reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dzień Dobry mamusie
Wiatm się z rana w ten chwilowo słoneczny dzionek. Wstałam dziś pełna optymizmu a to za spr. że będę mieć mojego męża przez 4 dni w domku ktoś super mu ułożył grafik w pracy i rodzinke mam w komplecie; więc pokursujemy troszke a i bedzie miał kto z mała poszaleć. Ciekawe jak centrum handlowe czy też takie oblężenie będzie jak wczoraj:eek::eek::eek: .
Moja gwiazdka jest od paru dni taka niespokojna ostatnio kupki robi mi płynne je normalnie i nowości zadnej jej nie wprowadziłam podobno to na zęby się ma, wczoraj to normalnie bez kąpieli się nie obyło. Dobra lecę miłego dnia życzę.
Tichonek odezwij się na gg ja tu czekam z kawą na Ciebie
 
reklama
No widzisz-chyba jej przypasowało,że Mamusia wcina pyszności...A co?Dobrze,że Ania nie ma reakcji ubocznych po zjedzeniu nowości...Ale wiesz-w ciąży jadłaś chyba normalnie(wszystko),tak więc wydaje mi się,że jeśli Ania nie jest jakimś alergikiem to nie masz czym się martwić i śmiało możesz zajadać wszystko(prawie:sorry:,bo wiadomo czego nie nadużywać dla dobrego samopoczucia Maleństwa)

No tak, jadłam właściwie wszystko:-):-D. Niby ja i M alergikami nie jesteśmy, więc mam nadzieję, że córcia też nie będzie
 
witam:-)

udało mi sie przeczytac i napisać przed pobudką małego:tak:

lubiczanka mały całą noc marudził:-(nosiłam go bo myślałam ze go coś boli tak krzyczał:-(i dlatego jestem wykończona:confused2:ale jego słodycz wynagradza mi wszystko:-):-Dśpi dopiero jakąś godzinke dzisiaj:tak:

gastone fajną masz fotke:tak:ślicznie na niej wyglądasz:tak:

KaMcia trzymam kciuki:-)oby szybko ci poszło:tak:szybciej niż dla mnie:-D
 
MartaF-biedactwo-fakt,że kiedy się patrzy na swoje Maleństwo człowiek nie myśli o wszelakich niedogodnościach,ale i tak mam nadzieję,że uda Ci się choc na chwilkę zdrzemnąć jak K z pracy wróci-albo korzystaj kiedy Szymuś śpi.Bo przecież musisz mieć siły:tak::sorry:
Kamcia-powodzenia i kciuki trzymane:tak::-D
karolinanicola5-korzystaj Kobieto z męża,korzystaj;-):-).
Asienko-Maleńka z pewnościa wda się w rodziców:tak:
 
Witam kobietki

KaMcia... szybkiego i malo bolesnego porodu zycze ;-)

a ja dzisiaj bylam na pobraniu krwi ..robie wszystkie mozliwe badanka z niej ..hehe wiec jestem zlejsza i jakies 3 ampulki krwi...

no i dostalam dzisiaj list aby Alberta zaszczepic znaczy umowic naszczepienie na swinska..ale moj Piotr mowi ze on nie bedzie go szczepil na swinska i juz nie da....

a ogolnie to mam lenia ze szok...no i dzisiaj nocke z glowy bo mlody dostal temperatury i chodzilam z jednego pokoju do 2 ...ehh...pozniej wymiotowal i okazalo sie ze jak jadl to chyba nie pogryzl dobrze i stalo mu na zoladku ale juz jest ok...
 
Witam

Kamcia powodzenia na porodowce, czekam na wiesci...

Moj Sofik chora miala 39.6 tempe od 2 dni teraz jej trochce spadlo ale i tak skacze 38 i ma kaszel i katra , na 17 mamy wizyte u lekarza;-)

tylko tyle bo nie mam sily pisac maly dzis daje popalic zeby mu ida na potege:eek:
 
Poczytałam Was to i pisiam:tak:
Ale przyznam,żeście nadziargały tych postów konkretnie:szok:Pewnie z nudów,siedząc w domach przez szanowną pogodę:-D
Droga do Cork była w porządku.Nic nie pozalewane,żadnych korków,poszło nam szybko,a już myśleliśmy,że w razie czego najwyżej gdzieś w B&B się zatrzymamy.To jednak autostrada,drogi szybkiego ruchu więc tak jak być powinno-przejezdne były,ale w wielu miejscach obok drogi krajobraz pozalewany,że szok:szok:.Weekend udany,przy okazji zawieźliśmy moje drugie dziecko(czyt.laptop:-D)do naprawy bo mój syn w ferworze gier połamał klapę:szok::eek::szok:.Uzdrowiono go na szczęście(nadal czyt.laptop:tak:).
MartaF:widzę,że Cię baby blues dopadł.Ale mam nadzieję,że już w porząsiu?
Ewekom:witam serdecznie
asienka:super,że Ania pozbyła się pleśniawek:tak:
jola.24:piękny pokoik syneczkowi wyszykowałaś:happy:
Ka.M'cia ja również życzę szybkiego rozpakunku:tak:
 
KaMcia powodzenia:-):-):-)

Lubiczanko no ja mam nadzieję, że odziedziczy po rodzicach. Acha, czekoladka w małych ilościach też nie szkodzi:-D;-). Chyba tylko dużej ilości rumianku mała nie toleruje, bo daję jej herbatkę rumiankową czasem jak ma problem z kupką i troszkę ją wysypuje na buzi.

Tichonku, dobrze, że wróciłaś:-) cała i zdrowa i że dziecko (czyt. laptop) ma się ok:-D;-)

Martuś, główka do góry


Wróciłyśmy ze spacerku, na razie nie jest najgorzej u nas z pogodą, ale jak to w Irlandii, za chwilę może zacząć padać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam laski
Ja juz po pracy, odpoczywam L robi obiad mialam nadzieje na spacer ale slonce sie schowalo no i tak szybko ciemno sie robi.
W koncu mam wolne jutro moze laski maja ochote na spotkanie np w busy bees jutro dzieci poszaleja a my sie kawki napijemy?
Mój plan na dzis to leniuchowanie:) A wy co porabiacie?:)
 
Do góry