reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

NAJA no mala przewaga w Galway sie robi wiec jak wrocisz z Polski(kiedy to bedzie?) tzrba sie spotkac bo podroze ksztaltuja :)

FLIPI tak duzo odpoczywasz ze zapomnialas o nas:))?
jak samopoczucie i domowe sprawy?

bylam dzis w szpitalu i doktor powiedziala ze w kazdej chwili maly moze wyjsc
wstepnie poprosilam o termin wywolania na 7 mojego chlopaka urodziny ale doktor powiedziala ze bedzie wczesniej:)
juz sie nie moge doczekac
 
reklama
kamcia, poki co ja w domu, czyli w irlandii ;) jeszcze nie wiem, kiedy do pl lece, a ty juz mowisz o powrocie ;D a powaznie to pojecia nie mam, bom poumawiana, mam mnostwo tam dco zalatwienia i do zrobienia. wlasciwie to powinnam w druga strone jechac, na ukraine, ale przy malym nie wiem, jak to zorganizowac, chyba sie nie da..

 
ee to widze mamusia biznesuu ja to nie wiem kiedy do polski polece ale napewno nie szybko:)
a gdzie dokladnie mieszkasz moze kiedys cie odwiedze bo z lukaszem duzo podrozujemy chcociaz jak bedzie maly to nie wiadomo:)
 
kamcia, ostatnie chwile, ktore masz tylko dla siebie, korzystaj ;)

mieszkamy niedaleko dun laoghaire, killiney, dalkey. trudno to okreslic, ale wszedzie mam po 5 minut samochodem. okolica przepiekna, wiec zapraszam :)

 
Kamcia moze bys juz urodzila ;D
Mam nadzieje,ze filpi jeszcze sie trzyma :)
Filpik odezwij sie mlodaa :-* :-* :-* :-*

To moze zrobimy spis Galwayowskich mamusiek? ;D ;D ;D ;D
Kamcia gdzie twoja kolezanka Dorota?
 
heee poszukam na mapie i cos sie pomysli :)
odpoczywam a jakze leze sobie nawet mi sie gotowac niechce tylko robie pranie bo ladna pogoda co sie zadko zdarza wiec wyschnie raz dwa


ja jej pokazalam o co chodzi z bb ale podejrzewam ze jest troche zajeta malenka a dzis ladna pogoda wiec pewnie gdzies, poszly na spacer jeszcze troche i bede z nia chodzila lub jezdzila jak lukaszowi auto zabiore bo ,mieszkamy niedaleko siebie wiec jest wygodniej:)
poza tym ona tak duzo nie siedzi na kompie ale jak sie wciagnie w wir bb to zacznie hiii

pozdrowionka
 
Kamila pytanko dostałaś pewnei liste rzeczy które masz zabrac do szpitala? czy mogłabys mi to spisać? z góry dzieki, ja sie upomne o to w czwartek ale po dniu dzisiejszym mam stracha ze nei dotrzymam i chciałabym w ten weekend wszystko kupic co potrzebne

czuje sie okropnie źle neistety :(

Aniu szkoda :( no nic w kazdym bądź razie zrób no te zdjątka czego tam masz moze jak juz moja mama prezyleci to sie bez małego wybierzemy któregoś dnia :)

ide czytac zaległosci
 
drogie mamuski mam pytanie bo sie troche zmartwilam o godz 21 dzwoni do mnie lekarka ze szpitala i mi mowi ze ma wyniki moczu i pyta czy jestem uczulona na penicyline...? bo niby cos tam w moczu wykryli i mi wysle recepte i mam wykupic i brac do porodu a jak pzyjade na odzial z bolami to dadza mi antybiotyki tez i nie wiem o co chodzii??? powiedziala zebym sie nie martwila bo to nic strasznego... ale nie wiem co mam myslec???


flipi napisze ci liste jutro:)
 
reklama
Flipku trzymam kciukasy za Was. A tym bardziej dlatego,ze poznalam Twoja rodzinke i uwazam ja za Fantastyczna!!!
I moj maz naprawde polubil Twojego Meza ;)
Tak wiec kochanie ,jezeli tylko zechcesz to przyjade i potrzymam Cie za raczke.
Bedzie dobrze,musi byc :)
wysle na priva moj numer. Dzwon jesli chcesz,o kazdej porze!!!
Kamcia juz gadalysmy o tym na GG.
Jutro urodzisz :laugh:
 
Do góry