reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
hej dziewczyny
Joannn tez w końcu urodziła
gratuluje!!!
w końcu?
Czyli ciężko było?
No ale...

Joannn Najszczersze Gratulacje z okazji narodzin Patryczka

1831.jpg
 
Aha myślałam, że synuś:-), bo pisałaś, że mały machał nóżkami:-):-D
przeważnie piszę że mały bo mam na myśli mały dzidziuś albo mała jako mała dzidzia :-D jak będę znała płeć to będę bardzo szczęśliwa bo przecież tu podobno nie mówią co będziemy mieć....:-(
Hej dziewczyny jak dzis bylam na skanie w szpitalu.Niestey nic tam niema chcieli mnie dac odrazu tabletkie poronna,ale ja powiedzilam czy niemozna zaczekac do natepnego piątu zgodzili sie i za tydz bede mila ponownie skan:no::no::no::no:jesli nic niebedzie i nadal bedzie pusty pecherz to na oddzial:-:)-:)-(.Boze dziewczyny tak mi zle czekalam na ta dzidzie caly rok w ciagu ktorego raz lekarz z polski mnie oklama ze jestem w ciazy potem tu nabralam sie roznych tabletek a jak sie udalo to niewidac mojej fasolki:no::no::-:)-(to niesprawiedliwe!!!:-(
biedna... takie właśnie jest życie... ja mam nadzijeę że jednak będzie wszystko ok i fasolinkę będzie widać...
dobrze że poczekałaś jeszcze tydzień.... może idź jeszcze do polskiego lekarza tutaj.... co ty na to?



Joann gratulacje:laugh2: kolejna mała dzidzia u nas....
 
Martuśka to fakt.Życie jest cholernie niesprawiedliwe :-(
Jedne nie chcą i mają a inne chcą a nie mogą....
Współczuję,ale widzę,że nadzieja się tkli w Tobie.Ja też mam nadzieję,że będzie dobrze....a jak nie... to popłacz,pożałuj się i bierz się do roboty :tak::sorry:

:eek::laugh2:
Dziekuje za miłe słowo,ale jak narazie nic mnie niepociesza.No i jeszcze ta mala iskierka nadziej:-(.
Martuśka trzymaj sie i tak jak mówi anieczka bierz sie do roboty i staraj sie o wiecej szkrabów:)

biedna... takie właśnie jest życie... ja mam nadzijeę że jednak będzie wszystko ok i fasolinkę będzie widać...
dobrze że poczekałaś jeszcze tydzień.... może idź jeszcze do polskiego lekarza tutaj.... co ty na to?
Wiesz ja wlasnie od D.Smpki dostałam skierowanie do szpitala26Maja byalm u niej i w szpitalu nic niewidzieli ale uspokaiali ze bedzie dobrze,ale dzis niebylo:-(.Ja mam jeszcze nadzieje:-(;-).
 
Dziekuje za miłe słowo,ale jak narazie nic mnie niepociesza.No i jeszcze ta mala iskierka nadziej:-(.
.
Wierzę Ci Martusiu,wierzę.
Ale nie wiem,może zostanę zgnębiona za tą wpowiedz,ale jeśli nic tam nie ma,to znaczy,że nie jest aż tak tragicznie.No bo to puste jajo płodowe,zarodka tam nie ma.Nie ma fasolki,nie ma życia i nie ma tego bólu po stracie dziecka...nie wiem czy mnie rozumiesz....Fasolka czeka na Ciebie,ale nie w tym jajeczku.Ona jest,ale jeszcze nie teraz!!!Ona na szczęście nie uciekła z Twojego ciała bo jej tam nie było.
Dajcie sobie jeszcze czasu,a napewno fasoleczka tam trafi :tak:
Iskierkę nadzieji ja też mam,trzymam kciuki za powodzenie.:tak:
Ale pamiętaj.W tym momencie jak coś to nie tracisz dziecka,bo ono się jeszcze w Tobie nie zadomowiło :sorry:
 
reklama
Kasiu i Joannn
Wielkie gratulacje z narodzin waszych pociech.

Kasiu a swoja droga 5 kg to zasluguje na pelen podziw i szacunek.:tak::-):rofl2:

Martuska b. mi przykro no ale moze cosik sie wyjasni za tydzien. Trzymam kciuki kochana za ciebie i dzidzie ale jesli pojdzie nie po twojej mysli to po rozczarowaniu odpocznij troszke nabierz sil i do dziela mysl pozytywnie, bardz szczesliwa i radosna to los zgotuje ci niespodzianke ktora bedzie rosla pod twoim serduszkiem kolejne 9 m-cy. Wiem jak to brzmi teraz ale z czasem zobaczysz...ze ta niepowazna Frog miala troszke racji. :tak::-)
 
Do góry