reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej!
No z tymi do;egliwosciami to jeste nie ciekawie,teraz mam twardy brzuszek i boli mnie krzyz i wogole schylac sie nie moge,ale pocieszam sie tym ze jeszcze troszke i dzidzi bedzie z nami.:-):-)
M m chce miec tylko jednego dzidziusia:-(a ja dwojke,moze uda mi sie go kiedys namowic na nastepne:-)
Sofik u nas pada caly czas a i pobliska rzeka pewnie wylala.Strasznie ponuro jest na dworzu,a w pokoju prawie ze ciemno:crazy:
 
reklama
Anineczka- spoko, bede czekac niecierpliwie:)....a wczoraj do 1.30 w nocy staralam sie dprowadzic mieszkanie do porzadku usuwajac w pocie czola wszystkie kocie kudly...czas lenienia sie i nawet szkoda gadac jak wygladaja obicia wszystkich foteli:)

A tak wogole to chcialam zapytac czy ktoras z was miala problem z nisko polozonym lozyskiem? Bo mi lekarz w szpitalu powiedzial tak :' masz bardzo nisko ulozone lozysko, ale nie martw sie bo pewnie sie podniesie. Ale jak nie, to bedziesz miec cc, ale nic sie nie martw....' - No i wez sie czlowieku nie martw!!! No i sie zastanawialam, czy ktoras z was tez tak miala a potem sie podnioslo....? Nie chcialabym miec cc....
 
Misia nie martw sie. Mnie po skanie tez powiedzieli, ze moje lozysko zatyka kanal rodny. I oczywiscie po powrocie do domciu necik i wiadomosci na ten temat. Prosze nie rob tego co ja. Jak glupia naczytalam sie, osluchalam, panikowalam i niepotrzebnie. Wiele z nas ma ten problem. U mnie podnioslo sie, urodzilam normalnie bez cc zdrowego chlopca.
 
Rany co za dzien. Szaro, buro i ponuro. Mialam nadzieje wyjsc z mala na spacer ale skad ciagle pada:no::wściekła/y:. Co za kraj. Ale lepsze to nia ta ch... grypa wkraju. Zastanawiam sie bo w marcu mamy jechac na 2-3 tyg, mam nadzieje ze mala niczego niezlapie. Idlatego staram sie czesto wychodzic na spacery ale idz tu teraz jakbys nawet psa nie wykopal w taka pogode:no::crazy:. W domu nudy. Pogadalam troche z mama na skajpie, M wybył do kumpla do garażu poprawiac cos w aucie. Mala dalami chwile i spi:-):tak:. I co mozna robic w taki dzien. Siedziec i jesc a mi przydzlo by sie schudnac:baffled:. Pozdrawiam wszystkie grubaski:rolleyes:
 
Witam was drogie mamy:)
My w Polsce i wymodliłam śnieg:) Wiec bylismy na spacerze pozjezdzalismy z górki i chcemy baławana ulepic fajnie jest:)
Co do grypy to jest tu masakra szpitale przepelnione nieciekawie.Oli troche kaszle ale mam nadzieje ze mi sie bardziej nie rozchoruje.
Pozdrowienia
 
misia, spoko, ja też miałam nisko łożysko i się podniosło :-)

W ogóle Dziewczyny nie czytajcie w necie o chorobach, jakichś powikłaniach itp. Ja też, tak jak Frog schizowałam strasznie.

U nas po południu pogoda była znośna, nawet Młodego na spacer zabraliśmy. W ogóle uważam, ze w tym roku zima łaskawie się z nami obeszła. Było wprawdzie trochę mrozu, ale lepszy mróz niż wichury i poziome deszcze :-).
A właśnie-jutro zaczyna się kalendarzowa wiosna w Irlandii :-):-).

Coś jeszcze miałam napisac, ale ciążowa skleroza i roztargnienie niestety mi zostały :-D:-D:-D.
 
Uspokoilam sie bardzo!! I nic nie bede juz czytac:) U nas bylo calkiem fajnie dzisiaj! Caly prawie dzien spedzilismy z A na zakupach...lodowa sie malo sama nie otwiera...a mielismy skromnie bo czas troche pooszczedzac! Ale tak sie dobralismy, ze kazde uwielbia zakupy! I tylko ciagle- A co!Zaslugujemy na odrobine szalenstwa! Przez to wszystko dopiero teraz zaczelam robic obiad!! A potem bede piekla szarlotke:)
Ach! Bylam dzis w Woodiesie i widzialam boskie naklejki do dzieciecego pokoju, a takze takie mini tapety. Pisze, bo kiedys byla o tym mowa. Byly takze takie mini tapety do sypialni, (tez ktos kiedys pytal). I wcale nie takie drogie. Taka 5 metrowa- 11.99 e.
 
reklama
Witam wszystkich!!! również mieszkam w Irlandi, dokładnie Co.Clare. Mam pytanie do Was. 1,5roku temu urodziłam tu córeczke., teraz czekam ma synka i równiez tu zamieżam urodzic. Mój problem polega na tym ze zgubiłam dowód osobisty, czy możecie mi powiedzieć czy w szpitalu będe go potrzebowała.Kompletnie nie pamiętam jak to było gdy rodziłam tu pierwszy raz. przepraszam że się wpasowałam w czyjś wątek, ale to strasznie ważne, rozsypuje się już w lutym. z góry dziękuje:))) i pozdrawiam:)))
 
Do góry