reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

W sumie to Buzz po zlozeniu chyba nie jest duzo wiekszy niz Zapp:confused2: Nie mialam okazji na zywo porownac tych wozkow. Ale slyszalam, ze z podobnych, to Britax Verve sie rozklada, moze nie totalnie do pozycji lezacej ale zawsze cos. No i gabarytowo chyba taki sam jest jak Zapp (tyle, ze troszke brzydszy:-)).
Ja chcialabym dla drugiego dziecka Quinny Speedi i jesli ktoras z Was go ma, to napiszcie czy jestescie zadowolone...:-)

Aaaaa... Co do suwaczkow, to kliknij na jakis u jednej z nas i tam krok po kroku bedziesz miala opisane, co robic. Jakby Ci nie szlo, to pytaj. Moze wspolnymi silami damy rade :-)

Wiec tak kochana.Ja mam quinny buzz,i po zlozeniu nie jest duzy ale jednbak zapp mniejszy.Zapp ma wlasnie ten minus ze sie nie rozklada.Ale polecam wozek petit zia,prawie jak zapp a sie rozklada oparcie bardzo ladnie.tu masz linka
NurseryValue - View Product - Petite Star Zia Dogtooth inc. Footmuff & Matching Change Bag!
Co do quinny speedi,wozek ma bardo dobre opnie.Sama bylam na niego napalona ale kuplam sobie jane slalom.Wozek jest lekki,zwrotny,duzo miejsca tez nie zajmuje.Niektore mamy skarza sie tylko ze spacerowka ma system paskowy skladania oparcia.Ale ja nie wiem w czym problem,bo moj slalom tez ma i przeciez to nie jest wcale uciazliwe.Poza tym czasem tez skarza sie na kat pochylenia oparcia. Ja ogladalam ten wozek setki razy i uwazam ze jest wart polecenia.Chcesz poszukac wiecej opinii wpisz w googlach opnie o quinny speddi i sama zobaczysz.Wydaje mi sie ze justysia na mamach z limerick ma quinny speedi ale nie dam sobie reki uciac.W kazdym razie polecam.A tak na przyszlosc polecam baardzo jane slalom.
 
reklama
Mama_ady znalazlam sobie suwaczka tylko teraz nie wiem gdzie go wstawic zeby sie pokazywal :zawstydzona/y:
a co do buzza to po zlozeniu jest duuuza roznica w porownaniu z zapem...uwierz ;-)
No to wierze na slowo:-)
Jak juz stworzylas suwaczka, to skopiuj go (ten pierwszy, BBcode), wejdz w swoj profil- "edytuj profi"l i znajdz "edytuj sygnature". Tam bedziesz miala miejsce, gdzie sie wkleja ten kod.
Yyyyy, mam nadzieje, ze nie zakrecilam zbytnio:eek: Jakby co, to pytaj dalej:-D

Gastone, bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam się.

Jolu ja grochówki jeszcze nie gotowałam.
Jakoś się zraziłam bo mama gotowała ale normalnie łyżka stała,tak gęste robiła :confused2:

Ewacom suwaczek (link do niego) wstawiasz w "edytuj sygnaturę" w ustawieniach.:tak:

Didi Gratki dla Ewy.Wyszedł niespodziewanie czy widac było,że coś się kroi?

Misia ja obieram wsio i do robota wrzucam.Już też nie zdzieram paluchów :-D
Tichonku i jak kałuża? Kapie z tego sufitu jeszcze?

