reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Andzulina-sprzatanie,odkurzanie...probowalam-nie pomoglo.Dzisiaj bylam na dlugim spacerze-jak na razie nic...a co do pomocy mojego K-to on troszke "boi sie"skorzystac z tej opcjii:-D
hahaha...to mi sie skojarzylo z filmem 'Wpadka'- widzialyscie? Angielska wersja to 'Knocked up'.
Jak tam koles sie bal uprawiac seks z ciezarna dziewczyna, bo sie obawial, ze pierwsze co jego dziecko zobaczy to jego przyrodzenie...:-D
 
reklama
Dzięki za uświadomienie mnie o Aptamilu 2, ja myslałam, że on jest od 4 miesiąca i sie dziwiłam czemu tak wcześnie?
A myślicie ze jak dziecko przybiera mało na wadze to dawac 2, czy jedynkę tylko cześciej?/
Wszystkiego Najlepszego dla Maxa!!!!
Moj Masiek wazyl 2500 jak sie urodzil i pielegniara powiedzialaze on taki glodny bo musi szybciej do prawidlowej wagi dobic.Hmm ja zaczal jesc to z kruszynki paczek ie zrobil.No ale potem zaczely sie juz schody i do dzis roznie u niego bywa z jedzeniem.alke tak mi sie przypomnialo , wlasnie wrocilam z Dunsa i kupowalam mleko i tak sie chwycil mleka ze nie chialoddac kasjerce i krzyczal moooje!!!!:-D:-D:-D Kasjerk az sie splula ze smiechu.:-D:-D:-D

hahaha...to mi sie skojarzylo z filmem 'Wpadka'- widzialyscie? Angielska wersja to 'Knocked up'.
Jak tam koles sie bal uprawiac seks z ciezarna dziewczyna, bo sie obawial, ze pierwsze co jego dziecko zobaczy to jego przyrodzenie...:-D
:-D:-D:-D
Eee dziewczynki nie dajmy się zwariowac.Ja już tylko czytam takie newsy z wielką obojętnością.Musiałybyśmy się cofnąc o 100 lat by żywic się zdrowo :baffled:

:

Ja tez tak zawsze mowie.:tak:
 
anineczka -masz racje ja kupiłam w Lidlu rzodkiewki organic i przeszło pół paczki do wrzucenia :-)jak sobie same wyhodujemy w ogródku warzywa to wtedy będziemy mieć organic:-) to dziśejsze zdjęcie Julii
 

Załączniki

  • 20090805261.jpg
    20090805261.jpg
    30 KB · Wyświetleń: 35
Ja juz zwarta i gotowa na wyjazd, jutro o 11 ruszamy!

anineczka :-)

misia spoko, ale czasem takie dyskusje tez sa potrzebne.A udowadnia to tylko temu, ze kazdy ma swoje racje i ile osob na swiecie, tyle roznych opini.

Jak wiedzialam,ze Amanda jest gotowa na jedzonko?Gdy skonczyla 5 miesiecy, wyraznie nie najadala sie mlekiem. Robilam jej ciut wieksze porcje,ale zawsze byl placz po butelce,bo malo malo. A jadla dokladnie tyle ile miala w "przepisie" na opakowaniu. Byla przez pewien czas taka nieswoja, z kocimi oczami patrzyla na wszelakie jedzenia na stole. Kiedys mialam na talerzu ziemniaki pure, na kolanach Amande,a ona ciach reke w ziemniaki i do buzi, po czym uslyszalam "mmmm". Dodam,ze corcia byla wtedy juz prawie samodzielnie siedzaca, bo to tez wazne. Wiec zaczelam podawac jej codzien kaszke plus pol butelki mleka. Wtedy uslyszalam....cisze. Wiec juz wiedzialam, ze potrzebuje bardziej konkretnego jedzonka. Jadla ziemniaczki i marcheweczke na obiadek a na sniadanko kaszke. Zawsze z polowa butelki. I tak zaczelo sie krecic kolko. Naprawde, kazda mama pozna TEN wlasciwy czas. Moja miala prawie pol roczku.Ok uciekam, napisze z PL pozdrowka!
 
Larcia milej podrozy :blink: oby Ci sie corcia ze smyczki nie urwala ihiih :-D:-D:-D;-)
Witam nowa kolezanke Madbabe :tak:
Gastone 100 lat dla Maxiorka :):* daj mu buziaka jutro od forumowej ciotki bo teraz to juz ewnie spi ;-)
 
Witam ciotki i uciekam sie pakowac dalej....
Agusiek zaciekawilas mnie ta niezdowoscia sloiczkow, bo ja karmilam wlasnie sloiczkami
poszperalam troche i nie znalazlam zadnego artykulu (ktore jak Anineczka wsponiala powinnymsmy raczej traktowac s przymrozniem oka) a znalazlam mnostwo opinni mam , ktore twierda ze sloiczki sa niezdrowe.Zastanawiam sie na jakiej podstawie, bo od wielu lat sloiczki sa na rynku i jednak wiekszosc matek wlasnie z nich korzysta.Nie kierowalabym sie zaslyszanymi informacjami typu "sloiczki sa nie zdrowe" Wlasciwe ciagle slyszymy ze cos jest nie zdrowe.No ja ostatnio slyszlama np od kolezanki, ktora byla u polskiego pediatry ze pampersy sa bardzo nie zdrowe, bo sa mooczone w jakis plynach, hmm ciekawe jakich? Pamietam tez jak na rynek wyszlo kakao Cola cao, swietnie sie sprzedawalo,wszystkie dzieci chcialy pic kakao no i co? Za jakis czas antyreklama ze cola cao powoduje raka.Dziwne ze przez tyle lat wciaz jest na rynku, bo jesli faktycznie zwierala by niepezpieczne substancje to wycofano by produkcje.
 
Ostatnia edycja:
Emili- Julcia sliczna!! Taka rozowiutka ksiezniczka! Moj A to juz planuje jak to nastepne bobo MUSI byc dziewczynka....:baffled::-D

Larcia- milego pobytu w Polandii:-)

Ja jestem happy na maxa! Od 2 dni stosuje jedna rutyne z malym i on mi ladnie spi w dzien! Odkrylam mianowicie, ze jak go porzadnie nakarmie, odbije i poloze ale na brzuszku to zasypia bardzo szybko. Wczoraj spal mi 3h, potem 2.5 i 1.5h takze pol dnia mialam wolne:-) Ot co...uwielbia lezec na brzuszku:-)
Wczoraj tez musielismy juz wyjac wklad do wozka bo sie Alexik juz nie miesci...i teraz ma duzo miejsca. :-) Grubasek jeden...
 
reklama
misia-to super, masz teraz więcej czasu dla siebie, a spanie na brzuszku jest zdrowe dla dzidzi, tylko nie kładż go na podusi, tylko na samym materacyku, a podusie podłuż pod materacyk. Wtedy maluszek będzie miał minimalny spad i w razie gdyby np. mu się ulało podczas snu nie zaksztusi się niczym. Mój Maurycek tak właśnie spał, uwielbiał na brzusiu, a reszta preferowała tylko boczek;-), pozdrawiam :-):-)
 
Do góry