reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejka, melduje sie bo w koncu zapomnicie o mnie:-p
U nas jakos pod gorke ostatnio.. i az checi odchodza, nic sie nie chce...
Dobrze ze u Was same dobre wiesci :tak:
 
reklama
Hejka.
U Nas wekeend minal dobrze:-)W sobote bylismy na kulkach z malym,a w niedziele w kosciolku na mszy.M juz dzis do pracy pojechal,koniec urlopu.Co dobre szybko sie konczy,niestety.Spacerek zaliczylismy dzis juz z Igorkiem,maly spi a ja obiadek koncze gotowac.Jutro wizyta u Gp,posluchamy bicie serduszka dzidzi.Coraz blizej rozwiazania,juz mysle jak porod minie.
Barmanko oby wszystko sie ulozylo zycze.
Zmykam Milego Dzionka zycze.
 
no dobra kolejny raz robie podejscie do was kobiety jakos nigdy nie moglam sie wbic

asienkoM jak tam raczka? poczytalam kilka stron i to mi wpadlo bo moja hanka ponad rok temu tez wywalila sie na trampolinie nie spadla tylko upadla na ta mate i noga mogla ruszac i nie bylo siniaka krwiaka a tymbardziej nie byla opuchnieta ale jak na drugi dzien nie chciala stanac na nia to pojechalismy do szpitala i okazalo sie ze zlamana, gips na calej nodze zlamanie tuz nad kolanem. porazka nie zycze nikomu.
wbilo mi sie tullyboy farm tez polecam jak Iwona hanut muj zachwycona byla jedyne co mnie przerazilo to ta przejazdzka w beczkach

asienkoM moja nogi bola tylko jak jej mowie ze idziemy na zakupy nogami, len smierdzacy odkad mi maz auto kupil nie chce chodzic na piechote chyba ze sa to gorki pagorki
 
klucha - bóle wzrostowe to przeważnie, albo tylko w nocy. Jak sie dziecko połozy do spania, to potrafi się obudzić z płaczem, bo tak nóżki bolą. Moja najstarsza takie miała. Alina miewa takie bóle brzuszka - okresowo, nie cały czas i czasami sie zastanawiam czy to nie takie bóle związane z rozwojem dziecka i dorastaniem.
 
no to w takim razie szczesciara jestem ze przez to nie przeszlam, ale znajomej syn mial takie skoki ze na plecach i nogach pelno rozstepow a ma dopiero 14 lat
 
Witajcie Dziewczynki:)
Klucha-przypomnisz sie mi-bom ja sklerotyczka i nie pamietam Twoich prób wbijania sie;) ale widzę,że dorobek postów masz pokaźny-czyli gdzies"działasz";))))Mam nadzieje,że po zeszlorocznym wypadku pozostało juz tylko wspomnienie-i to w Waszych głowach,a nie Niuńki;)
AsieńkoM-nie tylko Tichonek...widzę,że w ogóle się towarzystwo wykruszyło:((((
A ja dzis na wysokich obrotach-sprzatanko,gotowanko,pieczonko...nie mam neta-tzn mam ale falowo-jak sie uda to trafię na"łączność"...ale generalnie jestem bez neta i kompa-bo mi sie grawitacja załączyła i monitor do wymiany:(Do miłego Kobietki
Miłego popołudnia Wam
 
a ja udzielam sie na kwietniowych mamach 2009 a tu kilka razy probowalam ale jakos sama wiesz ciezko sie wbic w juz zgrana paczke.
ostatnia proa to chyba z rok temu byla
co do mojej to ona dobrze pamieta mowi ze trampoliny nie chce bo miala rozowy but przez nia i kazdemu kto przyjdzie to chce ciagnac do jej pokoju i pokazac ten gips
a oto ona z gipsem
 
Ostatnia edycja:
Klucha-jeśli próbowałas rok temu,to pamiętasz chyba,że wtedy wiecej się tu działo:( ale co tam-zawsze jest sie z kim przywitac;)
ojoj-no to ładna"skarpetę"miała Twoja córunia...no ale najwidoczniej bardziej jej sie fakt różowego butka zapamietał a nie cierpienie-więc całe szczęście;)
 
reklama
Witam

Klucha Witaj, no na całe szczeście moja Zuzia wyszła z tego wszystkiego cało tylko pobolało 2 tygodnie. To zostawiliście gips na pamiątkę??

Lubiczanka
no mam nadzieje że jesienią życie powroci na forum.

Moja mała zołza dała mi dzisiaj tak popalić, że się zryczałam raz, a potem to miałam ochotę ją spakować w pudełko i w kosmos wystrzelić. Wczoraj wracaliśmy od P brata więc od 19 już spała i spała do 7, a w nocy też coś kiepsko spała, wiem, że pełnia no ale żeby tak mnie męczyć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry