reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
uwaga uwaga, najnowsze info :-D
Misia dalej spaceruje, skurcze stały się nieregularne ale za to silniejsze, raz ma co 7 minut a raz co 18 i jest śpiąca...
 
Dzieki dziewczyny ..na pewno dam cycusia :-):-):-)
Tylko obawialam sie tego ,ze moga mi nie pozwolic ze wzgledu na bezpieczenstwo :confused:
ale jak mowicie ze wy karmilyscie to spoko :-D

Misia powodzenia ....zycze szybkiego porodu :happy2::happy2::happy2:
 
biedna misia będzie pewnie jeszcze sie męczyła, kurcze nie mogą jej dac czegos na przyspieszenie, OBY SZYBKO POSZŁO:tak:
 
Dzieki dziewczyny ..na pewno dam cycusia :-):-):-)
Tylko obawialam sie tego ,ze moga mi nie pozwolic ze wzgledu na bezpieczenstwo :confused:
ale jak mowicie ze wy karmilyscie to spoko :-D

Misia powodzenia ....zycze szybkiego porodu :happy2::happy2::happy2:

Bez obaw, nikt ci nic nie powie:-) Ja karmie przy starcie za kazdym razem jak lece i wiele matek tak robi:tak::tak::tak: Jeszcze nie widzialam zeby sie o to czepiali:blink: Wiec nie masz sie co martwic:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Misia - powodzenia:-)
byłam dzisiaj w szpitalu na drugiej wizycie - tragedia :-( spędziłam 2 godziny czekając na spotkanie z lekarzem. mój M kazał mi iśc się przypomnieć, bo wszystkie kobietki, które przyszły długo po mnie, dawno już poszły do domu a ja wciąż na tym korytarzu:wściekła/y: w końcu przyszła jakaś stażystka chinka i wzieła mnie do gabinetu - wizyta trwała 2 minuty - ciągle mnie pytała czy jestem happy, że Mały się rusza... a ten akcent... :no: ciężko było mi ją zrozumieć ehhhh. następna wizyta za 4 tyg. mam nadzieję, że pójdzie szybciej. teraz to nawet krwi mi nie pobierali, tylko ciśnienie zmierzyli. taka pro-forma:-( a tyle czekania.
 
reklama
Misia Trzymaj sie dzielnie!!!!

Ja dzisiaj bylam na wizycie w Polmedzie.No i wyszlo,ze maly jest wiekszy o 12 dni od wytyczonej daty,ulozony juz do porodu i wazy juz ok 2350g.I do tego mozna bylo zauwazyc wloski na malutkiej glowce:-)Byla to ostatnia wizyta u dr.Anety,teraz musze przeniesc sie do dr.Moniki-ale slyszalam o niej dobre opinie,wiec mysle,ze wszystko bedzie oki.
Witam nowe mamusie.Pozdrowionka
 
Do góry