reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam nowe mamuśki:)

Misia ja w ciazy non stop do kibla latałam.. powiedz na jakich warunkach dostałas kredyt na ile lat?ja sie nawet nie orientuje jak to tu wyglada.

Anieczka jakos tak sie przywyczaiłam tak cie nazywac ale widze ze nic przeciwko nie masz hihihi fajne te chaty ale trzeba szukac az sie bedzie w pełni zadowolonym:)

andziula no niestety czasem sie zdarzy taka sytuacja ale oby najmniej bo narodziny dziecka jednak powinny byc wspaniałym momentem przynajmniej dla mnie były.
pozdro
 
reklama
Misia mnie na kibelek przypililo na kilka godzin przed porodem....niby tak jest ze jelita sie same oczyszczaja przed cala akcja wiec powodzenia:tak:

Gastone ogladalam tez ten domek na dafcie....idealy dla duzej rodziny:-) ale troche drogi porownujac terazniejsze ceny domow, no ale to pewnie przez ten plac zabaw dla dzieci tak sobie licza...ale naprawde warty uwagi:tak:
 
Kamcia- wzielismy kredyt konsolidacyjny na 5 lat w wysokosci 15 tys euro. Oprocentowanie to 9,1%. To byla najbardziej oplacalna opcja. Gdybysmy chcieli na 7 lat to oprocentowanie bylo juz 11 z kawalkiem...:eek:

No a teraz to ja juz sobie ide bo nie wyrobie ze skretu kiszek, jelit i wogole...zwijam sie tu z bolu strasznie. Ale to nie skurcze porodowe tylko wlasnie te jelitowe...mam nadzieje, ze jeszcze troche pociagne! Pa dziewczynki! Mam nadzieje, ze sie tu jutro spotkamy..;-):shocked2:
 
Hej dziewczyny ale mialam lekture...no ale nadrobilam wiec teraz postaram sie byc na biezaco.

Misia ja znam fryzjerke Joasie. Jest naprawde mila i ja jestem z niej zadowolona, zreszta jesli dobrze pamietam podawalam jej nr tel Martusce. Asia teraz ma jakies fajne oferty wiec polecam.
Zreszta moze ja kojarzycie byla chwilke u nas na forum-stacila dzidzie(to ja tak trzymali z krwotokiem na pogotowiu tyle godz i nie ratowali ciazy a potem chcieli potwierdzac jej ciaze):cool::confused2:

Widze te temat zmiany lokum szeroki wiec sie dolacze do niego. My tez szukamy sobie czegos tanszego no i zdecydowanie chcemy opuscic nasza dzielnice bo tu koniec swiata niby w miescie a tak jakby poza nim. No i chcemy cosik na gaz bo z olejem to masakra. Strasznie drogo. A przy dziecku nie mam zamiaru oszczedzac by potem wydawac na lekarzy.

Sikorka i Jola witam was wsrod nas na forum i mam nadzieje ze sie tu zadomowicie. Ja czesto bywam w Killarnej wiec i do Tralee czesto zagladam pozwiedzac sklepy.

Oki uciekam spac bo padam na twarz mojemu Wiktorowi idzie 5 zebow na raz a do tego R polecial na kilka dni do PL wiec wszystko na mojej glowie a synek choc kochany dzis wyjatkowo mial zly dzien.
Dobrej nocki wszystkim zycze no i Misia jakby co trzymam kciuki ;-):-)
 
Ciao dziewczynki!

Chyba bede leciec do szpitala. Od 5 rano mecza mnie skurcze. Kurde ale ja taka ulomna jestem...i nie wiem czy to te czy nie bo nie sa az tak okrutnie bolesne ale w miare regularne. Teraz wystepuja co jakies 8,7 a czasem nawet 5 minut ale nie zwalaja mnie z nog. To takie jakby bolesna odmiana braxton-hicksa. Jesli sie bedzie tak utrzymywac no to chyba pojade to sprawdzic bo nie wiem co mam robic innego!
 
Dziękuję serdecznie za bardzo miłe i ciepłe przyjęcie. Ja również mam nadzieję, że się tutaj zadomowię. Wczoraj właśnie wróciłam ze szpitala z powodu ogromnych bóli migrenowych, na które oczywiście w ciąży nie ma skutecznego leku. Bóle były tak silne, że wymiotowałam i mdlałam na przemian, na szczęście już się wszystko dobrze się skończyło i mam nadzieję, że juz nie powróci. :)
Moku ja również mam nieodparte wrażenie, że się znamy, hehe. Miło mi, że mogłam cię tu spotkać. :)
Misiu83_83 trzymaj się kochana. W prawdzie nie mam jeszcze doświadczenia w rodzeniu, ale trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Pozdrowionka :)
 
Misia lepiej wybierz się do tego szpitala... coś mi się zdaje, że Ci z Beatką wykrakałyśmy ;-):tak:. Trzymam kciuki!:-) Za oknem beznadziejnie, w nocy Kubuś budził się z płaczem sto razy :no:. Podobno w tym wieku dziecko ma koszmary... ale sama nie wiem....
 
reklama
Do góry