reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
misia dresik jest pomarańczowy tylko na zdjęciu wyszedł różowy:confused2:no ale więcej mu go nie założe:sorry:

miłego dnia;-)
:-) No mi on tez sie rozowy wydawal:-D Ale masz racje, moja droga, nie zakladaj go wiecej, bo jak syncio podrosnie i zobaczy te fotki, to Ci tego nie daruje:eek::-D:-D:-D

hejka.

ja na sekundke.. bo chcialam sie pochwalic ze moja Ewunia ma dolna lewa 1 :-D

lece na sniadanko...
pozniej was pozytam
Gratulacje!!!! Powazna sprawa!!!
Teraz musisz uwazac, bo gryzienie ze strony Ewuni nie bedzie juz takie smieszne i przyjemne;-):-)

Ewekom, przypomnij ile ma Twoja Niunia:confused2: Nie masz suwaczka a mi sie niebardzo chce szukac wstecz:-)
Chodzi mi o spacerowke, parasolke... Ja polecam Quinny Zapp. Rewelacyjna, jesli chodzi o przewozenie w aucie (miesci sie pod siedzeniem, w nogach) i shoppingi:tak: Jedyny jak dla mnie mankament, to to ze nie da sie zmienic pozycji oparcia i nie mozna polozyc dziecka...

A ja czekam dzisiaj na kuriera. Dzwonil wczoraj ale nie slyszalam telefonu i juz wiecej nie oddzwonil. Ja nie mialam kredytu wczoraj ale dzisiaj juz mam i chyba bede musiala sie sama pofatygowac...

Poza tym dzisiaj mamy gosci, wiec wypadaloby ruszyc juz moje d... i wziac sie chocby za sprzatanie:eek: Ughhhh, ale mi sie srednio chce:cool2:

Milego dnia
 
I ja mówię:dzieńdoberek!
Ale mi się dziś oczu otwierać nie chciało:no:Nie wiem czemu,ale dobrze spałam w nocy,a rano miałam taką masakrę,że szok!Jeszcze teraz mnie swędzą,jakbym pół nocy przeryczała:confused2:
Didi:gratulacje dla Ewci,uważaj teraz na palce:-D
Też musiałabym cosik ogarnąć mieszkanko,ale do tego to trzeba się ruszyć:eek:A mi się nie chce:sorry:
 
[
Ewekom, przypomnij ile ma Twoja Niunia:confused2: Nie masz suwaczka a mi sie niebardzo chce szukac wstecz:-)
Chodzi mi o spacerowke, parasolke... Ja polecam Quinny Zapp. Rewelacyjna, jesli chodzi o przewozenie w aucie (miesci sie pod siedzeniem, w nogach) i shoppingi:tak: Jedyny jak dla mnie mankament, to to ze nie da sie zmienic pozycji oparcia i nie mozna polozyc dziecka...

a jak mozn dodac ten suwaczek??? mala ma 10 miesiecy :)
mnie tez sie podoba zapp bo osobiscie mam buzza i jestem superzadowolona tylko na wieksze zakupy malo pojemne auto mamy ;D tylko wlasnie ten mankament ze sie nie rozklada zeby dziecie kimnelo to mnie troche odstrasza zeby kurde takie bylo co sie rozklada i po zloceniu zajmuje tyci miejsca to byloby bomba :-D
 
[

a jak mozn dodac ten suwaczek??? mala ma 10 miesiecy :)
mnie tez sie podoba zapp bo osobiscie mam buzza i jestem superzadowolona tylko na wieksze zakupy malo pojemne auto mamy ;D tylko wlasnie ten mankament ze sie nie rozklada zeby dziecie kimnelo to mnie troche odstrasza zeby kurde takie bylo co sie rozklada i po zlozeniu zajmuje tyci miejsca to byloby bomba :-D
W sumie to Buzz po zlozeniu chyba nie jest duzo wiekszy niz Zapp:confused2: Nie mialam okazji na zywo porownac tych wozkow. Ale slyszalam, ze z podobnych, to Britax Verve sie rozklada, moze nie totalnie do pozycji lezacej ale zawsze cos. No i gabarytowo chyba taki sam jest jak Zapp (tyle, ze troszke brzydszy:-)).
Ja chcialabym dla drugiego dziecka Quinny Speedi i jesli ktoras z Was go ma, to napiszcie czy jestescie zadowolone...:-)

Aaaaa... Co do suwaczkow, to kliknij na jakis u jednej z nas i tam krok po kroku bedziesz miala opisane, co robic. Jakby Ci nie szlo, to pytaj. Moze wspolnymi silami damy rade :-)
 
Ciao Dziewczynki!!

