reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam mamuski mam do was pytanie jak podaljecie swoim dzieciaczkom wit. d3.bo ja jak bylam w polsce to podawalam po 2 krople dziennie a teraz od marca jestesmy w irlandi i podaje synowi juz jedna bo tutaj tego sloneczka jest wicej niz w polsce.i niewiem czy dobrze mu podaje:-( .jak jest jakas mamusia co wie jak podawac to b prosze o odp.z gory dziekuje i pozdrawiam:-)
 
reklama
ja daje niuni wit d3 kiedy byla na samej piersi dwie krople teraz przy karmieniu mieszanym jedna...
na prosbe zdjecie mojej Oliwci :)
 
dzieki aniay a mam jeszcze do ciebie pyt czy chodzisz z mala do polskiego czy irlandzkiego lekarza.bo cztalam ze tutaj nie daja dzieciom wit d3 moze jest jej wystarczajaco duzo w mleku sztucznym.ja podaje swojemy synowi z firmy cow&gate 3i tez daje mu po jednej kropelce.
 
anineczka,ostatni raz w styczniu, bo sie martwilam o ciaze,bo mi irl lekaraka nakladla jakis nowinek o powiekszonych komorach,tylnich rogow mozgu...ze niby w normie ale....wiec spanikowalam i poelcialam sie u pol.lekarzy dowiedziec. a ci zrobioli oczy i powiedziele ze na ich oko wszystko super, wrocilam a ta lekarka irl po ponownym usg stwierdzila ze zdawalo jej sie.takze owa wizyta byla czyto medyczna.ale zawsze to wizyta w domu...polskie jedzenie....wszystko polskie ludzie,zachwania,pogoda.ale teraz planuje wizyte na sierpien wrzesien. na wlasne wesele.slub cywilny mam,ale nie ma tio jak biala sukienka...
 
reklama
hej mamuski ja wczoaj wrocilam z wakacji w polsce bylo super odpoczelam przytylam pozwiedzalam polske rodzinka oczywiscie zajela sie malym hii wiec mialam czas na wyjscia wieczorne:)
ale miesiac to wystarczajaco bo mi sie juz dluzyly ostatnie dni tym bardziej ze bez lukasza.

no wiec moze jest ktoras mamuska chetna do spotkania jak bedzie ladny dzionek...?
anieczka ale twoj antek wyrosl sliczne zdjecie boze jak te dzieci sie zmieniaja...
moze jak bedziesz miala wolne to sie spotkamy ?? napisz na gg jak bedziesz wolna


mam pytanie bo z powodow zdrowotnych i silnych lekow musialam odstawic malego od piersi i daje mu beebiko nie placze smakuje mu alee robi zielone kupki chyba nie musze sie martwic no bo zadnego sluzu nie ma ani nie boli go nic wiec chyba jest ok...??co myslicie? czy powinnam sprobowac innego mleka?

i jesce jedno pytanie znacie jakies sposoby zeby oduczyc malego pobudek nocnych na karmienie bo sie przyzwyczail do cycka jadl kiedy chcial a teraz ma butle slyszalam zeby nie dawac po wieczornym karmieniu mleka tylko wode i dziecko poplacze ale sie oduczy czy ktoras z was to stosowala??


uciekam juz dobranoc
 
Do góry