reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hejka babkii :)) NOo u mnie dzis smiga z odkurzaczem Damian :)) Ale u mnie trzeba wiecznie odkurzacz bo sa paskudne zielone dywany kazdy najmniejszy paproszek zarz sie w oczy rzuca a takich z 3-4-5 sie znajdzie i juz wyglada okropnie ;/
 
Ja to nawet już pozorów nie sprawiam, czekam na męża, żeby z odkurzaczem pobiegał:-):-D
Też dobrze:-)Ale kochana-przy niemowlęciu to Ty masz w co ręce włożyć,a ja mojemu J ciągle narzekam,że się nudzę:dry:Także te pozory jakieś zachować muszę-czy chcę czy nie-a szczerze mówiąc chyba lepiej mi wychodzi nudzenie się:-(;-)
MartaF-właśnie zaliczyłam wizytę inspektora...I jemu zapłaciłam-powiedziałm,że ja z domu wychodzić nie mogę:-p;-)
 
Witam ponownie wróciłam z socjala no i powiedzmy ze zalatwilam sprawe:)jest w toku bo balagan nie pozwala im szybko tego zalatwic:)
Ja tez zraz ide poodkurzac,
Wlasnie wypelnilam ten form back to school i nie wiedzialam ze sie nalezy Olivierowi ale widocznie tak tylko podobno mozna skladac do wrzesnia o czym nie wiedzialam no ale pojde i złoze tak czy inaczej moze sie uda:)
narazie
 
Też dobrze:-)Ale kochana-przy niemowlęciu to Ty masz w co ręce włożyć,a ja mojemu J ciągle narzekam,że się nudzę:dry:Także te pozory jakieś zachować muszę-czy chcę czy nie-a szczerze mówiąc chyba lepiej mi wychodzi nudzenie się:-(;-)

W sumie tak, bo ona teraz więcej czasu tylko leży, patrzy i szuka mnie wzrokiem:-). Kiedy śpi to mam czas na ugotowanie, poprasowanie. Czasem to nie mam jak prania włączyć... Ale nic, będzie większa to może jakoś się ułoży. Na razie potrzebuje mnie bardziej niż posprzątanego mieszkania.

Kamciu nie tylko w Galway mają bajzel:-D:-D:-D
 
Lubiczanko, Kicia trafila do dobrego domku (mam nadzieje, ze sie nie okaze zlym domkiem) ale tak czy inaczej spedzila z nami prawie 11 tyg. wiec strasznie sie do niej przywiazalam. Tym bardziej, ze ona strasznie kochana byla...:-( Pocieszam sie, ze moge ja w kazdej chwili zobaczyc, bo jest u naszych znajomych...

A ja z mezusiem pomylam okna- on postracal tarantule i pomyl ramy a ja szyby. I teraz znowu widac swiat;-) Tyle, ze deszcz zaczal padac, wiec nie skonczylismy wszystkich okien...

Mamy chlopcow ze stulejkami...!!!
Gadalam dzisiaj z moja przyjaciolka z PL i jej dwulatek tez ma stulejke. Narazie dostala masc (po ktorej juz widac poprawe). Nazywa sie DIPROGENTA. Gdzies juz ta nazwe slyszalam ale na pewno nie kojarzy mi sie ze stulejka...
 
Ja to nawet już pozorów nie sprawiam, czekam na męża, żeby z odkurzaczem pobiegał:-):-D
36_1_55.gif
oby tak dalej:tak:mój to tylko brudzić potrafi:-(

ahhh co tu robić w tą pogode
28_2_8v.gif
chyba po schodach polatam
7_5_137.gif
 
reklama
Do góry