reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Gosia i Bartek Oskar pije sporo wody i jakoś specjalnie mu to nie pomaga.

Wczoraj przez cały dzień mało co spał, a dzisiaj to najchętniej spalby cały czas. Z Zuzia miałam rytm drzemek i całego dnia a z nim się nie da każdego dnia jest inaczej. Strasznie mnie to dezorganizuje.
 
reklama
hejka

Gosia - ja korzystam z firmy EuroSpedycja - Kurier - paczki i przesyłki kurierskie do Anglii, Niemiec i Irlandii.
Co do psa - chyba Ci nie pomogę. Ja przywiozłam nasza sunię ponad 7 lat temu i miałam spory kłopot z tym. Najprościej jest samemu pojechac samochodem i przywieźć psa.

Agnes - jeśli masz przepracowane w Irlandii pełne 52 tyg. to należy Ci się zasiłek macierzyński, ale płatny jest tylko przez 26 tyg. Potem mozesz go przedłużyć na kolejne 26 tyg., ale juz jako urlop bezpłatny. Nie wiem jak to jest w razie np. chorób w trakcie ciąży, bo nie korzystałam z tego. Tak na prawdę to więcej informacji uzyskałabyś w Citizen Information, albo w Socialu.
 
Witaski Dziewczyny :)
Dawno juz sie nie odzywałam tutaj, ale na bieżąco śledzę wasze wpisy. Oskarek rośnie w oczach :) jest taki słodziutki :-)
A co u mnie? hmm.. właśnie zaczęłam 36 tydzień.. i czuję się już jak mała słonica:no:
Mam pytanie jak często teraz będę odwiedzać Rotunde? jak to wygląda już na końcówce? Im bliżej końca tym większy strach...
Pozdrawiam :)
 
Witam i Ja:-)
Weszlam poczytac co tam u Was:tak:.Umnie w sumie wszystko oki.Dzis tylko bylismy z Igorkiem u alergologa,bo dostal uczulenia na buzi i na tylku.Jest to na tle alergicznym,pani przepisala masc i jeszcze syrop mamy podawac.Mam nadzieje ze pomoze.Bo brzydko to wyglada i swedzi go na tylku.Kordianek rosnie jak na drozdzach,jest taki pocieszny i grzeczniutki.:tak:
AsienkoM to zycze oby Oskarkowi sie unormowalo wszystko.
Wiolaola to Ci malo zostalo,na kiedy masz termin?
Milego wieczorku.
 
Hejka
To widzę, że wycieczki do Dublina będą częste...
Termin mam na 2 kwietnia więc nie dużo zostało. Dziś zaliczona wizyta na GP. kolejna za dwa tygodnie. Już się czuję jak słonica:-D
Pozdrowionka
 
Hm.... sama jestem ciekawa kiedy ta chwila nastąpi...;-) Przygotowani jesteśmy.. zostało tylko łożeczko złożyć...ale to już drobnostka :) Mam nadzieję, że wszystko spakowałam do szpitala hmmmm
 
reklama
Witam, jestem obecnie w 26 tygodniu ciąży, druga ciąża. Czy na forum są może Mamy, które miały problem ze skracająca się szyjką???
 
Do góry