reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczynki :-)
Najnowsze inofo o Misi, jest na porodwce, ma regularne skurcze, ale rozwarcie na jeden palec, wiec spaceruje po korytarzu, juz jej nie wypuszcza
Ja obstawiam, ze dzis urodzi :tak:
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Najnowsze inofo o Misi, jest na porodwce, ma regularne skurcze, ale rozwarcie na jeden palec, wiec spaceruje po korytarzu, juz jej nie wypuszcza
Ja obstawiam, ze dzis urodzi :tak:
Aaaaale super :-D:-D:-D
No dziś,ma czas do północy by się wyrobic :sorry2:;-)
Ale tak naprawdę,życzę jej szybciutkiego porodu.
Moniadan jak będziesz miała z nią kontakt to powiedz jej,że my tu jak na szpilkach siedzimy i trzymamy kciuki za nią i Alexa :-);-)
 
hej :-)
powiedzcie mi czy lecac samolotem ..podczas startu i ladowania bede mogla karmic mala piersia ....
Kurcze lece 7 lipca ...z dwojeczka ....sama :-p;-)
mozna karmic bo dzidzie masz na kolanach:-)

ja tez pierwszy raz leciałam z dwójką sama, córka 1,5 a synek 3 miał, naszczęście przespali całą podróż:-), ale z następnymi lotami juz nie było tak kolorowo.:baffled:

babki sie wkurzały ze dzieci marudzą i biegają no ale co miałam ich związac na 3 godziny:confused:
 
Jasne jak bede cos wiedziec to napisze zaraz
Dziewczyny a gdzie kupujecie wklady do filtrow? ja mam ten zwykly Brita Aluna, moze wiecie gdzie najbardziej sie oplaca?

Moja Emcia taka spokojna sie zrobila ostanio, wczoraj caly dzien mi spala, pojechalismy do kolezanki, pozniej do Tesco do pilek, Eryk z kolega sie wybiegal (az nie chcial wychodzic) a Emcia spala w foteliku caly czas, taka kochana,
jeszcze czasami boli ja brzuszek ale jest juz zdecydowanie lepiej i w nocy tez spi ladnie tzn budzi sie co 3-4h na mleczko i zasypia odrazu
 
misia-trzymaj się:tak: cholera wszystkie dookoła rodzą a moja nie chce wyjść tylko się napina chyba zacznę pić wywar z natki pietruszki to niby na skurcze dzieła ;-)Jak macie jakieś sprawdzone sposoby to piszcie :angry:
 
moniadan filtry wlasciwie sa wszedzie, ja ostatnio w Tesco kupilam taki duzy zestaw, wychodzi taniej i bedzie na pol roku. w ogole swietana sprawa.
:-)no to trzymamy kciuki za misie
 
hej :-)
powiedzcie mi czy lecac samolotem ..podczas startu i ladowania bede mogla karmic mala piersia ....
Wrecz wskazane by bylo.... Dziecko wtedy przelyka i nie powinno miec problemu z cisnieniem. Jak lecialam pierwszy raz to Nico mial 3,5 miesiaca. Karmilam i przy starcie i przy ladowaniu.

Kurcze a duzo sie nie pomylilam co do Misi....typowalam ze juz w nocy pojedzie :tak:
 
reklama
haha a ja pisalam tydzien temu,ze w tym tyg pewnie urodzi!I dobrze dobrze,kolej przyszla i na nia!Trzymam kciuki i zycze szybkiego porodu!
A ja ostatnio zastanawiam sie nad 2 dzieckiem,ale chyba sobie jeszcze na to nie pozwole.Moze za rok...
 
Do góry