reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Dziewczynki,nie,nie poprawił się:no:Mam very big problem i jeśli go rozwiążę to będzie ok:-(Ogólnie jestem zła,wściekła wręcz i wyc mi się chce,brak słów normalnie:-(
Byłam dziś na baby check i Matt jest idealny i wyszedł mu siódmy ząb a ósmy już prawie się przebił...
Idę se popsioczyc dalej pod nosem
:-(
 
Ostatnia edycja:
Tichonku poprawy humorku zycze i szybkiego rozwiazania problemu ,sciskam mocno:)
Lubiczanko no tooa paniocha ci rosnie i oby tak dalej:)
Ogladaliscie uwage byl program o madzi poryczalam sie jak bobr;(
Moj r jutro idzie na garde bo jak wyjerzdzal od nas z parkingu mial zatarg z taksowkarzem bo tamten nie chcial odjechac swoim samochodem zeby moj r mogl swobodnie przejjechac.facet zaczal go dyskryminowac wyzywac od idiotow,od piprzonych malp itp,facet chyba mial ciezki dzien ale niech nie mysli ze moze pomiatac ludzmi bo kim on kuzwa jest irolem.zobaczymy co na gardzie powiedza
 
Witam.U nas znow chorobowo:-(

Biola no i dobrze! Powiedz jutro co tam na gardzie bom ciekawa.

Lubiczanka tobie sie zlamala jedynka jak mi ostatnio:-(
Noo wlasnie powedzcie mi zeby sa dwa na MC ale dwa w ciagu roku kalendarzowego czy chodzi o okres 12 miesiecy?
 
Gastone-zdrówka!!!A o zęby,a właściwie ich leczenie to chodzi o rok kalendarzowy:tak: Biola-ja tam bym nie czekała do jutra,tylko od razu pędziła na gardę-co za chamstwo:wściekła/y:
Witam tak poza tym
Miłego dnia życzę
 
reklama
Witam

Zuzia dzisiaj pospała do 7:45, a teraz karmi lalę. Nie wyjdziemy na spacerek dzisiaj bo w samochodzie został wózek, a P przeciez do pracy pojechał. Nie wiem co na obiad gotować. Mała dostanie udeczko z zupki ale co my zjemy to nie mam zielonego pojęcia.

Lubiczanka rośnie ci córcia, rosnie.
Gastone zdróweczka dla Was
Biola ale chamstwo

P ostatnio mi opowiadał jak to jechał z pracy i przed nim jechała rodzinka z dzieciakami i jedno dziecko non stop pokazywało mu srodkowy palec, potem doszedł następny i jeszcze uśmiech. W końcu P nie wytrzymał, dojechali do miasta i na czerwonym świetle P wysiadł z samochodu i zapukał do nich. Rodzice otworzyli okna i P powiedział co tam dzieciak wyprawia. Rodzic przeprosił, zwrócił uwage dziecku i reszte drogi dziecko jechało siedząc grzecznie.
 
Do góry