reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

powoli dziewczyny sie budzą i zaglądają do nas:-)

a mi w głowie sie kręci,boli głowa,plecy,bardzo dziwnie sie czuje :dry:
 
reklama
Witam wszystkich w deszczowy poranek

Brrrr az sie nie chce z domu wyjsc. Jak patrze na psa ktoru lezy do gory brzuchem to bym sie przytulila do niego i spala:tak:

witam
Hello.gif


humor dzisiaj
4_9_17v.gif
4_9_5.gif
z godzine mój K masował mi palce bo nie mogłam nimi ruszac,kostki czerwone
36_19_2.gif
piżama zalana mlekiem
36_19_5.gif
ahhh już chyba moja cierpliwość sie kończy
4_14_4.gif


mamusia14 nie pomoge bo nie mam pojęcia
4_6_102.gif


miłego dnia
4_1_202.gif

Bidulka, jeszcze troszke:tak: Trzymaj sie :-)

A calej reszcie milego dnia:-)
 
dzien dobry wszystkim Paniom,
A ja dziś trochę odespałam nasz Mała pospała sobie dłużej, wczoraj przespała cały dzień, ale wieczorem kolka była straszna:szok: może dziś będzie lepiej:tak:
Marta F- trzymam kciuki żeby jak najszybciej i bezboleśnie wszystko sie skończyło, mnie na sam koniec to juz wszystko bolało i wkurzalo, a tym bardziej ze Joasia była ułożona poprzecznie
mam pytanie do wszystkich mam, czy oprócz środków medycznych, suszarki, odkurzacza, masowanie brzuszka, robienie ciepłych okładów znacie jakieś sposoby na kolkę
 
dzien dobry wszystkim Paniom,
A ja dziś trochę odespałam nasz Mała pospała sobie dłużej, wczoraj przespała cały dzień, ale wieczorem kolka była straszna:szok: może dziś będzie lepiej:tak:
Marta F- trzymam kciuki żeby jak najszybciej i bezboleśnie wszystko sie skończyło, mnie na sam koniec to juz wszystko bolało i wkurzalo, a tym bardziej ze Joasia była ułożona poprzecznie
mam pytanie do wszystkich mam, czy oprócz środków medycznych, suszarki, odkurzacza, masowanie brzuszka, robienie ciepłych okładów znacie jakieś sposoby na kolkę
Odkurzacza:confused:Nie słyszałam:szok:Ale może dlatego,że nigdy moje dzieciątka kłopotów z kolką nie miewały,także się nie wtajemniczałam w temat.W związku z tym przykro mi ale ja nie pomogę
poszukałam w necie-
To kolka!

Płacz spowodowany kolką można łatwo rozpoznać. Pojawia się około 3 tygodnia życia. Dziecko, dotychczas spokojne, zazwyczaj wieczorem nagle zaczyna bardzo mocno krzyczeć. Całe ciałko wygina się, rączki i nóżki są podkurczone, a brzuszek jest twardy. Na kolkę cierpią zarówno dzieci karmione piersią, jak i te, które karmione są sztucznie. Jeśli karmisz swoje maleństwo piersią, a przyczyną płaczu jest kolka, wyeliminuj ze swojego jadłospisu mleko krowie, zrezygnuj z jedzenia cytrusów, ostrych przypraw, czekolady, picia mocnej herbaty itp. Możesz spróbować pić dwa razy dziennie herbatę z kopru włoskiego. W każdym wypadku zanim podasz leki, wypróbuj domowe sposoby, takie jak: ciepłe okłady na brzuszek, masaż, kąpiele w wanience, łagodne kołysanie, noszenie na rękach. Jeżeli to nie pomaga możesz sięgnąć po Viburcol N, złożony lek homeopatyczny w postaci czopków, stosowany u niemowląt i małych dzieci w stanach niepokoju przebiegających zarówno z gorączką, jak i bez gorączki. Preparat jest pomocny w przypadku bolesnego ząbkowania, kolek niemowlęcych, odczynów poszczepiennych, a także infekcji. Łagodzi rozdrażnienie i przywraca spokojny sen. Może być stosowany już od 1 dnia życia dziecka.
 
