reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku, ja dla Marcela mam Mclarena, ale nie widzę ich na linkach w Mothercare (a tam go kupowałam, w Jervisie dokładnie). Z doświadczenia wiem że nie wszystko dają na neta (np na stronie Smyth też nie ma wszystkiego). A nasz wózek to Quest Maclaren Quest Sport - Maclaren Quest Sport Charcoal/ Bittersweet /2011 Maclaren.pl . Jak Marcel byl młodszy mieliśmy wózek Silver Cross, i byłam z niego mega zadowolona, ale spacerówki nie miałam tej firmy.
Za tego Questa w zeszłym roku daliśmy coś około 160e.


A ja właśnie z Pl planuje przywieźć jakiś wózeczek dla dziecka...ale jaki to nie mam pojęcia...ciężko wybrać przez neta gdy się nie pomacało, pojeździło po sklepie. Skłaniam się ku Xlanderowi xq. Ale co z tego wyjdzie to najstarsi górale nie wiedzą :eek:
 
reklama
Tichonkowa mnie sie ten diablo bardzo podoba.Widzalam go na zywo:-)
Cudny, chromowany taki i solidny.Ja maclarenow nie lubie, choc wiem ze sa niezniszczalne.
Aaa a jak chcesz cos malego to ten petit zia jest super.On jest troszke podrobka quinny zapp.
Malutki po zlozeniu i calkiem wygodny :-)Zaraz poszperam to moze ci znajde jakies sklepy internetowe.

Tu masz cossatto diablo popielaty ale za 169 euro.
Jest tez wersja limitowana ( czern z pomaranczami) ale juz drozsza.
http://www.babydepot.ie/products/Cosatto-Diablo-Stroller-Buggy-Banzai.html
http://www.babydepot.ie/products/Cosatto-Diablo-Limited-Edition-Stroller-Buggy.html
 
Ostatnia edycja:
helloł nareszcie jutro juz 3-ci - chociaż jedna moja latorośl pójdzie se :cool2:
wisienko
przybij - i ja dziś pochowałam ten "domek Mikołaja" :-p i posprzatalam wsio. nie wiem czy więcej roboty przy wyciąganiu i wieszaniu tego jest czy przy zdejmowaniu:confused2: urobionam po uszy - tylko nie mów, ze za dużo mam:confused2::-D

Tichonkowa ehh nic nie wiem na temat wózków- przytachtałam z PL Coneco i go wwielbiam do dziś:-D powodzenia kochana.I szykuj jakiś drobiazg bo wrózka zębuszka musi być;-) utulaj Radzia od mła mooocno.

anineczko
o masz:confused2: ano zycie.. oby nie chwyciło najmłodszego muszkietera :*

ide legnąć na kanape- nie wiem jak i ja jutro się zwlokę z łóżka przed 8 :eek:


a tak w ogole to chciałam sie załapac na 5000 stronę :cool2::-D
 
Wisienko wiem gdzie Starachowice:-D:-D;-):-D...eee ja nie scyzoryk:-pale Frog tak:-p;-):-D...
Ja prawie z Szydlowca;-) mam do Skarzyska jakies 11km:)
ja sie zalapalam na mazowieckie:)byle Radomskie:)
 
Ewelcia 86-a to widzisz nie wiedzialam, ale jednak jaki swiat maly, ja juz nie mieszkam w Strachowicach jakies 14lat:szok:. Wyfrunelam dosyc szybko:tak:
Margaritta- Ty to mialas domek jak Pani Mikolajowa:tak:taki wystroj ze pozazdroscic;-)oiecuje ze nastepnym razem wpadne na kawke, zapraszam tez do nas:-)
 
