reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

mikolino witaj i gratulacje!
musisz wybrać sobie GP,przejdź się do kilku przychodni i popytaj czy możesz być ich pacjentką.Umów się też na wizytę,tak lekarz albo zrobi ci ponowny test,albo wyśle list do szpitala i do HSE :tak:
tutaj możesz sobie obliczyć dokładnie:
http://dziecko.haczewski.pl/

Lubiczanko jak Dadziunia?

damada faktycznie coś nas ciągnie do Portlaoise :-D


Młodzi już w łóżkach,tylko najmłodszy śpiewy operowe w wyrku odstawia :eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Padam na pyszczek :dry:busy dzień mieliśmy. A jutro do pracy wrrrrr
Dziś przy okazji wizyty u znajomych na mieście podeszłam do Debenhams i kupiłam sobie 2 biustonosze, na święta ofertę cenową natrafiłam :tak:

Nati nie przejmuj się nawykami synka, dzieci mają swoje fiku miku, przejdzie mu :tak:

Andzia, witaj, wstaw suwaczek to będziemy wszystkie pamiętać wiek coreczki ;-) w której części Dublina mieszkasz?

Lubiczanka, rety jak ja Ci zazdroszczę tych wyszukiwanie perełek na ślub :-) boszzzz jak ja uwielbiałam to robić:cool2:

mikolino, w swojej okolicy na pewno masz lekarzy gp, musisz sie tylko dowiedzieć który prowadzi ciąże. A nie masz żadnej koleżanki, znajomej, znajomej koleżanki? kogoś kto by ci podpowiedział do którego lekarza się udać? Może na tym wątku jest jakaś mama z Twych okolic to pewnie Ci podpowie.
 
Barmanka 79 Mam kolezanki, ktore rodzily w Irlandii, ale ze wzgledu na to, ze jest tak wczesnie nie chcielismy jeszcze nikomu mowic poki nie upewnimy sie, ze wszystko jest ok
 
mikolino;-) witaj:)Musisz wybrac sobie GP:tak:będziesz do niego chodziła co jakiś czas ,i wizyty w szpitalu napewno będziesz mieć.Ja akurat pierwszy raz poszłam do lekarza ginekologa w Dublinie i on potwierdził ciążę:tak:Wtedy wystawił mi list,ja musiałam go do szpitala wysłać;-)zdrówka dla Was i maleństwa i gratulacje:happy2:
barmanka79 mam nadzieje,że mu to przejdzie te złe nawyki:eek:bo dzisiaj pojechałam jak mały zasnął z mężem na zakupy to ładnie,pieknie musiałam wrócić bo Adrianek sie obudził i strasznie płakał,nawet babcia nie mogła go uspokoić:eek::eek:A tu bilety na mecz Polska-Irlandia kupione,i pewno jak znając moje szczęście łądnie ,pięknie będę musiałą zostac w domu:wściekła/y::wściekła/y:Zamierzałam go zostawic z koleżanką ,bo wszyscy mieliśmy jechać ,a jak wykręci taki numer to nie będzie wesoło bo do Dublina mam 45 min i prędko nie wrócę:no:uuuuuuuuuu.:no:
 
damada maluszek mi się przebudza z płaczem wieczorem jak zaśnie :baffled:

Oszzzzzzzz blaszka jaka pogoda:baffled::baffled::baffled:Ciemno,szaro,wieje,leje....A mi się chce tak spać ,że szok.Spijam kawkę właśnie.Mąż do pracy pojechał,a maluszek śpi;-)
Miłego dnia
 
Dzień dobry
U nas wczoraj długo było ładnie, dzisiaj termometr pokazuje 6 st, ale jakoś pochmurno, czyli pewnie będzie padać:-p. Wczoraj z robiliśmy sobie dzień bez telewizora:cool2:, więcej rozmawialiśmy, bawiliśmy się z Anią, nawet razem ją usypialiśmy. Dziecko prze szczęśliwe, że mogło tatusia wyprzytulać:cool2:

Witam nowe mamusie, jakiś wysyp w 2013 będzie:):), ale to dobrze:-p
Nati o to nie fajnie masz, jak mały tak reaguje:(, u nas aż takich akcji nie było

Idę coś porobić:-p;-)

Dobrego dnia
 
Hej Asienko :) Zapomnialam napisac, ze bardzo ladne imie macie na oku ;) U mnie niestety kazde imie z literka R odpada w przedbiegach..... ;)

A moja mama miala kiedys podobna sytuacje - pojechala z Tata na wesele, moja siostra zostala u babci, ale Irminka ciagle plakala, babcia nie mogac jej uspokoic zadzwonila po mame. Po jakims czasie przyjechala, a w domu taki widok: Babcia siedzi przy stole i placze, Irmina w kojcu placze, zobaczyla mame, przestala plakac zaczela klaskac raczkami, a babcia jeszcze mocniej sie rozplakala :D
 
reklama
Do góry