reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

kamcia te plyny do kapieli napewno zlagodza jego skorke, bedzie nawilzona i zaczerwienienie od suchosci powinno sie zlagodzic. Ja na Twoim miejscu bym narazie zrezygnowala z plynow do prania,przynajmniej dopoki skorka sie zlagodzi.Proszek z Fairy non bio i tak ma piekny zapach. A potem sama zobaczysz.

A mojej sie pogorszylo z kaszlem. Nagle ma taki wykrztusny,pelno flegmy, wiec chyba czeka mnie wizyta u lekarza. Bylam z Nia teraz na spacerku,zeby sie przewietrzyla,bo pogoda cudna sie zrobila.
 
reklama
Joannn no właśnie w tym miejscu mam tatuaż.Na części lędźwiowej kręgosłupa przy pupie prawie :zawstydzona/y::-D
Jak M wróci to cyknie mi fotkę,co prawda jest nie dokończony (Jakoś przez 8 lat nie miałam czasu go dokończyc :zawstydzona/y::szok:) a i nie pytajcie co on oznacza,bo nic :-p

Tichonku ja nie znaju salonów w Dublinie.
Ale czytałam trochę w necie i słyszałam dobre opinie o kilku tutaj
gdzie i jaki fryzjer/fryzjerka? - Forum Gazeta.ie
Sama muszę się do jakiegoś wybrac i sama nie wiem gdzie :confused2:
Ostatni raz w Polszy byłam a tak to mnie ścinano jak pracowałam w Galway,Tuam :sorry:
 
o kurde ale przygoda :o ale cale szczescie ze zdazyla na samolot :D
co do tego co przywiezc z PL to wiekszosc dziewczyny wymienily nie wiem czy juz ktos wspominal o czopkach glicerynowych na zaparcia, przydaja sie ;) a wiekszosc ogolnie staram sie kupowac na miejscu :) ale jak juz jestem to wpadam do apteki i cos tam zawsze wytargam jakies nowosci ;D
oilantum dla niemowlat tutaj tez mozna dostac bo sama kupowalam, sa 2 rodzaje i trzeba sprawdzic na odwrocie, bo kiedys znajoma mi kupila i musialam wymienic:)
kurde zdjecie pizzy mmm...napewno byla pyszna jestem kolejna osoba ktora sobie narobila na nia ochotke ;D;D ale to specjalnosc meza wiec go ladnie poprosze zeby zrobil ;D
mam pytanko dziewczyn z okolic Dublina, chce wybrac sie na zakupki dzien po swietach gdzie sa najwieksze obnizki i zastanwiam sie gdzie najlepiej? cenrtum miasta, czy moze jakies inne fajne duze centrum handlowe? no i oczywiscie w koncu sie wybiore do kofanej Ikei...co za bol ze jest tylko jedna ;/ i tak daleko jeszcze ;p
a poki co normalnie sloneczko zaglada mi przez okno jak milo :) ehhh wybralo by sie na spacerek...no ale coz trzeba popracowac ;D

oj...normalnie cos mi sie tu dzieje ze nie doczytalam ost 2 stron ;/
Ka.M'cia gratulejszyn :) kawal babeczki przynajmniej nie strach na rece wziasc :)
Sofik wszystkiego naj naj :)
Gastone piknie ciasto...zdolniacha z Ciebie :)

co do szczepionki na swinska grype to poki co jestem na nie...zona znajomego z pracy jest pielegniarka i powiedziala ze ani siebie ani dzieci na to nie zaszczepi, wirus sie ciagle mutuje a szczepionka jest skuteczna tylko na jeden konkretny wirus wiec moze sie okazac ze za chwile juz nie bedzi dzialac to raz a po drugie to wyszlo na rynek w takim tempie ze watpliwe by konkretne testy byly rozbione wie nie wiadomo czego sei spodziewac w skutkach ubocznych natychmiast badz za jakis czas...

milego dzionka wszystkim :)
 
Ostatnia edycja:
Witam sie
KaMcia wczoraj o 10:45 urodzila corcie silami natyry mala wazy 4260 padl jej telefon wiec nie mogla sie wczesniej odezwac obie dziewczynki czuja sie dobrze
ogromne gratulacje
Serdeczne gratulacje!!! Niech corcia rosnie zdrowa!!!

A ja dzisiaj troche spozniona ale znowu sobie pospalam nadprogramowo.
Pozniej sniadanko i przy kawce nadrabianie Was.
U nas w nocy dzisiaj tragedia. Tak wialo, ryczalo i trzaskalo, ze zaczelam sobie wkrecac, ze zaraz jakis lecacy plotek nam szybe w sypialni wybije:szok::szok: A deszcz tak walil w szyby, ze nie jestem pewna czy to nie byl grad:confused2::eek:
Ada przez ten halas oczywiscie sie obudzila i wybudzila na tyle, ze pozniej przez godzine nie mogla zasnac. Ale lezala spokojnie i przynajmniej probowala zasnac. Oczywiscie w naszym lozku...

Grypy swinskiej sie boje ale szczepic sie nie bedziemy!!!
 
Tichonku ja nie znaju salonów w Dublinie.
Ale czytałam trochę w necie i słyszałam dobre opinie o kilku tutaj
gdzie i jaki fryzjer/fryzjerka? - Forum Gazeta.ie
Sama muszę się do jakiegoś wybrac i sama nie wiem gdzie :confused2:
Ostatni raz w Polszy byłam a tak to mnie ścinano jak pracowałam w Galway,Tuam :sorry:
Dzięki wielkie,wiedziałam,że na Ciebie można liczyć:tak:Chyba do tego Evelyn się wybiorę,muszę najpierw zadzwonić bo zdaje się dość popularni są:tak::-D
 
Kamcia OGROMNE GRATULACJE wkoncu sie kochana doczekłas, swojej cureczki... podziwiam i szacun za porod naturalny 4kg wow:szok:

Sofik czekalam z zyczeniami bo0 polewe musialam zrobic hehe Ciasto dla ciebie imieninowe upieklam
000203FB.gif


Maz sie smieje ze wyglada jak ciasto wielkanocne
000201DD.gif

Dziekuje Bardzo!!!!! :-D:-D całuskie:*** jest pyszne...

Tichonek widzisz jest i ciasro od Gaeston wiec moze ciasta sprobojesz:-p

Monia a no mam:-p wiem wiem ty nieobchodzisz...

Moj Fi przed chwila wywalil wszytkie garki po raz pierwszy z szafki :rofl2: no to sie zaczyna :laugh2::laugh2: bede miec wesolo...
 
No właśnie Tichonku też bym się skłaniała do tego Evelyn
Hair Salon
Myślę,że nie mają aż tak wygórowanych cen.
Ja poszukam coś bliżej mnie.Wiem,że w Naas jest dobry fryzjer.
A może Kotecek mi coś poleci w Newbridge?

Mamo_ady to faktycznie miałaś przerażającą noc.
 
reklama
ewacom no właśnie czopki glicerynowe.Nam pomogły kilka razy.
Co do sklepów to mogę polecic Lifley Valley
Liffey Valley: Home - Liffey Valley Shopping Centre - Dublin, Ireland - store directory, opening hours, events, discounts and more!
Lub osławione Blanchardstown Shopping Centre
Blanchardstown Centre - Dublin, Ireland

A do Ikea pojadę na weekend. :-):-)

nice...ja kurde musze czekac do grudnia ;/ daj znac co ciekawego jest :-D
dziekuje za namiary obukam sobie zaraz...cos tam slyszalam jeszcze o jakims w Dundrum ?
 
Do góry