reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

witam kobitki Bozeszz jak mi smutno M wyjechal rano do Pl na kilka dni pare spraw pozalatwiac..bida bez niego bo maly sie przyzwyczail ze tata go wozi do przedszkoal a tu trza bylo wczesniej wstac i dreptac w kazdym razie ,namowilam go zeby pojechal tym razem rowerkiem i spodobal mu sie bardzo ten pomysl bo tak niewiem jak bym go przekonala zeby szedl na nozkach .. cale zycie obiecuje sobie ze zdam te nieszczesne prawo jazdy ale mobilizacji brak i teraz jak potrzeba to niestety pada nie pada trza treptac wszedzie...:wściekła/y: pogoda u mnie masakra leje caly dzien generalnie zrobilam zakupy ogarnelam chalupe i czekam z drugim obiadkiem do 18 w miedzy czasie siedze i wydzwaniam non stop do m czy dotral caly i zdrowy na lotnisko ... byle do piatku nie nawidze byc sama w domu mam nadzieje ze szybko zleci...:-(
ps.Biola nic sie niemartw , u nas bylo to samo m 24 na dobe w robocie ja uwiazana , obiadki sprzatanie i za przeproszeniem szczotke w du..pke jeszcze.. byly oj byly momenty grozy a pozniej i wyrzuty i placz..ale nie moze byc ze wszsytko na twojej glowie u nas to samo.. podzial obowiazkow , i wygospodarowanie czasu dla samej siebie , no i u mnie kluczowa role odegral powrot do pracy , odzylam miedzy ludzmi i az sie tesknilo do dziecka ;-)
anusienka no wlasnie pieknie jest w tej naszej PL jak sie ma troche grosza na rozpuszczenie ,my jezdzimy 1 gora2 razy do roku bo jesli juz mamy gdzies jechac to wolimy te pieniazki wydac na typowe wakacje , pozatym mnie po tygodniu juz wszsytko w domu denerwuje ceny to juz wogole...:no: i chce mi sie wracac do irl ..
Nati ponownie zdrowka dla maluszka ;-) jenyy ale dzien zlecial jeszce godzina i draluje po mlodego milego popoludnia kobitki :tak:
 
reklama
O Boze dziewczyny co ja przeszlam dzisiejszego wieczora :szok::szok::angry: to moze w skrocie bo jak sie rozpisze to wiecie;-)wracajac z zakupow a bylo ich troche torba oczywiscie nie zapieta...poszlam po mlodego do przedszkola mialam szczescie bo jechal kolega i z tymi zakupami podwiozl mnie pod same drzwi ,w kazdym razie cos mnie tchnelo zeby zobaczyc czy mam portfel a tu zonk nima:no: no panika starszna dzwonie do kolegi zey sprawdzil czy nie ma gdzies w aucie mysle pewnie wypadl a on ze sorry ale nie widzi nigdzie :no: ja blada:shocked2: malego i zakupy pod pache plus rowerek :-Di zapierdzielam z powrotem do sklepu ..w sklepie nikt nie widzial ,przechodzilam kolo stacji benzynowej tez nikt nic nie wie ..no to co draluje na garda station .. tam tez nic ..oddzwonia jak beda cos mieli:dry: mysle sobie no to piknie wszsytkie dokumenty kasa karty dowod osobisty no wszystko..znalazlam jakies drobne w kieszeni zadzwonilam na takse bo sie z tego wszystkiego ciemno zrobilo maly biedny zziajaany za mna na tym rowerku.. wiec mowie biednego dziecka nie bede juz wlec ..mysle sobie ma sie znalesc to sie znajdzie nauczka na przyszlosc ale w duchu panika:wściekła/y:;-)zajerzdzam do domu zdyszana zjajana zestresowana ..a tu kumpel dzwoni ...znalazlem byl pod moim siedzeniem ..:sorry2:...o bozeszz ale ulga:tak::-D
 
Witam z wieczorka.
Dzionek minął dzis szybko.Spacerek po południu z małym zaliczyłam,zimno i szaro na dworzu.Ale trzeba było wyjsc powietrza swiezego powdychac.Igorio zasypia,a ja zaraz ide kąpiel w wannie wziąść,trzeba sie zrelaksowac.
Fifi dobrze ze portfel sie odnalazł.
Miłego wieczorku.
 
Dziewczyny co jest ztym czasem na forum nie ukrywam ze to mnie juz nurtuje od dluzszego czasu oo np Gliwa napisala post o 22:12 a jest dopiero 21:30 :confused:
no a moj sie wlasnie wyswietlil 23:32 :-D to tylko u mnie ??
 
Ostatnia edycja:

Dziewczyny - happy pancake tuesday :-)


2gyasr6.jpg

 
Bry
Biolu każda z nas ma chyba taki dzień, że tylko wyc się chce, to dlatego, że ciągle jesteśmy z dzieciakami. Przytulam Cię mocno
Wichurko ech te hormony:):):)

No i mamy buty i wkładki ortopedyczne i około 5 lat musimy w nich chodzić. Ania am stopę płasko- koslawą, dużo dzieci po 3 roku żtycia tak ma, większość wyrasta. A te buty to ceny mają masakryczne, ale czego się nie robi dla dziecka. A dzisiaj dentysta:):)

Dobrego dnia
 
reklama
Do góry