Zdążę na 5000 stronę? Jeeest,zmieściłam się:-D Dzięki za podpowiedzi,cały czas szukam:tak: Barmanko widziałam na plotkach wózkowych,że masz ten wózio:tak: Gastone świetny ten Cosatto:tak:Ćwieka mi teraz zabiłaś:-D Moniadan ano jeszcze nie:zawstydzona/y:Jakoś mój P ciągle powtarza musisz zacząc jeździc,musisz zacząc jeździc i ....za kierownicę mnie nie puszcza:confused2:A tak to i on miałby dobrze i ja bo on nie znosi na zakupy jeździc,a ja czasem bym chciała bez niego skoczyc:sorry: ...Ząbek się rusza,rusza ale jeszcze do wypadniecia chwila,ale jakie przeżywanie jest:-DW sklepie byliśmy,dywan kupic ,Polak obsługiwał i oczywiście Radek się pochwalił,że mu się ząb rusza i nawet Mattowi tłumaczył:-D:-DA Matt nauczył się udawac,że sie śmieje (taki wymuszony śmiech) i Radek mu opowiada a ten udaje,że go to bawi:-D:-DNo ubaw po pachy normalnie:-D
Kupiłam sobie dziś też filtr do wody Brita bo nie mam a woda nasza taka paskudna
:baffled:W Home Store + More jest przecena z 50E na 20E i w tym 3 wkłady:-)...Za to talerzy dalej nie mam:confused2:
 
Ostatnia edycja:
Tichonkowa tu masz jeszcze stronke tez ie i sa tez cossato cudne swift:-) Takie cudne kolory!
Baby Strollers | Pushchairs | Stroller | Highchairs

Moj Max juz stracil dwa, czekamy na 3.Najbardziej czekal na kase :-D
Ciagle ruszal zeba i pytal czy juzz?
Sczerbol teraz taki fajny:-)
Garaczka mu spada i rosnie ale tylko do38,5 .Zobaczymy jak noc.
No i strasznie placzliwy i pyskaty.Myslalam ze nie wytrzymam.
Ale jeszcze jedno wam powiem.Dziewczyny zaczely mi chodzic po meblach.Booze co ja przezywam!
Jedna skacze po kanapie zciagam ja a druga za plecami na stol wlazi.Zciagaja wszystko z szafek i jak sie skubane solidaryzuja!! Jedna niby zagaduje mame ksiazeczka a druga hyc na stol.Mowie wam istny szal.Pelne rece mam teraz!
 
Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!

Nasi Sylwestrowi goście dzisiaj nas opuścili. Teraz tak cicho, smutno....
I niestety znów o starsi.
 
reklama
Witajcie:)
Ależ mi wczoraj dziwnie było w pracy:/Tzn wszyscy mili i czas całkiem przyzwoicie zleciał,ale...wczoraj moja Dadziunia 6latek skończyła...a ja nawet torta nie zjadłam:(((tak mi szkoda było-nie torta a córy...i też drugą jedyneczkę wczoraj straciła:-Doczywiście jak mamy nie było:/ale "wróżka"zęba znalazła i kaskę zostawiła:)))
Tichonek-na czym stanęło?Ja sie nie wypowiem na temat wózków,choć w mej matczynej karierze przewinęło się ok 15tu wózeczków(Dadzia miała 6:/)-z tym,że ja nigdy uwagi na markę nie patrzyłam a na to jak "mi wygodnie"...tak więc chcąc nie chcąc pamietam ostatnich6ino;-)
Margaritta-masz fotę chatki?Pokaż,Pokaż!!!Ja z kolei teraz się cieszę,że dzieci mają wolne-przynajmniej ich widzę,bo jakbym pracowała kiedy oni w szkole,to ino"chwilunię"miałabym dla nich:sorry:
Barmanko-w Dublinie jest jakiś fajny aquapark?Swego czasu my jeździliśmy po Irlandii w poszukiwaniu AP z prawdziwego zdarzenia-w Tralle taki był reklamowany,a na miejscu-bez rewelacji:/
Anineczko-Oby choróbsko się nie rozprzestrzeniło!!!!Buziaki Wam
Przepraszam-najmłodsze Dziecię ryki z siebie wydaje-brykam,a Wam miłego dnia
 
Do góry