reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej mamuśki, Witam w ten poniedziałkowy ranek

No trzymajcie kciuki jestem gotowa a boje się jak cholera.buzka:-D

Dasz radę Emili:-). Powodzenia! Niech będzie szybko:-).


Mam takie pytanie. Chodzi mi o rezerwację biletów Ryanair. Czy byłyście w takiej sytuacji, że bilet dla Waszych maleństw kupowałyście później niż dla siebie? Osobno. My nie wiemy jeszcze, czy u nas będzie syn czy córka a chcielibyśmy zarezerwować bilety do Polski na święta. Teraz mają fajne ceny:-). Poza tym chciałabym mieć bilety, jak będę bukować termin w ambasadzie na wyrobienie paszportu dla dzidziusia. Wiem, że moglibyśmy kupić dla całej naszej trójki i najwyżej potem zmienić imię dzidzia, ale po co przepłacać?:-) Może da się to obejść jakoś. Dzięki za odpowiedź.
 
Witam po weekendzie, znów sama z dzieciakami :dry:
Agusiek dzieki za odpowiedzi :-) czyli fotelik schowałaś do walizki, tak?

Ja myślałam, że gondole nadam na bagaż lub do walizy (jeśli sie zmiesci) a pod samolot podjade z fotelikiem i zapytam czy mogę weść, moze akurat bedą miejsca i pozwolą, a jak nie no to zostawie pod samolotem do schowania
Trochę mnie to przeraza, trzymanie dziecka na kolanach tyle czasu
a ty jeszcze sama siedziałaś tzn bez M, my lecimy jeszcze z Erykiem wiec jeszcze gorzej, bo on też będzie chciał siedziec koło mnie

z tym pierszeństwem, to czasami poproszą osoby z dziećmi jako pierwsze, ale generalnie trzeba miec wykupione poza tym osób z dziemi tez jest duzo

Ddi a ty jak doleciałaś?? Hop hop, żyjesz?

MartaF
nie martw się, twoje dzieciaczki nie aż takie małe, poradzą sobie, a wtorek już jutro

Emili POWODZENIA!!! Trzymam kciuki

Misia jak sobie radzisz?
 
Widze ze wczoraj tu bylo bardzo tloczno:-)super

Emili trzymam kciuki, glowa do gory na pewno wszystko bedzie dobrze:tak::-)

MartaF bardzo mi przykro ze masz takie przezycia, nawet nie umiem sobie wyobrazic jak cie ta sytuacja przeraza. Jutro juz wtorek i bedziesz miala swoje skarby w ramionach, wiec trzymaj sie kochana:happy2:

Agusiek z tego co ja pamietam to dziecko rejesrujesz w USC a pesel i meldunek wyrabiasz w ewidencji ludnosci. Jak ci juz pisalam na gg masz 6 mies. na zarejestrowanie dziecka w PL USC. To ze Nikos ma pesel nie zwalnia cie z obowiazku zarejestrowania dziecka w USC by posiadalo Pl akt urodzenia.

Ja w domciu sama z synkiem i wlasnie dowiedzialam sie od mojego meza ze musi przebukowac bilet na pozniejszy termin i mam dola.:-:)-:)-( To ostatni raz jak sam polecial gdziekolwiek na dluzej niz 3 dni:tak::angry:wiecej sie na to nie pisze :wściekła/y:
 
Czesc dziewczynki.

moniadan tez mnie perspektywa lotu z małą na kolanach przerazala:sorry2: leciałam z nią jak miała 5 m-cy- i powiem Ci ze było nawet w miare- przespała i nie dala sie we znaki za bardzo.Ale podkreslam miała 5 m-cy.Wiec Twoja malutka tez bedzie grzeczna- przespi zobaczysz a i Ty sie nie umeczysz.Ja tez leciałam jeszcze z moja starsza córcia.No , ale teraz to juz sie boje:dry: lecimy w lipcu a Niki bedzie miala rok i 5 m-cy i tego sobie nie wyobrazam.Ona nie usiedzi mi na kolanach.To dziecko musi byc wszedzie :sorry2: No i jeszcze starsza córcia i mąz. No nic- zobaczymy- bo podniecenie lotu do PL po roku nieobecnosci tam jest tak silne,ze dzwigne to;-):-D Powodzenia.

emili 3mam kciukasy;-)

slonecznego dnia laseczki
 
Witam w cieplutki poniedziałek! Asieńka r mogę się mylić, ale dziecko można pózniej dopisać do rezerwacji, trzeba wejść w zarządzaj rezerwacją... a cena biletu dla takiego maluszka to teraz 20e. Tak przynajmniej jest w Ryanair :tak:, myślę, że w innych liniach też problemu by nie było...:happy2: . Emili trzymaj się!:-)
 
dzięki dziewczyny za wsparcie:-(
spałam 3 godziny w nocy:-(drętwieją mi ręce i nogi, miałam juz tak raz i nie obyło sie bez szpitala:-( ale musze wytrzymać do jutra:-(
 
reklama
Hej
U nas słoneczko.
Moja zdobyta wątróbka kurzęca sie rozmraża.Ahhh jak ja jej dawno nie jadłam :-);-)

Moniadan fotelik wraz z wózkiem mozesz zostawic przy samolocie.:tak:
I o wiele lepiej się leci z miesięcznym dzieckiem niż roczniakiem ;-):-)

Emili Good Luck :-D:-D

MartaF a dodzwoniłaś się do dzieci,rozmawiałaś z M?
 
Do góry