reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej kobitki:)
lubiczanka to poszalałaś na zakupach:tak:
AsienkaM1986 dziękuje dziękuje;-)
GLIWA fajnie,że Świeta ok:tak:katrina115 u nas goście juz są:)na chrzciny i Nowy Rok:tak:
Wichurkanapewno nie odbiorą Ci zasiłku moja znajoma tez jest w Polsce i bierze normalnie i taką samą kwote jak ja;-)kże się nie obawiaj.pozdrawiam
agis83 mi też ostatnio pękła dętka ale na szczęście tego samego dnia mój mąż kupił.Ja mam wózek Quinny jest bardz dobry tyklko te koła niestety nie praktyczne,bo w każdej chwili mogą pęknąć.
priv to jesteście w Irl tyle co my:)To fajnie,że udało Ci się coś w Next upolować<zazdroszczę>bo uwielbiam tam ciuchy a nie miałam jak jechac na wyprzedaże w Dublinie:wściekła/y:
Aniaa83 co tam sobie dziergasz?:-)uwielbiam takie rzeczy recznie robione:-)
damada witaj:)

Kochane mój Adrianek dostał od wczoraj jakiegos uczulenia:crazy:na brzuszku i pleckach,za uchem i troszkę na twarzy.Nie wiem czy jechac z nim do lekarza.Kurcze biedactwo mam nadzieję,że go to nie swędzi!!!Podałam 2 dni temu banana,możliwe ze po nim.Kurcze zawsze coś z tymi dzieciaczkami.U mnie przygotowania do chrzcin pełną parą.Buziaki i miłego dnia:happy:
 
Bry
Widzę kolejne nowe mamy, super:):)

Nati powodzenia w przygotowaniach, biedny synuś, ale faktycznie to może być po bananie jak nic nowego nie dawałaś
Lubiczanko Ty to lubisz intensywne życie, ale to chyba dobrze
Aniu fajnie, że zakupy udane
Zdrówka dla wszystkich chorujących, tych małych i tych dużych

Mój maluszek całe popołudnie i wieczór tak szalał, nawet prysznic o 18 brałam, żeby go wyciszyć, ale nic nie pomogło. Siostrzyczka taka nie była, ale fajnie tak czuć takie wyraźne kopniaki, fakt, że niektóre bolą:rofl2::-p. A dzisiaj trochę pospałyśmy, Ania spałą to i ja nie wstawałam, żeby jej nie obudzić, dopiero przed 9 przyszła do mnie, więc luzik

Dobrego dzionka
 
Hejka

Asienka_r a to ci wiercipięta w brzuszku mieszka. U nas Zuzia ostatnio też ładnie śpi, przychodzi do nas o 8:30.
Damada witaj
Lubiczanka tak, ty to lubisz zamieszanie i intensywne życie, w następny weekend znowu goście ;-):-):-p
Nati udanych przygotowań, a co do uczulenia to faktycznie może byc od banana jeżeli podałas mu go pierwszy raz.
Aniaa nie ma to jak zakupy, zawsze się humor poprawi. Mnie ostatnio pochłania czytanie i szydełko leży w pudełku, ale jak tylko skończe książke to biore sie za robote bo mam pare rzeczy do zrobienia.
Priv zdróweczka dla chłopaków

My na sylwestra idziemy do znajomych, więc sami nie będziemy. Pierwsza połowa stycznia będzie u nas intensywna.
 
Hej kobitki:)
Aniaa83 co tam sobie dziergasz?:-)uwielbiam takie rzeczy recznie robione:-)

Szalik i czapke dla mojej mlodszej niuni :)wena znowu wrocila takze sie ciesze
Oby uczulenie szybko przeszlo
Sprawnych przygotowan do chrzcin zycze

Damada Witaj
Asienko ale wiercipieta z Twego malenstwa
Gliwa nie ma jak Swieta z Rodzenstwem i Rodzicami ....

AsienkoM a no poprawi ale poki co humor dobry mam i niech tak zostanie

Milego popoludnia zycze
 
Dziendoberk po swiatecznie:)
U knie swieta minely milo ale lekko chorobowo na poczatku r caly dzien w wigilie lezal czyms sie podtrul a swita mnie brzuchol bolal i dotego @ sie przyplatala, a dotego wszystkiego od swiat i dzis chyba najgorzej wygladam dostalam jakiegos uczulenia na buzi:(cala mam w plamach krostach i swedzi piecze i niewiem co to i od czego:(
Witam nowe mamuski:)
Aniu ciesze sie ze wena wrocila i ze chorobska was opuscily oby na jak najdluzej:)
Nie bede wam juz pisac jak moje dzieciaki zamienily sie w diably wcielone,mojw cierpliwosc kaczy sie przewaznie po 30min od wstania:(piski krzyki wrzaski to u mnie codzennosc i normalka potrzebuje od nich odpoczac:)
Dziewczyny ratujcie co moge kupic w aptece na to moje uczulenie buzia mnie piecze jak cholera i niewidze zeby mi cos przechodzilo:(
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
chyba sie nigdy na te zakupy nie wybiore, kolo naprawione ale dzidzia chora, w nocy wymiotowala i temperatury dostala i pol dnia marudzila mi na rekach. na szczescie temperatura juz spadla i zasnela, ciekawe na jak dlugo:dry:
 
witajcie

nati - my mamy chrzciny za tydzień, więc gości spodziewamy się w Sylwestra (pierwszych), reszta dotrze 4 stycznia.

lubiczanka - no ja to nie potrafię tak spokojnie zbierać sił. Dziś dla urozmaicenia posprzatalismy dokładnie dom naszego Bossa. Poleciał teraz na urlop do Polski, to wykorzystaliśmy czas przed przylotem naszych gości, bo potem nie będzie kiedy.
Wczoraj wyprałam 2 zmiany pościeli, po świątecznych gościach. Jeszcze jedna zmiana mi została. Może wieczorkiem dziś nastawię. I tak pomału ogarniam dom.
A w poniedziałek następni goście przylatują (na 2 tyg.).
 
reklama
Do góry