reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

HEJ

nati brawa dla Adrianka za siedzenie:tak:
tichonek super,super,ja tez bym tryskala duma na takie wiesci:tak:

fifi testy po ang nie sa trudne,moj ang nie jest za dobry a dalam rade.

wichurka zycze poprawy humoru,moj tez nie najlepszy.
 
reklama
puk puk jest tam kto ;)
jeny ale ten dzien szybko zlecialll my juz z mlodym w lozeczku mlody popija mleczko i oglada bajke oczywiscie musze dzielic z nim ekran w laptopie bo napolowie ja oglada;-) a ja musialam sie zmiescic na reszcie.. no ale lepszy rydz nic nic zreszta daje mu jeszcze niecale 20 min w w zwiazkuz tym ze nie idze jutro do przedszkola ..
ja dzis bylam 2 godzinki na baseniku cudownie :tak:czuje sie swietnie.. w piatek ide ponownie mysle ze 3 razy w tyg mi straczy ..
Tichonek dzieki wielkie ! No doslownie identyko sytuacja u nas!:tak:to by wszsytko wyjasnialo no i potwierdzalo domysly moje , wlasnie tez mielismy jedna sytuacje ze go bolala dosyc ta pupa ...i sie zaczelo teraz tez mi sie nawet przypomnialo ze jak jestesmy u kogos i mu sie zachce to jest to samo sciskanie biega jak szalony ale robi wszsytko zeby nie usiasc . .przeraza mnie tylko mysl ze to tak dlugo moze trwac:baffled::-( no nic jakos musi to przetrwac poki co czekolade i tak mu ogranicze napewno zaopatrze sie tez w ten syropek dzieki jeszcze raz za odp tak lepiej na duchu jesli sie wie ze nie jest sie samym z tym problemem :tak: ps.Gratulacje wielkie zpowodu synka jenyy nie ma chyba nic piekniejszego niz rozpierajaca duma matki .po takich wiesciach .piekna sprawa naprawde..oj zyczyla bym sobie tez takich wynikow u syna , czas pokaze :-Dnie stety ja niebylam orlem w szkole a juz szczegolnie z przedmiotow scislych ;-)
:tak:Damada mas zracje nie taki diabel straszny!! wystarczy troche checi :tak:
tak ze pochwale sie przerobilam dzis na plycie jeden pod temat mianowicie accidents czwiczylam okolo 2 godz 20 pytan powtorzylam je 6 razy :tak: i wiecie co za 6 razem juz nawet pytania nie musialam czytac automatycznie wiedzialam ktora odp widac pamiec jeszcze nie taka zla jak myslam no nic w kazdym razie zmotywowalo mnie to do dalszej pracy jutro cwiczen ciag dalszy!
No nic zajrze teraz na strone smythsa moj babel ostatnio suszy mi glowe i mowi mamoooo kupisz mi PLAY DOH niewiedzialam ze tak sie nazywa ta popularna ciastolina tu ,plasteline ma ale podpatrzylam ostatnio ze skubany sobie nawet potrafil na youtubie gdzies wychaczyc filmik jak reklamuja jeden z zestawow cukiernie chyba , no wkazdym razie chce mu zamowic przez neta bo do galway sie nie wybieramy poki co a w 3 dni powinno przyjsc ps. Kupowalyscie ktorys z zestawow dla dzieciakow jelsi tak to ktory najlepiej cukiernia lodziarnia czy piekarnia :-)?? z gory wielkie dzieki milego wieczoru !!!
 
Ostatnia edycja:
Witajcie.Ale dzisiaj mamy sliczny dzień walentynkowy,taki słoneczny:)My dzisiaj mamy dzień rodzinny,mąż ma wolne więc cały dzień dla siebie mamy:tak::happy2:Po obiadku planujemy spacer,a po południu na basen z maluszkiem:-)Miłego dnia dla Was kochane:):-)
 
Witajcie Kobitki

Piekny dzien dzisiaj to i od razu humor lepszy od rana.
Dotarlam w koncu do lekarza i maly lokator w brzuszku zostal potwierdzony. 8 tydzien dzis nam mija a termin mam na 26 wrzesnia :)
Musze teraz umowic sie w szpitalu na wizyte.
Mam pytanko, czy robilyscie tutaj badania prenatalne ? ja mam prawie 39 lat i troche sie stresuje czy wszystko jest w porzadku. Z Milena robilam badania w Polsce, ale teraz nie uda mi sie w okolicy 12 tygodnia poleciec.

Milego dnia !
 
Udanych Walentynek Dziewczyny! :)

images.jpg
 
Witam.Ostatnie dwa dni kiepsko sie czułam,ale dzis juz jest oki.Pogoda dzis dopisuje od rana w Walentynki:-)Prezencik dla mężulka czeka,młodszy juz dostał rano od mamusi.:tak:Jeszcze wysłałam do gazety zyczenia i dzis sa juz na stronie.:-)
Tichonku super ze Radus taki pilny uczeń.
Nati bravo dla synka:tak:Udanego Dnia.
Andzia Gratulacje. Ja mam termin na 24wrzesnia,wiec mamy podobne terminy.Bede szła na usg miedzy 11-14tyg.na przeziernosc karkowa.
Miłego Dzionka Dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Dziewczyny:)
Piękny dzień, który odkrył moje brudne okna..., ale co tam lepiej zakosztować słońca i radości z córeczka na rowerku, bo tego mi najbardziej potrzeba.
Wesołego Walentego!
 
Hejka

Słoneczko pieknie świeci, az sie chce na dwór wyjść. Wczoraj wieczorem Zuzia dostała lekkiego stanu podgorączkowego i dzisiaj z rana też. Niby czuje sie dobrze, nie ma kataru ani kaszlu tylko lekko temperaturka podwyższona. Może to tylko chwilowe osłabienie organizmu.

MAlice witaj na forum
AndziaB witaj i gratuluje.
Tichonek tylko pozazdrościć takiego zdolnego syna.
Fifi basen, fajna sprawa, ja pływac nie umiem ale chciałam żeby moja mała umiała pływać. Szkoda, że w moim miescie nie ma basenu, a nie mam prawka, żeby gdzies dojechac, a mojego P gdzies wyciągnąć to masakra. Od jakiegos czasu mu zawracam głowe, żeby z Zuzią poszedł na kulki i nic. Widze, że jak sama nie pójde to on nie pójdzie.
Gliwa dobrze, że juz lepiej sie czujesz.

Miłego dnia
 
Witajcie Walentynkowo

Mily dzionek sie zapowiada i to sloneczko jak mi go brakowalo:D
Ja juz z chlopakamii park Zaliczylam a teraz r sie szykuje i gdzies ich zabierze :)wiec czas bede miala dla siebie ;)
Katrina samopoczucie ok i czasami chyba potrzeba zrobic w domku afery zeby towarzystwo poustawiac:D
Tochonku kochana no radek pierwsza klasa super aby tak dalej pogratuluj mlodemu wynikow:)
Jakos sie tak dzis dziwnie czuje chyba mam cos nie tak z zatokami bo katar mnie meczy drugi weekend i czuje jaki posmak chemiczny w ustach a do tego znowu mnie mdli:(
 
reklama
Do góry