reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Kamcia z tą gotowaną marchewką bym się wstrzymała bo nie od dziś wiadomo,że ma zbawienny wpływ na biegunki.

Larcia siemię to linseed po angielsku.Uderz do Evergreen,powinni miec :tak:
 
reklama
misia a nie dałoby rady żeby przy okazji jak ci rodzice paczkę będą wysyłać aby dorzucili też te książki?? kurcze cholernie się na nie napaliłam :-):-) ale jak nie da rady to trudno nie pochlastam się;-)
Larcia kurcze współczuje małej takich przebojów z kupką:-( ucałuj ją ode mnie:tak:
my mamy na odwrót Wiktorek ma cały czas bardzo miękkie kupki rzadko robi twarde na szczęście to nie rozwolnienia tylko taka jego natura ped. mówiła że to pewnie od tego że moje dziecię pije wode litrami nie przepada za sokami tylko wodę żłopie :tak::-) no i rodzynki garściami by mógł jeść one też troszkę popędzają :tak:

A i mam prośbę mogłybyście jeszcze raz napisać jak się nazywał ten lek na zatoki bo bez bicia przyznaję nie chce mi się cofać przez te wszystkie strony w poszukiwaniu tego:eek::-):zawstydzona/y:

Ja po wizycie u radcy prawnego powiedział że mogę podać swojego pracodawcę do jakiegoś tam ich trybunału za zwolnienie z pracy dał mi namiary na dobrego prawnika od prawa pracy i powinnam wygrać mówił że przywrócenie do pracy i zadośćuczynienie za stracone zarobki czy jakoś tam no zobaczymy jeszcze co adwokat powie ;-)
 
kamcia chce robic. Probuje. Pampersa ma ciagle zabrudzonego,ale bez kupki. Mowisz,ze to tez na mc?Bo jade z nia do gp w piatek, z jej kaszlem, bo ma brzydki kaszel,to zapytam o to.

anineczka tak tak,tylko nie wiedzialam,gdzie to kupic. Fakt-sama gadam o tym Evergreen,a nie pomyslalam, ze tam :-)
 
Ja chyba ostatnia, ale szczere GRATULACJE Kamcia! Duza Dziewczynka :-)
Moze nadrobie Was jakos za pare dni, bo ostatnio na nic czasu nie mam :-(
Trzymajcie sie cieplutko ;-)
 
No i wrocilismy z zajeci w szkole rodzenia, jeszcze za tydzien i koniec:tak: Zobaczylam mojego psa w kojcu jak patrzyl na mnie tymi smutnymi oczkami i co? Namowilam T i wykapalismy go a teraz sie grzeje przy kominku. Ja mam stanowczo za miekke serce, nie wiem jak to bedzie jak dzidzia sie pojawi i przyjdzie go na serio wyeksmitowac:no:
Boli mnie brzuch jak cholercia a raczej podbrzusze, nie wiecie co to moze oznaczac? Szczegolnie przy wstawaniu lub chodzeniu:sorry: Pojde si elepiej polozyc, dobrej nocki:tak:
 
dzien dobry Paniom :D
potwierdzam dzialalnosc laxose...maz bral...eefekt przekoriczyl najsmielsze oczekiwania ze tak powiem :-D
co do szlawi to mozna ja tu dostac w sklepach z ziolami - sage, sama kupowowalam.
Kamcia z tą gotowaną marchewką bym się wstrzymała bo nie od dziś wiadomo,że ma zbawienny wpływ na biegunki.

no wlasnie mnie mowiono ze to dziala wiazaco na kupke a rozluzniajaco jabluszko...

pauletta82 ja ostatnio przepisywalam znajomemu list na kompie do inspektoratu gdzie zalatwiaja takie sprawy i wszelkie jakies problemy z platnosciami od pracodawcy lub inne problemy mozna zglaszac i jest to za darmo...z tego co sie orientuje...jak cos to moge dowiedziec sie o adres..
kurcze a my chcemy kupic parasolke jakas macie jakies wyprobowane? chodzi o to zeby malo miejsca zajmowala no i byla w miare wygodna zeby mozna bylo na wieksze zakupki z soba zabrac bo jak wpakuje malej bryke w bagaznik to prawie nic miejsca nie zostaje....w sobote jade do Tralee moze cos wpadnie mi w oko :) milego dzionka ;-)
 
ewekom dzieki ale nie mam aż tak biegłej znajomości języka żeby samej to załatwiać wolę przez prawnika :tak::tak:

Dzień doberek Mamusie :-) ale się obżarłam na śniadanko ufff brzusio boli:eek: ale mam dzisiaj lenia nic mi się nie chce :wściekła/y:no ale cóż trzeba się ruszyć troszkę posprzątać czy coś w tym rodzaju:-p
 
witam:-)

nawet wcześnie dzisiaj zajrzałam bo moje dziecię śpi:-)

misia dresik jest pomarańczowy tylko na zdjęciu wyszedł różowy:confused2:no ale więcej mu go nie założe:sorry:

miłego dnia;-)
 
reklama
Do góry