reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Fifi - radzilabym sie oszczedzac,bo urodzisz za szybko. Moje bole nikt nie wzial na powaznie i urodzilam w 35 tyg. Dzieki Bogu Syn jak dab ponad 3 kg,wiec wiekszych problemow nie bylo,ale dbaj o siebie. Poszlabym jak najszybciej na zwolnienie. Mi twardnial brzuch (mam siedzaca prace) i tylko jak lezalam to nie mialam boli. Niestety,ale pomimo zwolnienia trybu zycia ,szyjka sie skracala ( bylam u GP ,ktora zlekcewazyla moje uwagi + tego samego dnia po tej wizycie urodzilam). W szpitalu tez mowilam,a oni jedynie pomacali i stwierdzili,ze rzeczywiscie glowka juz nisko i mam odpoczywac. Latwo bylo mowic jak moj Syn mial wtedy 13 miesiecy.... Powodzenia i uwazaj na siebie!
 
Hej.Dzis juz przed 7 wstalam,wyspalam sie :tak:Teraz siedzie i kawke spijam,maly sie bawi.Pozniej wizyta w szpitalu,mam nadzieje ze dlugo nie bede czekac.
AsienkoR raczej nie powinni.Dziekuje.:tak:
Jushka Witaj.Napisz cos o sobie wiecej.:-)
Milego Dnia.
 
Witam
Fifi oszczedzaj sie
Asienko a to uparciuszek z corci
Gliwaobys dlugo nie czekala w szpitalu

Jushka :-)Witaj

A my niedawno wrocilismy ze spotkania w szkole do ktorej Natalka pojdzie od wrzesnia,cora szczesliwa ja rowniez zadowolona jestem z wyboru tej szkoly

Milego dnia
 
hej Dzieki dziewczyny ..ja juz po wizycie o dziwo nie przyjela mnie moja prowadzaca tylko inna egzotyczna ze sie tak wyraze ;) sympatyczna i rzeczowa ale kiedy powiedzialam jej o bolach i twardniejacym brzuszku kazala kupic zelazo i tyle...no nic kupie i chyba w tym tygodniu zakoncze juz prace bo mam zle przeczucie dzis poszlam na zakupy zolwim tepem i dopadlo mnie w polowie takie klucie w prawym podbrzuszu podobne do kolki:baffled: ...ja niewiem jeszcze dwa miesiace a juz nawet na spacer ciezko mi wyjsc a co bedzie za miesiac ...waga tez mnie dobila przytylam juz 15kg:szok: wygladam strasznie :zawstydzona/y:a bylam w ciaglym ruchu do tego basen ..ogolnie jakis kryzys mnie dopadl ..chyba stres :-(aha dobra wiadomosc jest taka ze zgodzili sie na druga cesarke :tak:wiec kamien z serca .. a tak co powoli kompletuje wyprawke dzis obliczalam ile mniej wiecej papersikow zejdzie zeby zrobic troszke zapasow poki jest promocja ...ceny reguralne szokujace .jak zobaczylam z ciekawosci cene mleka aptamil to myslalam ze zawalu dostane pamietam jak 4 lata temu kosztowalo 8 max 9 euro teraz 12,50 prawie :szok:tak ze mam nadzieje ze malutki bedzie ssal ;-)milego dnia pozdrawiam
 
Fifi ja mialam przez obie ciaze twardniejacy brzuch i zalecenie pl lekarxy to nospa niech maz ci przywiezie zestaw;)obu ur w 37,4 kacper 37,5niko tyg c;)
Witam nowa mamuske:)
Sorki ze ost tak sie opuscilam w zagladaniu do was ale ostatnio dopadaja mnie jakies dziwne choroby np teraz wyszlo mi ze mam podwyzszony cholesterol:eek:szok dzis robilam jeszcze raz badania na dokladniejsza diagnoze. Ale jestem w szoku ze jak ja moge miec cholesterol nie lapie sie w zadnej grupie ryzyka nie pale nie mam nadwagii odzywiam sie zdrowo.no poprostu masakra:mad:
Niedlugo przylatuje moja mama do doostru z mojm siostrzencem wiec bedxie okazja zrobic zdjecie calej piatce wnukow;)i chyba odrazu zrobie chlopcom podwojne urodzinki:)
No i ogolnie to juz odliczam do wakacji do pl bo cholera ciepla i sloneczka mi sie chce:)
A i zaczynam brac tabsy anty na moje dolegliwosci przed @bo oszalec mozna:(mam nadzieje ze cosik mi pomoga ale jak narazie czekam na @ i jakos nie chce przyjsc:mad:
 
reklama
Hej Mamusie!
Asiu,bylam pewna,ze juz nie bedziesz w dwu paku jak tu zajrze ;-)

U mnie duzi sie dzialo...za duzo...
Ignacy nie chce ssac,leniwy przy tym jest,wiec odciagam dla niego mleczko.
W miedzyczasie wrocilam na kilka dni do szpitala,bo taki bol mnie zlapal,ze nie moglam oddychac.Jak jechalismy do szpitala,to kazalam mezowi lamac wszystkie przepisybyle juz byc w szpitalu....podejrzewali zator,ale wykluczyli i to chyba żołądek...dostalam antybiotyk.
Potem znowu bylam w szpitalu,ale juz bez pobytu,bo sie okazalo,ze lekarz spapral sprawe i leci mi krew z rany po cesarce-jest jakas mala przerwa,kolejny antybiotyk..mi to juz niedobrze od tych wszystkich lekow...teraz tez jestem w rotundzie-czekam az lekarz ponownie zobaczy rane i zdecyduje co dalej...
Ignas ma nieladna wysypke na buzce,juz ponad tydzien sie utrzymuje,ale polozna twierdzi,ze to normalne...ze gdyby mial jakas alergie,to by mial dodatkowe objawy,np sraczki,a nic takiego nie ma...
Jutro moj tatko wraca do Polski i skonczyla sie pomoc rodzicow...teraz to dostane w kość ;-)
Buziaki,zmykam :-)
 
Do góry