reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Gastone domek,który pokazałaś super.Pełen wypasik a ten plac zabaw rewelacyjny :tak: Chyba z 4 dzieci tam mieszkało.No i podoba mi się to,że w pokojach sporo półeczek,szafeczek :tak: A ile kosztuje jeśli to nie tajemnica?
A ten który oglądałaś to chyba faktycznie "z późnego Gierka" :eek::confused2:
No dom nie powiem.Ale oczywiscie zobaczymy bo trzeba brac od uwage czy dom nie jest na sprzedaz, bo jak tak to ja nie mam zamiaru goscic obcych na ogladanie a po drugie wyprowadzc sie co pol roku, tym bardziej ze ja mam co wyprowadzac bo wszystkie meble mam swoje:eek: No ale nie powiem, ze dom szalenie atrakcyjny, kuchnia tez mi sie podoba bo ma mnostwo szafek, asprzetu , garow i talerzy tez mam sporo...
Taaaa.nie spojrzałam :eek::-D
Nie wiem coś się dzieje z tą moją przeglądarką,jak wciskam teraz na linka to mi wyskakuje daft :eek::eek: a to inny portal :crazy:

Mi za pierwszym razem tez tak wyszlo, musisz wejsc na zdjecia i wtedy skopiowac linka do zdjecia i bedzie cacy.
 
Dziewczyny...ze tak zapytam..na ile czasu przed porodem zaczelyscie biegac do klopa??;-) Bo zaczynam lekko panikowac...

hmmm mnie to ciezko niestety powiedziec bo jalatalam po kilkanascie razy przez cala ciaze.Maz sie smial ze powinnam spac na klopie.Ja ci nie pomoge, ale kochana nie panikuj bedziesz miala najwyzej Alexika wkrotce przy sobie, a fryzjer za pare dni :-D I tak bedziesz tak rozczochrana ze synus nie zauwazy :-D:-D:-D
 
Witam ponownie

Poprzednie powitanie nie przynioslo skutku wiec moze teraz? To dopiero poczatek mojej ciazy, w dodatku pierwszej wiec moze znajde tu wsparcie. A jesli ktos rodzil w szpitalu w Tralee i moglby mi w skrocie opisac jak to wyglada bylabym wdzieczna. Pozdrawiam
 
Witam ponownie

Poprzednie powitanie nie przynioslo skutku wiec moze teraz? To dopiero poczatek mojej ciazy, w dodatku pierwszej wiec moze znajde tu wsparcie. A jesli ktos rodzil w szpitalu w Tralee i moglby mi w skrocie opisac jak to wyglada bylabym wdzieczna. Pozdrawiam
Witaj :-)
Pytanie nie odniosło skutku bo może w tej chwili nie ma mam z Tralee;-)
Wsparcie znajdziesz napewno :cool2:;-)
 
Z tego co mi wiadomo Jolu to chyba zadna ze stalych bywalczyn nie pochodzi z tamtych rejonow..chyba, ze sie ujawni jakas nowa Mamuska, ktora do tej pory tylko obserwowala nasze forum:-) czego bardzo Ci zycze. A powiedz macie tam w Tralee jakis polskich lekarzy?
 
reklama
Z tego co mi wiadomo Jolu to chyba zadna ze stalych bywalczyn nie pochodzi z tamtych rejonow..chyba, ze sie ujawni jakas nowa Mamuska, ktora do tej pory tylko obserwowala nasze forum:-) czego bardzo Ci zycze. A powiedz macie tam w Tralee jakis polskich lekarzy?

No niestety nie mamy. Ale coz zobaczymy, trzeba bedzie jakos sobie poradzic:) A moze wiecie cos na temat usg genetycznego? Czy jest takowe badanie robione tutaj bo moj gp mi nic nie wspomnial o tym?:no:
 
Do góry