reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

ewacom ja muszę jechac strictle po 2 rzeczy.Na resztę mąż założy mi opaskę na oczy bym nic nie widziała bo wyniosłabym całą Ikea :-D:-D
Muszę kupic bookcase i dwie lampki nocne.Bo w końcu przetłumaczyłam mojemu M,że czytanie książek w łóżku to bardzo fajna sprawa.On chyba od 7 lat nie przeczytał ani jednej :wściekła/y:
No i jak już się przekonał to kupię lampki dwie,ja co prawda mam po swojej stronie łóżka,ale już chyba nie dokupię takiej samej drugiej :sorry:

A o Dundrum to nie słyszałam :sorry:
 
reklama
ewacom ja muszę jechac strictle po 2 rzeczy.Na resztę mąż założy mi opaskę na oczy bym nic nie widziała bo wyniosłabym całą Ikea :-D:-D
Muszę kupic bookcase i dwie lampki nocne.Bo w końcu przetłumaczyłam mojemu M,że czytanie książek w łóżku to bardzo fajna sprawa.On chyba od 7 lat nie przeczytał ani jednej :wściekła/y:
No i jak już się przekonał to kupię lampki dwie,ja co prawda mam po swojej stronie łóżka,ale już chyba nie dokupię takiej samej drugiej :sorry:

A o Dundrum to nie słyszałam :sorry:

hahaha z kad ja to znam :D:D:D
 
Anineczko, dostałam właśnie zaproszenie z Cervical Check:-). W piątek się dowiem, kiedy mogę ją zrobić, jak Anię będę umawiać na szczepionkę. Dzięki jeszcze raz za namiary:-)
No proszę.To szybciutko dostałaś :tak: Fajnie.
Ja jeszcze się nie umówiłam.Poczekam bo w przyszłym tygodniu muszę iśc po tabsy :sorry:
 
No ale się dziewczyny rozpisały nie wiem od czego zacząć ja trochę dziś zaspałam. Na początek witam Was.
Sofik Wszystkiego Najlepszego
szkoda że osobiście nie mogę wręczyć Ci tej róży
Ka.M'cia GRATULACJE dziewczynka duża niech rośnie i rozwija się zdrowo.
Joann chodziło mi o piłkę taką duża na której kobiety ciężarne ćwiczą sobie i nie tylko podczas porodu ona bardzo pomaga wiesz o jakiej mówię. Ja małą kłade sobie na brzuszku na tej piłce i bujam ja do przodu do tyłu tak pare razy potem kłade delikatnie na plecki i to samo powtarzam można kółeczka zataczać też czasem ona tak fajnie mi sie nóżkami odpija od podłoża czasem ja sadzam na tej piłce i delikatne podskoki wykonuje proste ćw ale ponoć pomagają na kształtowanie niektórych mięsni; a ile radości dziecko ma moja aż piszczy.
Moze tez się zmówię z Tichonkiem i pójdziemy do fryzjera mi w długich nie do twarzy a właśnie o wilku mowa zaraz tu Tichonek będzie umnie na kawusi więc zmykam wstawiać wodę.
Ps; ja chyba też mojej małej nie zaszczepie na razie odpukać jest zdrowa a ostatnie szczepienie zniosła mi tragicznie chorowała przez tydz. Buziaki kobietki do napisanai później:-):-)
 
Witam!!!
Po pierwsze Kamcia-GRATULUJĘ.No nareszcie się doczekałaś swojego Małego Wielkiego Szczęścia:tak::-)Jesteś dzielna:tak:
Karolinanicola5-dziękuję...Zobaczysz,że nie ma się czego bać-dajesz radę z jednym ,to dwójeczce też podołasz:tak::-D
MamoAdy-fajna nocka,zostajesz rozgrzeszona z póznego odwiedzenia forum(i kto to mówi:confused2:;-))
Wczoraj próbowałam napisać jeszcze,ale mi necior siadł...Dobrze,że jak na razie mam dwa(z O2 i icebrodband),tak więc dziś nie odpuściłam i laptopik odkurzyłam:tak:ażeby nie opuścić za dużo na BB:-)(ale się podlizuję,prawda?)
No dobrze...Ciężko jest-a z pewnością nie lekko,więc uciekam,bo D nr3 woła:sorry:
 
Sofik najlepszego- a ten skromny torcik - tak aby nie brakło dla nikogo ;-)


z4751544X.jpg



Ka.M'cia- dołączam się do powyzszych gratulacji :tak: bravo
Its-A-Girl-Baby-Balloon-Bouquet.jpg




spokojnego dnia dla wszystkich.:tak:





 
Hejka :D
Otwieram laptosia i zaraz widze good news.
Ka'mcia ogromne gratulacje - napracowalas sie dziewczyno - (wiem co mowie bo moja Olenka niespelna 5 kg wazyla(porod silami natury bez znieczulenia (bo za pozno zawolalam)ofkors .:tak::tak:

Anineczka - ja tez juz dawno nie bylam w Ikei, bo jak jestem to bym wszystkiego po jednym chciala wziac... :sorry:
Sofik - najlepszego :)
Ewekom - Dundrum SC jest chyba jeszcze wieksze niz Blanchardstwon SC. Ale osobisie tam nie bylam.
Karolinanicola - a Ty musisz corci takie cwiczenia na pilce robic czy tp tylko tak - wspomagasz rozwoj ??



 
reklama
sofik wszystkiego naj...:-)

misia witaj w klubie, ja wlasnie zaliczylam kolejny bieg przez przeszkody za moim psem, normalnie az sie poplakalam, zaraz po kapieli a tam po kolana w blocie. Udalo mi sie idiote w kojcu zamknac i obiecuje ze juz tam zostanie. Uwierzcie mi ze jak 70-kilogramowe bydle przestaje sluchac to d...:wściekła/y: brzuch mnie zaczal bolec i nie ruszam sie juz dzisiaj:no:
 
Do góry