Marta jakby nie było róż pasuje synusiowi do twarzy :tak:;-)

A co to Lubiczanka się nie meldowała z rana? :eek::-D

Mamo_ady a co to za stwory wychodzą.Słowa misi w cytacie ewacom?:rofl2:
 
Witam!!!
Anineczko-melduję sie posłusznie;-):tak::-)
Nie miałam wcześniej za bardzo czasu,bo z Danielkiem byłam u GP-Waży 3900,czyli w ciągu dwóch tygodni przybrał400gr.(przy wyjściu ze zpitala miał 3500)Potem małe szybkie zakupki...No a na wyczerpanie się na całego(na tzw.deser)z Mamusią moją wyruszyliśmy wypróbować wózio Danielka i po Dadzię do przedszkola:happy:.No i tak mi zeszło...A jeszcze mam pieczeń na obiadzio zrobić:crazy:A chce mi się,że szkoda słów...
Didi-gratulauję Ewuni ząbka...I tylko nie wiem czy radość przy karmieniu mamusia bedzie odczuwać:cool:
Niestety uciekam-choć tym razem nie do przyssaweczki mojej osobistej,a za ten obiecany mojej mamie obiad się wziąć:sorry:Miłego popołudnia Wam wszystkim życzę
 
Witam dziewczynki!

Mam pytanko do mam z Dublina, jeśli są tu takie
oczy2.gif
;-)
Czy możecie polecić dobrego pediatrę w Dublinie???
Mam poważny problem z moim skarbem
cry.gif
.
Otóż bardzo, ale to bardzo nam ulewa.
Właściwie to już nie wiem czy to jest zwykłe ulewanie
niewiem.gif
. Ja określiłabym to jako chlustanie, praktycznie nie można dziecka ruszyć, a sam tez jak zmaga się z bączkami lub kupka, to podczas tego wysiłku wylewa z siebie prawie wszystko co zjadł:-(. Nie nadążam go przebierać, nie mówiąc o tym, że nigdy nie jest na to dobry moment, ani przed jedzeniem, ani po, po prostu bez różnicy i tak coś chluśnie. No i cierpi, męczy się, nie moge już na to patrzeć.
niewiem.gif
Czuję się już bezradna...
Dlatego potrzebuję konsultacji u dobrego pediatry, kogos kto nie powie mi po prostu, że to normalne u dzieci, bo wierzcie mi to na pewno nie jest w normie.:-(
 
Kibelki pomyłam:tak:To najważniejsze-reszta może poczekać:happy:
anineczko:z sufitu kapało mi jak byłam w Cork,gdy wróciliśmy to zobaczyłam tylko wyschniętą plamę w salonie:wściekła/y:.Wygląda to wszystko przecudnie:na stykach płyt w suficie mam popękane,nad stołem wylazła taka"buła" z powietrzem w środku(pewnie wcześniej była tam woda),pełno bąbli na suficie:eek:,farba się zaczyna kruszyć,panele podłogowe lekko odstają bo się tam woda dostała:confused2:P nie mógł się dodzwonić do landlordów,dopiero wczoraj.O dziwo po 2 godzinach był fachowiec.Nie,przepraszam:"fachowiec":confused2:Był jakieś 10-15 sekund i tyle go widziałam:eek::confused2::-D.Zrobił całe 3 zdjęcia i czmychnął.Ale on już raz u nas był,jak nam pierwszym razem,w lipcu troszkę sufit zmókł:confused2:I teraz stwierdził(dobrze,że powiedział,bo bym nieświadoma tego była:confused2:),że jest much worse niż ostatnio:eek: i,że jak leak na podłogę przeleciał to very bad!:eek::confused2::-D:-D:-DNormalnie fachowiec,że masakra!Koniec końców nasz sufit nadaje się tylko do gruntownego remontu:wściekła/y:
 
reklama
Witajcie ja jak zwykle spóźniona ale dziś będe się mało udzielać tylko Was czytać. Miałam przejścia z mała; przez całą noc Agatka się budziła co chwile trzabyło ją bujać a dodam że przez ostatnie 2 m-ce zasypiała sama w łóżeczku bez kołysania. Nie to by ją brzuszek bolał czy coś do jedzenia dostała nowego ja myślę a wręcz jestem pewna że to na zęby się ma; w sumie już najwyzszy czas. Także noc miałam bezsenną a przez to weny nie mam. :confused2::confused2:
Didi fajnie że malutka ma już ząbka teraz najgorsze przedemną.
 
Do góry