reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Ło matko!Znaczy-matki!:szok:
A co Wyście się tak rozpisały?:shocked2:
Wyjść z domu nie można na kawusię(dziękuję karolinanicola:tak:) bo zaraz problemy z nadrabianiem Was się pojawiają!
Karolinka-śliczny suwaczek!:tak:
ewekom:właśnie w weekend wybieram się do Dundrum shopping center,jeszcze mnie tam nie był.Mój mąż tam szkło zawoził i mówił,że duży,fajny...Czas sprawdzić samemu:tak:Napiszę Ci jakie wrażenia:-D
jola.24
Ty to się masz z tym swoim maleństwem...:eek::-D
justysia21 welcome back!
 
Tichonku musisz u karoliny na kawce przed komputerem siedziec :-D:-D
Emily nie leczyłabym anginy na własną rękę :no:
Jola ten Twój mały szczeniaczek taki niegrzeczny :shocked2::-D
Moja też dziś wybłocona,ale wczoraj ją kąpałam i nie będę jej znowu kąpac...walka z wiatrakami jak to nisko podwoziowy pies i co wyjście na dwór brudna wraca.Zaschnie to odpadnie :cool2::-D

My już po obiadku,bąki zbijamy :happy:
 
No szalejecie kobietki z tym pisaniem widzé ze forum mamy poetyckie;-)
Kasia Irlandka ja bawié sie z mala na tej pilce tylko przy okazji dowiedzialam sie ze swietnie wplywa na rozwoj i czasem tak sobie cwiczymy.
Tichonku dziékuje za wizyte tylko baty sie naleza za niezjedzone ciasto, za to kawusia na 6+
Anineczko Tichonek taki szybki ze w 5 min dotarl do domu a za jaká spr. to sam powie normalnie ma male zalanie tylko odgórne.:eek:
 
Kochane spokojnie byłam u lekarza wczoraj i nic nie stwierdził od czego 39,5 M pojechał do wezdoca bo znów naszła mu gorączka pani stwierdziła że ma więzły chłonne dość duże i dała antybiotyk bierz go od wczoraj a dziś wyszły bąble ropne :tak:a szukam domowych sposobów żeby mu złagodzić ból pukanie szałwią np.
 
Kochane spokojnie byłam u lekarza wczoraj i nic nie stwierdził od czego 39,5 M pojechał do wezdoca bo znów naszła mu gorączka pani stwierdziła że ma więzły chłonne dość duże i dała antybiotyk bierz go od wczoraj a dziś wyszły bąble ropne :tak:a szukam domowych sposobów żeby mu złagodzić ból pukanie szałwią np.
Slyszalam od farmaceutki w PL, ze bardzo dobrze jest plukac gardlo woda utleniona w proporcji 1:10 (1 lyzeczka w. utlenionej na 10 w. zwyklej).
Ponoc woda z sola tez pomaga.
Ja nie moge niestety takich rzeczy stosowac, bo jestem bardzo wrazliwa:eek: i po pierwszym gul-gul mam cofke:szok::-D
 
z tego co sie orientuje to tu tez sa platne...ja nie szczepilam bo sie zgapilismy troche i bylo juz za pozno bo do 6 mca tylko mozna podac, sa 2 dawki...
ja wlasnie bede szczepic przy okazji tez 6w1,jakos za tydzien. Nie ma co,mysle ze lepiej zapobiegac niz leczyc. Ta szczepionka jest w 2ch dawkach,druga dawka po 4ch tygodniach,a koszt to tutaj 90euro za dawke.
Pogoda dosc ladna byla,moze wody opadly nieco:eek:A.wroci to sie okaze..
Moje dziecie spi tylko gdy mama lezy obok,wiec za dnia korzystam z kazdej minuty.Dobrze chociaz ze sie pobawi troche to mam czas cos zjesc:happy:Usprawiedliwia ja fakt,ze w nocy ladnie spi,z malymi wyjatkami;-)
pozdrawiam:happy:
 
reklama
Do góry