznie co by bylo ale trzeba bedzie jeszcze innych ibkupic bo kuzynka z Galway chyba przyjedzie na swieta z chlopakiem wiec cos by wypadalo tylko zero pomysla :shocked2:
kurcze Misia ja po odkurzeniu mojego parteru i pieterka wymiekam a ty 3 i to jeszczz dzieciem na rekach:szok: chryste chyba kregoslup na loterii wygralas!!!
Wilwia ciacho wyglada zajebiscie, ja taka zdolna nie jestem...:eek:
a ja wlasnie wciagnelam zupke na lunchus i wymiekam...pekne zaraz :-p
 
reklama
Do góry