reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

czesc wszystkim!
jestem tu nowa i chcialam sie przywitac. Ekstra, ze istnieja takie fora "ku pokrzepieniu" bo porod juz tuz tuz...
pozdrawiam cieplo! :-)



 
reklama
Gastone od nas tez wszystkiego naj dla Maxa!!! To kiedy ta impra?:cool2::-D
Witaj madbebe! Ja tez jestem z Galway:cool2:
Anineczka no ja mialam zamiar przywiesc mojego Basiorka nawet mu wszystkie badania porobilam i czipa ma i ta kwarantanne przeszedl, no ale samolotem byl problem bo strasznie drogo a autem jakos nigdy sie nie wybralismy...teraz gdy urodzil sie Nikos jakos dalam sobie spokoj:zawstydzona/y:bo byloby mi troche trudno np isc z nim i wozkiem na spacer, jest agresywny do innych psow a musi sie wybiegac, na spacery zawsze chodzi na smyczy,bo sie nie slucha zwlaszcza jak zobaczy inne stworzenie, puszczamy go jedynie w miejscu gdzie nie ma innych zwierzat...takze byloby mi ciezko teraz tymbardziej ze nie mamy teraz ogrodu:-(pozatym jest alergikiem wiec ciagle wizyty u weta tam juz ma swoja klinike i go znaja:no:a u mamy jest mu dobrze:cool2:ale strasznie tesknie:dry::dry:takze bardzo Wam zazdroszcze dziewczyny:tak:
To ja sie wtrace w rozmowe o jedzonku i mowie: ze moj nikos dorosl juz do jedzenia niektorych warzyw i owocow i z checia je konsumuje, tzn ja tak uwazam a on sie z tym zgadza, choc czasem sie przed kaszka buntuje...i to jest moje zdanie kropka i koniec;-):-D:-D:-D:-D:-D;-)..a co :-D

wilwia a slyszalam od frog ze Ty moja sasiadka jestes :)
 
Ostatnia edycja:
madbebe witaj :-)

Larciu ale nikt nie chce się lub Cię obrażac ;-):-)
Peace and Love.Ot zwykła wymiana spostrzeżeń.
A powiedz mi,Amanda jak dawała Ci znac,że chce nowego jedzonka?
Płakała,nie jadła mleka ?
Bo moje to mleczne dydki były,choc z wprowadzeniem nowego pokarmu nie miałam wogóle problemów,ale to już sama musiałam uznac,że czas bo moje kochały mliko.

No i trzymam kciuki za Waszą podróż.Odezwiesz się z Pl?:confused:

Agusiek
no tak.Opieka weterynaryjna nie jest tutaj najtańsza:no: a jak alergik to tym bardziej.Zresztą już się pewnie przyzwyczaił do Twojej mamci,pewnie go rozpieszcza co? :cool2:
A ty karmisz Nikosia piersią?

Margaritta wieczorkiem odpiszę Ci na PW bo dziś dogadam się z M.
Powiedz tylko proszę,że ten tort robiłaś sama a już składam zamówienie u Ciebie :cool2:
 
Agusiek- ja to juz nie moge sie doczekac kiedy zostaniemy sasiadkami :-) Bedziemy moze uskuteczniac spacerki razem...;-):-) no i kawusie czasem obalimy z frog i wilwia:-)
 
Dzięki za uświadomienie mnie o Aptamilu 2, ja myslałam, że on jest od 4 miesiąca i sie dziwiłam czemu tak wcześnie?
A myślicie ze jak dziecko przybiera mało na wadze to dawac 2, czy jedynkę tylko cześciej?/

Wszystkiego Najlepszego dla Maxa!!!!
 
Agusiek no tak.Opieka weterynaryjna nie jest tutaj najtańsza:no: a jak alergik to tym bardziej.Zresztą już się pewnie przyzwyczaił do Twojej mamci,pewnie go rozpieszcza co? :cool2:
A ty karmisz Nikosia piersią?
No u rodzicow ma frajde i no i przyjacolke Bunie :cool2:mieszanca z nowofunlandem:-)troche wieksza ale mlody daje rade :cool2::-Djedyne zwierze ktore akceptuje:baffled:

Ja Nikosia karmie butelka:-) ale jak juz bylam w Polsce to mi babcie marudzily zeby mu juz zaczac cos innego dawac wiec w Polsce zaczelam mu dodawac do mleka kleik ryzowy ale takie dwie plaske lyzeczki na 120 ml mleka, takze bylo to mleko lekko zageszczone, ale tylko kilka razy tak zrobilam, bo balam sie ze maly przyzwyczai sie do tej mieszanki i mleka nie bedzie chcial, wiec teraz robie mu kaszke w miseczce taka niezbyt gesta i podaje lyzeczka ale tez nie codziennie:zawstydzona/y:a z warzywami i owocami to zaczelam bardzo ostroznie malenkie ilosci, gdy stwerdzilam ze malemu nic nie jest daje mu troszke wiecej ale tez nie za wiele tzn pol ziemniaka i pol marchewki:-)ta mieszanka mu akurat smakuje:-)jablko je codzien (pol malego), soczkow nie chce pic:baffled:
a wlasnie dziewczyny mam pytanie odnosnie warzyw i owocow...czy wy maluchom podajecie zwykle czy organic? bo ja kupuje na razie organic, choc sa drozsze...ale niby mam pewnosc ze sa zdrowe dla malucha:-)

Monia Aptamil 3 jest od 6 miesiaca :) Moj jest caly czas na 1 choc je co 2 godziny w dzien...
 
Ostatnia edycja:
Witam mamunie.
U mnie dzisiaj wypada termin porodu,no ale nic sie nie dzieje.Pojde troszke pospacerowac moze cos sie ruszy:)...

Wilwia - słyszałam, że sprzątanie, odkurzanie itp jest dobrym sposobem na wywołanie porodu... no i "małe co nie co z M" również przyspiesza ;-) więc do dzieła ;-) trzymamy kciuki i czekamy na wieści :-)

Gastone - 100 lat dla Synka :-D
 
reklama
Do góry