reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Sofik-
urodziny14.gif
najlepszego!!!
Jolu-nie szalej-na tor z przeszkodami jeszcze za szybko;-)
Asienko-a my też mamy słoneczko:cool2:
Uciekam -tym razem po najstarsze moje D:tak:
Miłego popołudnia Dziewczynki
 
Hejka!!
U mnie w Navan nawet slonko wychodzi ufff az milo :-) moze pojde z malutka na spacer, zobacze jeszcze, bo strasznie wieje.
Co do szczepionki na swinska grype to ja na bank rezygnuje, w ogole ostatnio duzo poczytalam o szczepionkach i ich skutkach ubocznych, ze teraz zwlekam nawet ze szczepieniem malej ta obowiazkowa szczepionka 6w1. Zglosze sie na pierwsza dawke gdzies po 3 miesiacu. No wlasnie mam pytanie do mam ktore szczepily swoje dzidiusie ta szczepionka, czy wasze dzieci mialy jakies efekty uboczne??
Moj nie mial zadnych skutkow ubocznych ,nawet goraczki nic.
No właśnie Tichonku też bym się skłaniała do tego Evelyn
Hair Salon
Myślę,że nie mają aż tak wygórowanych cen.
Ja poszukam coś bliżej mnie.Wiem,że w Naas jest dobry fryzjer.
A może Kotecek mi coś poleci w Newbridge?

Mamo_ady to faktycznie miałaś przerażającą noc.
Anineczka w Carlow jest fajna fryzjerka,przyjmuje w domu tylko trzeba wczesniej do niej zadzwonic bo czasami to terminy ma odlegle.....bo to chyba jedyna Polska fryzjerka w Carlow ale jest swietna,wszyscy ja chwala.
Jak chcesz do dam Ci numer do niej,a i moge napisac gdzie mieszka;-):-)

Ja juz po podpisie w socjalu zeszlo mi godzinke

Sofik moj Szym tez wywala garnki w kuchni:rofl2:
 
cześć dziewczyny- jeśli chodzi o centra handlowe, to ja polecam Dundrum-jeśli taka pogoda jak dziś, ale sa sklepy w których jest drożej niz w takich samych np. w centrum Dublina-przekonałam sie sama kupując bluze w Lacoste w centrum gdzie taka sama bluza w Dundrum kosztowala wiecej- w centrum wyprzedaz byla 50%,a w Dundrum tylko 30%, jeśli chodzi o Blanch to są praktycznie wszystkie sklepy -trochę to centrum rozrzucone ale jak ktoś lubi zakupy to wyprawa na cały dzień:-D,pozdr
 
Dzieńdoberek wszystkim

!!!Ka.M'cia- najserdeczniejsze gratulacje

Sofik- Wszystkiego najlepszego z okazji imieninek

Pauletta82 jak ci pasuje to jutro w poludnie mozesz mnie odwiedzic:)

Ja dzisiaj bylam na wizycie u GP no i mój synalek przybiera tak pieknie na wadze:) Juz 4050 g. Czyli ponad pol kg w ciagu 2 tygodni:)
A czy wy szczepilyscie swoje pociechy przeciwko rotawirusom??? Dzisiaj mi GP zaproponowala i tak sie zastanawiam???
 
Pauletta82 jak ci pasuje to jutro w poludnie mozesz mnie odwiedzic:)

Ja dzisiaj bylam na wizycie u GP no i mój synalek przybiera tak pieknie na wadze:) Juz 4050 g. Czyli ponad pol kg w ciagu 2 tygodni:)
A czy wy szczepilyscie swoje pociechy przeciwko rotawirusom??? Dzisiaj mi GP zaproponowala i tak sie zastanawiam???
No to jutro zawitamy z Wiktorkiem :-):-):-)
Aniu ja chciałam szczepić na rotawirusy ale w PL jest to płatne i wtedy nie było mnie na to stać :-( gdybym miała kasę to bym szczepiła:tak:
 
kaMcia-gratulacje wielkie duża kobietka :-) pogada nawet nie zła ale niestety musimy siedzieć w domu synek ma jednak anginę gardełko w samych bąblach ropy...:-( szukam jakieś domowe sposoby jak płukanie itd..:tak:Julcię przenoszę do spacerówki bo się mi podnosi w głębokim i obraca na brzuch boję się że wypadnie a w spacerówce ja zapnę :szok: no i na długość już jest akurat teraz składam ręce do Boga żeby mała nie złapała anginy :tak: o właśnie leje :-D Sofik wszystkiego naj naj najleprzego
 
reklama
No to jutro zawitamy z Wiktorkiem :-):-):-)
Aniu ja chciałam szczepić na rotawirusy ale w PL jest to płatne i wtedy nie było mnie na to stać :-( gdybym miała kasę to bym szczepiła:tak:
z tego co sie orientuje to tu tez sa platne...ja nie szczepilam bo sie zgapilismy troche i bylo juz za pozno bo do 6 mca tylko mozna podac, sa 2 dawki...
 
Do góry