reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam mamunie.
Dawno nie pisalam,ale jakos ciagle jestem w biegu-moj maz nawet mi powiedzial,ze chyba mam ADHD.Nawet lekarz w szpitalu powiedzialam,ze mam jakos za duzo energi i powinnam sie wyciszyc:-):-)My tez wlasciwie juz wszystko mamy dla maluszka,tylko w domu straszny balagan.Postanowilismy urzadzic dodatkowy pokoik dla dziecka i tak wszystko przerzucamy z jednego pokoju do drugiego.Juz nie mozemy sie doczekac naszej dzidzi-wlasciwie na jutro przypada termin z usg.Ja jeszcze nie mysle o samym porodzie,za to moj maz wprost przeciwnie-strasznie sie stresuje.Kazdy bol bierze za skurcz i z zegarkiem w reku mierzy czas miedzy"skurczami":-DA ja mam pytanko odnosnie termometru-macie taki,ktory polecacie?
 
reklama
witam mamunie.
Dawno nie pisalam,ale jakos ciagle jestem w biegu-moj maz nawet mi powiedzial,ze chyba mam ADHD.Nawet lekarz w szpitalu powiedzialam,ze mam jakos za duzo energi i powinnam sie wyciszyc:-):-)My tez wlasciwie juz wszystko mamy dla maluszka,tylko w domu straszny balagan.Postanowilismy urzadzic dodatkowy pokoik dla dziecka i tak wszystko przerzucamy z jednego pokoju do drugiego.Juz nie mozemy sie doczekac naszej dzidzi-wlasciwie na jutro przypada termin z usg.Ja jeszcze nie mysle o samym porodzie,za to moj maz wprost przeciwnie-strasznie sie stresuje.Kazdy bol bierze za skurcz i z zegarkiem w reku mierzy czas miedzy"skurczami":-DA ja mam pytanko odnosnie termometru-macie taki,ktory polecacie?

hej Wilwia :-) w końcu się odezwałaś. a właśnie wczoraj rozmawiałam z chłopakami z Gortu, że pewni:-)e teraz Twojego K raczej nie będzie, bo to już tuż tuż i pewnie nie odstępuje Cię na krok :-D fajnie, że już niedługo będziecie w trójkę;-)
a o jaki termometr pytasz? dla Małego, czy taki do wanienki?
 
Andzulina masz racje,moj K nie bardzo chce jezdzic na nocki bo biedny sie tak martwi.Chociaz w nocy jak ja nie czuje sie najlepiej i chcialabym zeby jakos mi pomogl,np.pomasowal plecy itp to jakos nie moge go dobudzic:-)A o termometr to chodzi mi dla malego,w celu sprawdzenia temperatury ciala.
 
hehheheee... skąd ja to znam... mój A też tak robi... ehhhh ci nasi faceci...
a co do termometru, to ja chcę kupić zestaw Philipsa - masz tam termometr elektroniczny, termometr w smoczku i chyba zwykły smoczek. cały zestaw kosztuje ok 65zł
słyszałam kilka pozytywnych opinii od koleżanek, więc mam nadzieję, że mi też się spodoba
 
Andzulina no to zaszalejesz 65 euro!!!:szok: Ja ma zwykly i elektroniczny, na szczescie uzywalam go dwa razy doslownie;-):-).
A na kawke zapraszam jak tylko bedziesz miala ochote mysle ze od srody mieszkanie bedzie przypominalo lokum mieszkalne:happy::-p. Mieszkanko jest nastepne rondo za Clybaun Hotel w prawo do gory wiec nie tak daleko mnie wywialo;-)Dokladny adres podam ci w sms oki?
Wilwia no to rzeczywiscie energia cie rozpiera ale uwazaj na siebie bo mnie tak na 3 dni przed porodem nosilo moglam gory przenosic i nic mnie nie meczylo;-):tak: :-). Trzymam kciuki i obys miala szybki i znosny co do bolu porod:-)
 
reklama
Frog - 65 złotych polskich :) jeszcze nie zwariowałam do końca, żeby wydać 65 euro na termometr;) poza tym wyobrażasz sobie minę mojego A, jakby zobaczył taki rachunek??? byłaby jazda...
a co do kawki, to z chęcią - może pod koniec tyg - zdzwonimy się jeszcze :)

Frog - wybaczam ;-) w końcu to już późna pora....:-D
uciekam już, bo od rana znów czeka mnie bieganina
kolorowych snów Mamuśki ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry