reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hejka dziewczyny, ja troche z innej beczki.
Mam problem z moim szkrabem otoz nie chce spac w swoim lozeczku!!!!
Moze macie jakies zlote sposoby jak nauczyc malca spac w lozeczku, okazuje sie za jak maly spi z nami to przesypia nawet i 5godz w nocy a w lozeczku jest ryk co pol godz nie wiem co robie zle bo niby przysypia ale budzi sie co chwile, jego drugim ulubionym miejscem na spanie oprocz mego lozka;-)jest fotelik samochodowy w nim tez spi bez problemow no ale przeciez nie bede dziecka w foteliku trzymala cala noc.
podpowiedzcie mi troche moze wy mialyscie podobne problemy....pozdr
 
hejka dziewczyny, ja troche z innej beczki.
Mam problem z moim szkrabem otoz nie chce spac w swoim lozeczku!!!!
Moze macie jakies zlote sposoby jak nauczyc malca spac w lozeczku, okazuje sie za jak maly spi z nami to przesypia nawet i 5godz w nocy a w lozeczku jest ryk co pol godz nie wiem co robie zle bo niby przysypia ale budzi sie co chwile, jego drugim ulubionym miejscem na spanie oprocz mego lozka;-)jest fotelik samochodowy w nim tez spi bez problemow no ale przeciez nie bede dziecka w foteliku trzymala cala noc.
podpowiedzcie mi troche moze wy mialyscie podobne problemy....pozdr


hehe ..mialam dokładnie to samo ..no ale w koncu spal z nami w lozku...ale przenosilam go...pozniej jak moj wyjecha na wyspe to maly spal ze mna ...i teraz tz czasem spi z nami a tak jak juz zasnie to klade go do lozeczka
 
moja przez pierwszy miesiac zycia tez tak miala. Uwielbiala spac albo w wozku albo w naszym lozku. Po miesiacu twardo i stanowczo przenioslam ja do lozeczka...z poczatku bylo to na pol nocy, a pozniej na cala noc.
 
Hej dziewczyny co do spania moje maluchy od pocztaku spaly we wlasnych lozeczlach.Ale tez byl czas na marudzenie ze nie chca .Sposobem byl mis dalam im do lozeczka misie i tak jak zasypiaja mis musi byc jak sie przebudza to zaraz go szukaja.
A teraz pytanie z innej beczki.Dostalismy pismo z child benefit i po tyg przyla kasa dodatek na male dziecko co kwartal na dzieci a juz minelo 3 tyg a reszty nie ma .Nie ma child benefit tego co mies zaczynam sie martwic mieliscie cos takiego ?? Pozdrawiam
 
a ja myslalam ze tylko moj synek nie lubi lozeczka! obiecuje sobie ze jak skonczy 2 miesiace to zaczne go uczyc spac "na swoim miejscu". Przyznam ze lubie jak jest blisko, czesto budze sie w nocy pomimo ze maly spi zeby na niego patrzec.

Child benefit - jestem ciekawa jak dlugo bedziemy czekac - ok miesiac temu odeslalismy papiery. Slyszalam ze skoro dziecko rodzi sie na Wyspie nie czeka sie dlugo, ale ile to jest "nie dlugo"?

Czy slyszalyscie moze prognozy pogody - tj optymistyczne prognozy?? Ja powoli odczuwam przyplyw depresji - nie wiem czy to po porodzie, czy ta pogoda...
 
sim 77 ja mam depresję lub kiepskie samopoczucie odkad tu jestem, czyli od ponad 3 lat i nikt mi nie powie, ze ta bura pogoda nie ma na to wpływu, ja chcę juz słonka :-)
 
reklama
Co Wy robicie na poprawe nastroju? Ja do niedawna otwieralam szafke ze slodyczami... Ale po porodzie mam ciagle +10 wiec ten sposob odpada.
Obiecuje sobie ze od poniedzialku zaczne cwiczyc, ponoc cwiczenia wplywaja na poprawe samopoczucia i nie tylko.
A wlasnie - moze zalozyc nowy watek dot odchudzania po porodzie? moglybysmy wymieniac sie sprawdzonymi sposobami a przede wszystkim wspierac? Chyba ze jestem jedyna z nadprogamowymi centymetrami. Razem razniej :tak:
 
Do góry