reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Oooo pierwszy raz slysze ze powyej trzech lat juz sie placi za wozek.Co rusz to nowe nowinki.
Ja widzialam nie raz dziewnyczny z gondolami i nie bylo problemu.Moze i dodatkow sie placi za to ale napewno wozek zostawisz przed samolotem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oooo pierwszy raz slysze ze powyej trzech lat juz sie placi za wozek.Co rusz to nowe nowinki.
nie wiem gastone czy tak jest w przepisach, ale mojej Majki chrzestny jechał do polski z dzieckiem właśnie trzy letnim i przy odprawie musiał dopłacić za wózek, bo pani powiedziała ze ma trzy lata, być moze ona sobie tak wymyśliła , ale tak było.
 
Myślę,że barmanko ta ironia nie jest potrzebna.:sorry::tak:;-)
Na mnie to,że nigeryjka nie zrobiło najmniejszego wrażenia,tak samo jak był by to polak.
Ot chciałyśmy wiedzieć kto to :sorry:

anineczka sorrki ale barmanka tez ma prawo wyrazic swoje zdanie,moze miala inne doswiadczenia z nigeryjkami niz Ty. Moze myslec inaczej niz Ty, prawda? :-) Nikogo nie chciala obrazic i tego nie zrobila. Ja, nie wiem czemu,ale tez nie chcialabym sie stuknac z nigeryjka.Nie umiem nawet wytlumaczyc czemu nie.

Fakt faktem,ze pogoda do *****, Amanda mi sie przebudzila z drzemania,bo jak walnelo w niebo,to az ja podskoczylam :-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki czy możecie mi doradzić, jaki rozmiar ubranek mam spakowac do torby do szpitala? Z doświadczenia na pewno wiecie, które sie przydaja bardziej.
Newborn? czy lepiej 0-3 months?
Pierwsze wydaja sie byc malutkie, te drugie natomiast troche przyduze na noworodka?

Z góry dziękuje za odpowiedź!
Pozdrawiam.
 
sorki tak mi się wyrwało :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bo przypomniała mi się sytuacją z moją koleżanką.... i jakoś tak "wspomnienia" odżyły :eek: :eek:

Noo wlasnie moja kolezanka miala tez przejscia niesamowite, sady te sprawy, dzwonienie do domu koszmar :wściekła/y: i jak maz zadwonil ze to sie zdazylo nie chcial wzywac policji a ja mu mowie wezwij.I dzieki bogu ufff.A mnie tez obojentnie jakiej nacji ktos jest i moze byc nawet zielony byle zachowywac sie jak czlowiek.Jak mozna tak klamac!!!I po co???
 
reklama
(...) To, co tu moglam dostac, juz dostalam-pozbylam sie tego naszego polskiego pesymizmu i za to jestem Irlandii wdzieczna ale wiem, ze nie da sie tu nic wiecej...No i zycie ucieka...bez lata, bez zimy, przyjaziol, rodziny. (..)
Malgo - coś w tym jest.. :sorry: Trzymam kciuki by Wam się powiodło w PL.

Gastone - naprawdę przegięła klientka :wściekła/y: mam nadzieje, że mąż nie straci zniżki ubezpieczeniowej.. Policja była, wszystko spisała, więc powinno być OK. Tylko szkoda tych nerwów.. :no:
Ela@ - a miałaś wizyty położnej? Bo mnie co tydzień odwiedzała w domu położna, więc pewnie dlatego do GP nie było potrzeby iść.. Widzę, że co miasto to inne obyczaje..;-)
Ile właściwie ma Twój synuś bo suwaczek masz niezły... :-D
MartaF - też składam dokumentację do FIS-u.. Ale nie wiem czy nie trzeba mieć dłuższego tutaj pobytu w IRL. bo wymagają Tax Credit, który dostaje się chyba po przepracowaniu roku czy jakoś tak..a mój mąż pracuje od listopada zeszłego roku, więc wyślę tylko P60 i 2 ostatnie pay slipy.. Ciekawe czy przejdzie :crazy: jak myślicie?
A dostałam dziś z CHB, że przyznano zasiłek ale też tak macie, że liczą od następnego miesiąca niż dzidzia jest urodzona :eek:
Misia - może Alex jeszcze przeżywa najazd rodzinki? Bidulka maleńka...:-(
Ale rozbawiłaś mnie tym postem jak to tatuś wie lepiej..też to znam niestety :sorry:
Ela@ - naprawdę niezłe masz akcje przy odciąganiu pokarmu z tatuśkiem :-D
Eh Ci tatuśkowie...:baffled:
Asienka_r - ja początkowo używałam Persil a teraz..hmm..nawet nie pamiętam nazwy...w promocji był to wzięłam :-D słabo się pieni ale ślicznie pachnie..
Jsz25 - oj..moja mama to się nabiegała za rzeczami dla Patryczka.. więc oczywiście kaftaniki mam z PL..ale powiem Ci że baaardzo żadko ich używam bo mam wrażenie, że są niewygodne dla dzidzi..bo się podwijają (chyba) jak się dziecko podnosi itp..lepsze są body :-) one są tak rozciągliwe, że spokojnie dasz radę przez głowę założyć :tak:
Asienka_r - właśnie już dawno czytałam o tych wózkach składanych jednym ruchem..i tu na forum już kogoś o to pytałam i ten ktoś (sorki ale nie pamiętam kto..:sorry:) już leciał niedawno z gondolą i nie byłoproblemów w ryanair...więc póki co chyba nie ma się co martwić ale z nimi to nigdy nic nie wiadomo..:baffled:
Kemaya - ja wzięłam najmniejsze jakie miałam a dzidziulek i tak niektóre miał za duże :-D ale urodził się z wagą 3,330.. Teraz waży 4kg i już niektóre ciuszki ma za małe..Więc jak Twój się urodzi z wagą 4kg to Twój skarb może się nie zmieścić w te najmniejsze..więc może weź różnej wielkości i już:-)
 
Do góry