reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.
Tichonku dobrze dobrze mam wyliczone.:tak:Nie myle sie.A skąd Ty wiesz ze ja juz wiedziałam w Polsce?:-)
Nati oby małemu przeszło.
AsienkoR ładniutkie imie wybrałaś.:-)
Igorio poszedł spać,zaraz obiadek wstawie.Dzis nic mi sie niechce masakra,co za dzień.
Miłego Dzionka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Idę bo młody walczy zamiast spać :dry:
Nati coś dla Ciebie :tak:
[h=4]22-26 tygodni (relacje- lęk separacyjny)[/h]
Okres marudzenia może zacząć się już około 23 tygodnia i trwać około 4 tygodni. Typowe dla tego okresu jest na przykład to, ze dziecko źle śpi i wydaje sie mieć koszmary senne, jest nieśmiałe w stosunku do obcych, nie ma apetytu, nie chce, żeby zmieniać mu pieluchę czy ubranie. Dziecko zaczyna widzieć i rozumieć różne relacje/stosunki.



Idę bo młody walczy zamiast spać :dry:
 
GLIWA Taki dzień u mnie to samo.Nic mi się nie chce.Ja już drugą kawke pije:-)
Wichurka dzisiaj zupka warzywna,a maluszkowi marchewkowa z ryżem;-)Oj powiem Ci,że nie ma to jak pierogi mamci mniam mniam:tak:Ja dostałam liste rzeczy jakie miałam miec w szpitalu podczas jednej z wizyt,ale ja w Coombe rodziłam ,więc Ci niestety nie doradze.A jesli chodzi o stawke dla niani to co nieco wiem bo sama przez cały pobyt w Irlandii nianią byłam.:tak::-)Ja brałam 5 e za godzine ,mamy mi przywoziły jedzonko i do mojego domu mi dzieciaczki przywoziły:tak:Jak dzieci do szkoły zaprowadzałam to 6e;-)To będziesz tak długo w Polsce???Az do grudnia?;-)
Tichonek ja sie wybieram właśnie na zakupy stanikowe hahah musze pare kupic ;-)
damadao ząbkach jeszcze chyba ani słychu dychu hehhe.Dziąsełka jakie były takie są,nie napuchnięte ipt;-)
anineczka dziękuje;-)Tez obstawiam za tym własnie.Oby to było to i minelo szybko heh:tak:
U Was tez tak wieje???U nas masakracja.Wyszłam do ogrodu to myslałam,ze mnie przewróci:-):-):-):szok:
 
Witam

Tichonku dzieki za sobote,za pogaduchy i za wszystko,dobrze ze zakupy sie udaly no i najwazniejsze ze dotarlas na nie ;-)
Nati,Gliwa mi tez sie dzis nie chce taki dzien chyba
Witam nowe mamusie

Wlasnie u na grad pada a jak wichura masakra

Na takie dni to tylko dobry film...wczoraj z J ogladalismy dobry film ''Niemozliwe" polecam
 
Ostatnia edycja:
GLIWAz Aniąą rozmawiałam,więc wiem:tak:No,ale sama popatrz,skoro Polsce już w grudniu wiedziałaś,że jesteś w ciąży to było co najmniej 4 tygodnie temu,czyli w 1t i 6d ciąży byłaś u lekarza:eek:?Bo Ania mówiła,że w Sylwka byliście u lekarza:tak::sorry2:Ty nie liczysz przypadkiem tygodni od daty zapłodnienia?Bo w 1t i 6d ciąży to nie mogłabyś nawet wiedzieć o ciąży:sorry2:
Dziewczyny,poratujcie,źle ja to liczę czy jak?:baffled:Bo już zdurniałam
,chyba coś jednak źle liczę:-D
:baffled: Aniaa wzajemnie;-)
U nas tak strasznie wieje,ze chyba z miejsca się z wózkiem nie ruszę jak będę po Radka szła:baffled::-D
 
Ostatnia edycja:
Nati dzieki za info :) Mamy 'na oku' kogos, kogo moglibysmy poprosic o opieke, ale jesli ta osoba sie nie zgodzi to chyba zdecyduje sie na zlobek; wlasnie dzwonilam na lunchu dowiedziec sie co i jak w tym, wlasciwie przedszkolu, nie zlobku, jest rzut beretem od nas.... no nic, jeszcze wszystkiego sie dowiemy :) Najpierw 'uderzymy' do tej osoby, ktora nam chodzi po glowie :)
I tak, tak, bede dosc dlugo w Polsce, tak wlasie od polowy sierpnia prawie do konca grudnia (po Bozym Narodzeniu powrot, zebym sie jeszcze na nowo przyzwyczaila do Dublina i po Nowym Roku powrot do pracy).

Aniaa widzialam zapowiedzi 'Niemozliwe', ale szczerze mowiac, ja to jestem taka placzka, a w ciazy jeszcze bardziej, wiec to nie jest film na moj obecny stan ;) wyglada na bardzo wzruszajacy
 
Tichonek matarecami nie bylysmy :-Dwiec Gliwa wie napewno kiedy zaszla tym bardziej ze byla u gp i tak samo jej wyliczyla
Ja zawsze tez mialam problem z obliczaniem
Wichurka film bardzo trzymajacy w napieciu i momentami wzruszajacy,ryczalam jak bobr
 
Hejka aniu wichurko ten filmik ogladalam juz dwa razy.razem z r ryczelismy jak bobry:(smutny filmik
Tichonku ciaze sie liczy od ost miesiaczki a nie wtedy co moglo dojsc zaplodnienie,mam kolezanke co liczyla wlasnie tak i zdzieiona ze na usg mowili jej ze ciaza ok2 tyg starsza:)
 
reklama
No wlasnie, wiec lepiej nie bede tego ogladac ;) Za to zaczelam ogladac serial Hotel 52 ;) nigdy nie widzialam, duzo slyszalam, a jest dostepny na ipla za darmo wiec wczoraj z mezem sobie pare odcinkow obejrzelismy ;)
 
Do góry