reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Witam się!
Stęskniłam się za Wami...Ale nie pytajcie na razie co się stało,kiedy i jeśli się z tym uporam to Wam napiszę o co chodzi:-(
Biola cham i tyle!Tak,napisz co wskóraliście bo ciekawa jestem...Mój P miał tu zatarg z gówniarą taką w autobusie,jeszcze jak ja z Radkiem byłam w Polsce.Ona była nacpana,ze 16 lat,z koleżankami tak samo nawalonymi jak ona jechała i się przystawiała do niego.P był z kolegą,powiedział jej,żeby mu dała spokój a ta wpadła w taką złośc,że chciała go w twarz uderzyc:szok:On jej rękę zatrzymał,ale zdążyła go charatnąc w czoło pierścionkiem:baffled:P zatrzymał autobus i kazał wezwac gardę.Garda przyjechała,P spisała a gówniary puściła wolno:szok:Chociaż ludzie w autobusie potwierdzili jak było:wściekła/y:One wsiadły do autobusu i pojechały całe uchachane a P z kolegą musiał taxi zamawiac,żeby do domu dojechac:crazy:Gardziaż mu powiedział,że jak nie chce miec problemów to niech się nie odzywa...Powód?Mój P wracał od kumpla z Dublina po 2 piwach:confused2:Nie był pijany,ale to gardziażowi wystarczyło,powiedział,że pewnie ją podpuścił i teraz ma za swoje:crazy:A na boku się z drugim śmiał,że głupie Polaczki:-(Pamiątka...blizna na czole została do dziś:crazy:
Tak jak wczoraj wspomniałam,baby check Matta wyszedł super:tak:Z wszystkimi miarami jest na środku siatki centylowej;-)74cm.wzrostu,46cm.obwód główki i 9,2kg.wagi:tak:Słuch,wzrok idealne.Przekładał zabawki z ręki do ręki.Znalazł schowaną pod kartką zabawkę,stał na nóżkach,turlał się,gadał,papa zrobił,klaskał w łapki i pokazał "nie,nie,nie":-DNo wsio perfekt:tak:Ząbek siódmy się wczoraj przebił a lada moment będzie ósmy:szok:Już dogonił Radka z ząbkowaniem:-D
Mój P leży od poniedziałku chory:baffled:Do dziś ma zwolnienie,cherla jak gruźlik:baffled:Rosół zdychowi gotuję;-)
Lubiczanko:baffled:Nieciekawie,jedynka:baffled:Oby Ci ładnie zrobili:tak:A Domisia ładnie rośnie,w swoim tempie,będzie laska jak się patrzy:-)
Idę Matta karmic i zaraz do spania ułożyc:tak:
 
Witam
Dziś wstałam w bólach , myślałam że wytrzymam bez tabletek , ale musiałam coś wziąść bo nie dałam rady. Normalnie widze gołym okiem dziś że zęby się już rozsuneły troche!! Są tak czułe i bolą, więc tylko jem kaszki i owsianki bo ugyżć kanapke to sprawia ból. No ale trzeba się przemęczyc:)

Zdrówka dla chorowitków i poprawy humoru niektórym.

Słonce świeci ale zimno brrrr

Miłego dnia
 
witam
slonko swieci ale taka zimnica ze masakra az mi rano skore na twarzy sciagnelo:-D, chyba z Polski ten mroz przylecial.

Asienko M palemka urocza,moja taka samá miala na roczek-i im czesciej bedziesz jej zakladac gumeczké to sie przyzwyczai i nie bedzie sciagac. Moja Oliva sie tak nauczyla jak jej gumka spadla to przychodzila z niá zeby jej zalozyc bo jej wloski wpadaly do oczu i ja to denerwowalo.

Lubiczanko oj joj oby ci zebulka naprawili- tez mi sie kiedys jedynka ulamala taki maly trojkacik i w Pl mi denstysta zrobil-trzyma sie do tej pory i nic nie widac.

Gastone zdrowka

Tichonku oby problem szybko sie rozwiazal, a zebulki to u Matta piorunem wyszly jeden za drugim. Zdrowka dla meza.