Didi- gratuluje serdecznie! Maly zebacz:-) Ja sie zastanawiam kiedy Alowi zacznie sie wyzynac cosik bo mam dosyc tej sliny i gryzienia wszytskiego i wszystkich naokolo:-)

Pauletta- no nie wiem, czy bym chciala, zeby mi mama pzysylala tyle ksiazek....waza cholernie duzo a miejsce zawsze potrzebne na inne rzeczy ale jesli chcesz moge ci podeslac ksiazki w wersji pdf jesli chcesz sobie na kompie poczytac.:-)

Moje dziecko postanowilo wstac dzis o 6 i koniec spania bylo...uhhh...nawet cyc nie dzialal bo mnie franca mala zaczela w niego gryzc! Pierwszy raz mu sie to zdarzylo i do przyjemnych nie nalezalo! :szok:

Ale na dzien dobry mama z synusiem sobie trzasnela soczek z marchewki. Wytaszczylismy nasza sokowirowe i sobie taki swiezy zrobilismy...mmmm....uwielbiamyyyyyy!!!!:-)

Mam dzis na cos ochote tylko nie wiem na co.....:eek:...moze na placki ziemniaczane...tylko, ze nie ma opcji zebym dala rade je zrobic...:-(
 
mamo ady oddam go komuś w prezencie:confused2:a jak pytałam mojego K który brać czy ten pomarańczowy czy niebieski to powiedział ze pomarańczowy bo wszystkie mamy niebieskie:crazy:a teraz sam każe oddac:sorry:

moje dziecię śmieje sie do mnie całą gębą jak do niego mówie:-D

didi gratulacje dla córci,ja to sie boje pierwszego ząbka bo nawet teraz mały ściska cyca a co będzie potem:eek::sorry:
 
[Mam dzis na cos ochote tylko nie wiem na co.....:eek:...moze na placki ziemniaczane...tylko, ze nie ma opcji zebym dala rade je zrobic...:-([/QUOTE]

a czemuz to? ja wynalzlam sobie patent, ze obieram ziemniaczki, kroje na kawalki i po rochu wrzucam do rozdrabniacza mam w zestawie z blenderem i max 10 min mi zajmuje wsio ;) no more pozdzierane paluchy od tarcia :laugh2:

Mama_ady znalazlam sobie suwaczka tylko teraz nie wiem gdzie go wstawic zeby sie pokazywal :zawstydzona/y:
patrzylam na tego britaxa, tylko troche naczytalam sie opini ze raczej malo zadowoleni z tego ludziska...ale w sumie az tak duzo pewnie z tego korzystac bym nie musiala...nic zobaczymy jak pojedziemy do tralee moze cos sie uda wytargac :-D
a co do buzza to po zlozeniu jest duuuza roznica w porownaniu z zapem...uwierz ;-)
 
reklama
Hej kobitki
Witam po cudownie przespanej nocy, czuje sie jak mlody bog, brzuch tez troche odpuscil:tak:

anineczka dzieki ci kochana ze ta odpowiedz, ulzylo mi:-) A piesio po kapieli ciplej miejscowki w lozku szukal i wszystkie pokoje musialam pozamykac, ale fakt puszysty jest, wlasnie go wyszczotkowalam:tak:

didi gratulacje, tylko patrzec jak gryzc zacznie:-)

Uwaga zamierzam dzis pierwszy raz grochowke ugotowac i mam nadzieje ze nie bedziemy mieli na obiad kanapek:sorry:

Milego dnia
 
Do góry