reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

anineczka, dzieki za informacje.

ja jak zwykle praca, praca, praca... mam dosc pomalu. jak mi sie marzy wyspac i odpoczac!!
 
reklama
dzięki anineczka za wiadomości,ale my i tak narazie stoimy w miejscu,cóż jestem tu dopiero od sierpnia a mój Marcin rok minął w pazdzierniku,takze i tak nic z tego,ale marzy nam się własna chatka....kiedyś napewno :laugh:
pozdrawiam pa


hej adusiu,dziś jak nie zapomne zadzwonie po 6,bo wiesz czemu po 6 :D pa
 
witam
czytam was an bieząco ale czasu na opdisanie juz brakuje
mały mi gorączkował przez kilka dni
podaje mu od wczoraj leki wiec moze choróbsko sie nie rozwinie bo po wczorajszym kaszlu nei ma sladu

nie wiem co to ale podejrzewam ze mógł złapać cos jak bylismy we wtorek w przychodni
a tak w ogóle chyba nie pisałam
dałam sobie swietnie rade z lekarzem
pierwszy raz wyszłam bez asysty
zawsze był ktoś ze mną i nie musiałam otwierac gęby
no nic wazne ze sobie poradziłam
teraz mam przyjsc we wtorek najblizszy
ojoj pewnie bedzie wywiad na co dziecko chorowało itede
trzeba sprawdzic wszystkie te choróbska w słowniku
od razu poprosze o morfologie dla mnie i małego bo to juz zaraz minie trzy miesiące od ostatnich wyników

pytanko: czy tutejsze szczepienia różnią sie od szczepien polskich
tzn ich ilosc
chyba nie bedzie trzeba czegos uzupełniac?

anineczka i jak kredycik?
moze jednak przyjdzie pozytywna odpowiedz :)

wczoraj znowu był hydraulik
tym razem pokazałam mu palcem gdzie przecieka i był bardzo zdziwiony ze mam racje
uszczelnił i jest ok

anineczka pisze:
Dobrze ze nasz landlord ma firme budowlana i nie ma problemu z takimi rzeczami.
anineczka a my mamy od tego managera budynku
wiec jak sie cos zepsuje dzwonie i przysyła fachowca
to jest wliczone w opłate wiec dlaczego ja mam cokolwiek robic
np ostatnia wieksza naprawa to mechanizm prysznicowy sprowadzany z Portugalii
i dlaczego ja miałabym za to płacić

pozdrowionka kobietki
 
hej a co tu taka cisza?
dziewczyny czy u was tez dzisiaj tak gorąco
ja nei wyrabiam
słonce swieci jak szalone i mam wrazenei ze jest ze 20 stopni
rozpływam sie

dzisiaj odstresowuje sie po południu w Mothercare
moze znajde małemu jakąś kurteczke na wiosne bo te zimowe to juz za ciepłe na teraz
 
niektorym to dobrze.. w polsce zima :mad: ja chce do domu!!

do tego roboty mnostwo, sesja sie zaczela, urwanie glowy. jak ja marze o wakacjach, takich psychicznych przede wszystkim!
 
filpi, dobrze macie z tymi obiadkami :)

bedzie ktos w dublinie? jakis znajomych macie? no to info:

polish artists in Eire exhibition is opening tomorrow. Monday, 30th Jan, at 6.30p.m. at Bank of Ireland Arts Centre
 
Witam mamusie ;)
Jak sie czujecie?
Ale dzisiaj mrozno bylo rano u nas.
Normalnie szron na trawce.
Wczoraj skonczyl nam sie olej, niedziela i nikt nie odbieral telefonu z Corrib Oil.
zastanawialsimy sie co zrobic,niby mamy farelke-w razie co-ale nie chcielismy grzac cala noc, wiec wymyslelismy,ze chlopaki pojda obok do domku i spuszcza troche ze zbiornika (wczesniej mieszkali tam nasi znajomi,ktorzy zatankowali tam olej,a po paru dniach wprowadzili sie do nas-tak wiec prawnie to byl ich olej) ;D
Oczuwiscie powiadomilismy wlasciciela tamtego domku.
Kombinowali, kombinowali jak spuscic ta cenna rope i wymyslili!
Wloza rurke do baniaka i zassa ja tak zeby poszlo.
Jeden mial za slaby ciag w plucach ;D
Drugi zassal i ...sie porzygal ;D
Trzci zassal..i udalo sie ;D ;D ;D
I tym sposobem mielismy ciepelko w domku
A dzis przyjechal pan i wlal oil :laugh:
Ale sie czasem trza nakombinowac.... a capili jak Petrochemia Plock ;D
 
czesc dzieweczki
ja wprawdzie z polski pisze, ale nie bez powodu
otoz od pewnego czasu rozwazamy z moim mezem mozliwosc wyjazdu do irlandii. pawel jest profesjonalnym barmanem, ma miedzynarodowe papiery, jest alkoholoznawca i jest swietny w swoim fachu. tylko ze u nas w lodzi raptem dwa hotele, z czego jeden nawet porzadnego baru nie ma, a w knajpach szukaja raczej "nalewaczy piwa" za 4 zl za godzine. ja zas koncze polonistyke. wiec perspektyw niestety brak.jezyk znamy oboje dosc dobrze, ja jestem nawet pol-angielka, ale na ojca, ktory nota bene mieszka w londynie, raczej nie ma co liczyc.
no wiec... moze do irlandii??? mam ciezki orzech do zgryzienia, bo martwie sie, co zrobimy z tytusem (jakos nie widze siebie w roli matki siedzacej cale zycie w domu) i cz nam sie aby na pewno uda...
napiszcie mi cos...
jak jest ze zlobkami? z wynajmem mieszkania? z kosztami utzrymania? bardzo mi zalezy na rzeczowych informacjach, bo trudna decyzja przed nami.
pozdrawiam serdecznie wszystkie "wyspiarki"
marianka
 
reklama
wrrrr... stukalam posta, stukalam, i mi zezarlo!! napisze cos jutro, bo rano wczesnie do pracki, a ledwo na oczy juz patrze. choc dostrzegam, ze mamy cosik przycichly...

to w dwoch slowach, streszczenie zrobie..

marianeczka, ja pomoge niewiele, bo my na innych zasadach nieco. mieszkanko prawie za darmo, bo u mamy przyjaciela (cale pietro domu, 2 pokoje, qchnia, lazienka, wc - 120E), a co do reszty pytan wlasnie mi diabli wzieli pracowicie wystukana odpowiedz, wiec postaram sie jutro napisac raz jeszcze. poki co moze tu cos znajdziesz ciekawego..? zanim sie mamy ujawnia :)

http://www.polskidublin.com/

w kazdym razie polskie przedszkole czy opiekunke znajdziesz bez problemu. a utrzymacie sie z jednej pensji tez bez wiekszych klopotow jak sadze.

wybacz, ze tak zdawkowo, poprawie sie :)

co do wystawy przeniesiona na jutro, w zwiazku z tragedia w katowicach, przepraszam, zapomnialam napisac. o 6.30., reszta bez zmian. to w razie gdyby ktos byl chetny.
 
Do góry