Biolu ale masz cierpliwego meza- moj M to by poprostu "gonga" takiemu przywalil i sam by se problemow narobil:baffled:
 
Tichonku jakbyście jechali kiedyś do Tesco to wiesz u nas też jest:), a jak do Balbriggan to też ok, może byś mi wtedy jakoś fotelik podrzuciła:zawstydzona/y:, bo kurcze nie mam jak do Ciebie dojechać, znaczy autobusem tachać od Ciebie fotelik to trochę słabo, jakby co to dawaj znać. A problemy mam nadzieję jakoś się rozwiążą. A przypomnij mi kiedy Matta chrzciny są, bo chyba coś kiedyś wspominałaś, ale zapomniałam. A Mattuś zdolniacha, niech rośnie zdrowo:-)
Kamcia chyba ciężko się przyzwyczaić prawda??? Oby przestało boleć
 
Hejka moj r jeszcze na gardzie nie byl od rana jest na szkoleniu w pracy a wczoraj nie mogl isc bo wlasnie do pracy jechal:(
Kasiuleczko no moj nie jest cierpliwy ale zawsze mu powtarzam ze oni tylko czekaja zeby do bijatyki doprowadzic bo przeciez wiadomo czyja by byla wina:(i wlasnie po co robic sobie dodatkowe pro lemy
Anineczzko wczoraj moj przeslal mi yen art ajemu kolego ze szwecji ze w superowym kraju zyjemy i tylko na socjal isc:(
Ciasto mi sie piecze ide malego karmic a tak wogule to mam big zajada na ustach i czyje sie jak pamela albo angelina ;)
 
Dzięki Kobietki za wsparcie duchowe:tak:ząbek zrobiony i tylko to znieczulenie daje mi znać,że coś mi tam dzisiaj gmerali:/normalnie wary-obciągary;)))na nieszczęście jest do zrobienia jeszcze cuś-mianowicie wybielanie-grrrrr 45e nie moje:-(
Kasiuleczko-no ja mam nadzieję,że mi się też utrzyma:tak:Mój J też raczej z tych niecierpliwych kiedy ktoś mu bluzga
Biola-ja nie ze względu na zajada a za sprawą znieczulenia dołączę do grona "wielkoustych";)))I był już mąż na tej gardzie?
Tichonek-ja też miałam to"szczęście"mieć do czynienia w niezbyt miłych sytuacjach z gardziażami-nie skomentuję,bo mi szkoda czasu na to jak oni traktują obcych(a jakbym turystką była???)Jak nastrój?zaczyna się coś klarować?
Anineczko-ale wiosna:-D:-Ddobrze,że chociaż słoneczna;)
Kamcia-współczuję-dla mnie ból zęba(ów)to najgorszy z możliwych bóli:/trzymaj się dzielnie!!!
 
reklama
helloł

całkiem ładnie dziś jak na 1 dzień wiosny .

kamcia - ano - trza przezyć, pózniej juz bedzie lepiej... za kazdym podkręcaniem bedzie bolalo tak 2 dni po :-p ja do dziś np.jabłka boję się ugryżć- to chyba w psychice siedzi :dry: w kazdym razie dasz rade- ja do dziś mam jogurtowstręt :-D

lubiczanko
oj bidusia nastepna - tulam- tyle, ze Tobie ból minie szybciej hihi a kamcia niech się meczy a co :cool2: a panna Twa jak ładnie sobie rosnie..

Tichonkowa wez juz no .. bedzie dobrze Ci mówie- nie potrze tyle sie nerwować;-) buziak dla Matiego za wzorcowy check;-)

anineczka miałam okazję juz wczoraj ów polski tekst przeczytac a dziś rano dotarł i do mnie irlandzi - tekst ze jak ją znajdą to z przyjemnościa kupią jej bilet do domu ...-szok. Jak się panowie Twoi mają?


biola i co? i co ?


kasiuleczko jak młoda? jeszcze ma te wymioty?:sorry2:


AsieńkoM heh cudna palemka:-D Moja starsza córcia miała kitunie ale całe w loczkach - teraz po loczkach znaku nie ma:dry: a młodsza... tez od palemek zaczynała;-)


powiem Wam, ze ja nie wiem jak te tygodnie lecą - tak jeden za drugim jakoś :-D

udanego popołudnia
 
Do góry