reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam wieczorkiem!

Didi jak tam u ciebie? cos sie wyjaśniło z paszportem?

Misia i jak tam, większość kobietek laa do kibelka na kilka godzin przed porodem, wiec uważaj ;-)
Wczoraj tyle pisałyście o domach i myszach, że śniło mi się że mamy w domu myszy i szczury :rofl2: jak dobrze ze to tylko sen

ja dzis kupiłam filt Brita do wody i kurde super jest, wcześniej gotowałam Emmie mineralną i ciągle był w niej jakiś osad, normalnie ta mineralna to chyba gorsza niż kranówa :crazy:
Ja od poczatku filtrowalam wode mineralne i dopiero gotowalam, i tak mi juz zostalo.Jakos niemoge sie odzwyczaic :dry:
Witam serdecznie :) Chciałam gorąco pozdrowić wszystkie przyszłe i doszłe mamy w Irlandii. Ja jestem w 19 tygodniu ciąży blźniaczej. Mieszkam w Waterford na samym południu Irlandii. :))
Witaj nowa foremko.Ja taj jak Misia powim ze milo bedzie obserwowac jak rozwija sie twoja ciaza, bo blizniaczej jeszcze tu nie mamy.Czuj sie jak u siebie w domu :-D
Dziękuję serdecznie za bardzo miłe i ciepłe przyjęcie. Ja również mam nadzieję, że się tutaj zadomowię. Wczoraj właśnie wróciłam ze szpitala z powodu ogromnych bóli migrenowych, na które oczywiście w ciąży nie ma skutecznego leku. Bóle były tak silne, że wymiotowałam i mdlałam na przemian, na szczęście już się wszystko dobrze się skończyło i mam nadzieję, że juz nie powróci. :)
Ja i moj maz jestesmy migrenowcami.Mojego meza dopadla wczoraj migrena a mnie dopada zawsze dzien pozniej widc pewnie dzis czeka mnie mily dzien :baffled: A byly wczoraj ogromne skoki cisnienia i moze dlatego cie tak dopadlo.
No wlasnie wczoraj moje dziecko mi dalo popalic za wszystkie czasy,az sie za niego wstydzilam.Moje dziecko to grzeczny i bardzo ruchliwy synek, ale raczej posluszny.A wczoraj koszmar.Jak by mi ktos dzieci zamienil.Bil kolege po glowie wszystkim czym popadnie (ngdy tygo nie robil) krzyczal, plakal, slimaczyl sie. i wogole duzo wiecej :baffled: mam nadzieje ze to byla wina wlasnie pogody i obcy nie podmienili mi dzieciaka :szok:

Ajajaj ciesze sie ze Misia juz poszla sie rozpakowac, ale fajowo :cool2:
 
No witajcie dziewczyny
Faktycznie pogoda straszna, leje, w nocy zaczęło i teraz w ogóle nie przestaje:-(, nie lubię deszczu, bo zaraz głowa mnie boli.
Witam też nowe mamusie:-), misia trzymaj się tam:-):-):-)
 
HEJ kobity -witamy nową mamusie na naszym forum :tak:misia-a co mówiłam że się rozpakujesz pierwsza mnie nic nie bierze jutro mam wizytę w szpitalu:-Dteraz mam zajęcie synem bo nie daje rady się oporządzić jedna ręką przywita siostrę:szok: z gipsem. U nas piękna pogoda lało całą noc ale teraz super
 
hej :-)
powiedzcie mi czy lecac samolotem ..podczas startu i ladowania bede mogla karmic mala piersia ....
Kurcze lece 7 lipca ...z dwojeczka ....sama :-p;-)
 
misia się coś nie odzywa..... ciekawe czy to już dziś:-)

u mnie w nocy lało ale teraz jest dobrze... :-D słoneczko znów wyszło....
i całe szczęście....:-p


lajfik jeśli będziesz karmiła piersią podczas startu i lądowania to dziecko nie będzie płakać bo nie będą się małej uszka zatykały i tak bardzo tego nie odczuje...
to jest bardzo dobry sposób...
możesz sama sprawdzić że jak w tym momencie pijesz wodę to nie zatykają Ci się uszy brzy wzroście i spadku ciśnienia....:tak:
 
Misia trzymaj sie i pisz co i jak:)

Ja używam filtr Brita i jestem b. zadowolona widac róznice po czajniku wogóle osadu nie ma a ile kiedys tego bylo w herbacie itp nawet nie chce myslec.

No ja wstałam zob słonko puscilam dwa prania wywiesilam a teraz mi sie chmurzy cholerka:)

Wczoraj pojechalismy do Limerick robic sesje zdjeciowe z innymi znajomymi i sie udaly wiec jak bede miala gotowe to załacze:)

pozdro
 
reklama
Do góry