Ostatnia edycja:
Czesc kobialki.Pogoda zachwycajaca,az mnie w dolku zciska.No ale nie ma co narzekac my przynajmniej nie musimy sie duzych mrozow spodziewac.
My dopiero wstalismy bo moje dziecko wstalo o 2.30 juz wyspane a potem nad razen dopiero zasnal.Nigdy mi jeszcze tak nie zrobil.
Lece na sniadnko, jakos chalupke treba ogarnac i potem do lekarza na przeglad rodzinny ih Max cos na lokciach, cholercia wyglada jak jakas egzema.ale tylko na lokciach.Ma to od dluzszego czasu i nie znika.Uzywalam cloroctimazolu ale nie pomaga. Uszy jeszcze musze mu sprawdzic, i rozniez sobie bo mnie pobolewaja od dluzszego czasu.
 
Hej Dziewczynki
A mnie dzisiaj bardzo ciezko dzien czeka:-(
Jedziemy oddac jedna z naszych kociaczkow, bo juz mozna ja od matki zabrac...:-:)-( Juz od rana jestem smutna a bedzie jeszcze gorzej, bo zaraz ja pakujemy... Musze pamietac o chusteczkach, bo nie obedzie sie bez lez..:-(

MartoF, trzymam kciuki za Ciebie!!!
A, z tego, co Ty napisalas, to chyba pojedziesz dzisiaj. Tego Ci oczywiscie zycze.

Lubiczanko, za Ciebie tez trzymam, ale skoro napisalas, ze sobie dobrze jeszcze radzisz- bynajmniej lepiej niz Marta- to pozwolisz, ze cala dobra energie kciuka przesle wlasnie jej:-)
 
mamo ady wielkie dzięki,trzymaj mocno bo chyba grypa mnie dopada i jak sie rozłoże przed porodem to wątpie zebym miała siłe wypchać nawet te pare kilo:eek::-(

gastone współczuje bo co tu robic o 2.30 w nocy:confused::sorry:

wogóle wszystkie dziewczyny trzymajcie kciuki to może to coś pomożei za to zebyśmy razem z lubiczanką pojechały zeby nam było weselej
36_1_21.gif


a teraz ide ogarnąć chate bo po weekendzie nie zaciekawie wygląda
4_9_4.gif
 
MamoAdy-ano przesyłaj tą energię Marcie,bo mnie i tak nic nie pomoże-podejrzewam ,że w granicach10-go pojadę...Tak więc swoje jeszcze odczekam:sorry:.I spokojnie z tymi łzami-przecież chyba do dobrego domku idzie kociuś,prawda?
MartaF-dawaj już dawaj-kilka rundek do góry i na dół,gorąąąąca kompiel i do szpitala;-)
Gastone-powodzenia u lekarza-oby ten Wam pomógł na wszelakie dolegliwości:tak:
 
Ostatnia edycja:
mam pytanie do wszystkich mam, czy oprócz środków medycznych, suszarki, odkurzacza, masowanie brzuszka, robienie ciepłych okładów znacie jakieś sposoby na kolkę
Wiesienka moejmu malemu na kolki pomagalo mocne pzytulenie, wiesz takw pionie i chodzenie z nim szybko po pokoju,wtedy brzuszek mus sie chyba o mnie masowal i plakal mniej, dobry do pomocy jest facet, bo sama wiem,ze takie chodzenie godzine czasem trwa, ale dzidzia sie uspokaja...No i potem cyc i spac:)
 
reklama
MamoAdy-ano przesyłaj tą energię Marcie,bo mnie i tak nic nie pomoże-podejrzewam ,że w granicach10-go pojadę...Tak więc swoje jeszcze odczekam:sorry:.I spokojnie z tymi łzami-przecież chyba do dobrego domku idzie kociuś,prawda?
MartaF-dawaj już dawaj-kilka rundek do góry i na dół,gorąąąąca kompiel i do szpitala;-)
Gastone-powodzenia u lekarza-oby ten Wam pomógł na wszelakie dolegliwości:tak:
wczoraj nawet te 2 kąpiele nie pomogły a po schodach to juz nie mam siły łazic:sorry:
 
Do góry